Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE


Armi

Rekomendowane odpowiedzi

To się raczej wymienia/regeneruje parami ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jedynym sposobem reklamacji jaki moge zaoferować to regeneracja tego "niby" uszkodzonego amortyzatora. Pani twierdzi że sprzedałem uszkodzoną część a ja uważam że została ona nie umiejętnie zamontowana lub poprostu na skutek użytkowania została ona uszkodzona. Ze swojej strony oferuję pokrycie kosztów regeneracji jednej sztuki amortyzatora choć i tak nie powinienem bo nie ma czegoś takiego jak gwarancja na części używane. Ale ja wyciągam rękę z taką propozycją, czekam na odpowiedz a jeżeli Pani to nie odpowiada to niech pani zgłosi sobie sprawę do sądu.

Pani bo kupione z konta dziewczyny, strasznie mi głupio bo niechcący jest w to wszystko zamieszana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niech Ci zwróci kasę za regenerację jednego, ze swojej kasy zrób drugi i daj dziewczynie spokój. Szkoda nerwów. A kolesiowi się trochę upiecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, ja nie zamierzam do tego dokładać i odpuszczać oszustowi :cool1:

Mój mail:

Witam,

Najpierw proszę zobaczyć jak "niby" ten amorytyzator jest uszkodzony.

Nie mam zamiaru ryzykować swojego życia i zdrowia regenerując tylko jeden amortyzator.

Amorytyzatory zarówno kupuje się jak regeneruje się parami. Koszt regeneracji jednej sztuki ~150zł, dwóch 300zł (nie liczę kosztów transportu).

Zawieszenie nie było montowane ani używane przeze mnie, więc nie mogłam go uszkodzić.

Proszę się zapoznać z przepisami Kodeksu Cywilnego, a dokładnie z art. 560.

W opisie aukcji pisze Pan o pisemnej gwarancji rozruchowej, takiej gwarancji nie było. Dwa amortyzator jest uszkodzony, w opisie aukcji widnieje "zawieszenie 100%" sprawne.

Założenie sprawy sądowej to w moim przypadku koszt 30zł. Nie zawaham się sprawy założyć, mam dokumentację fotograficzną, świadków. Ja nic nie tracę.

Dodatkowo, widzę że sprzedaje Pan wiele części a nie wystawia rachunków ani faktur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre podejście armi :good:

Niema co odpuszczać a jak gość gra bezczelnego to tym bardziej mu sie nalezy.

Tak więc powodzenia w załatwieniu tej sprawy jak najlepiej :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczanie to dawanie przyzwolenia na oszustwa :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 14:15_________________________________________________Gość ma żonę (prowadzi firmę) i dziecko, dziwię się że woli się zeszmacić niż oddać 500zł.

Ja nie odpuszczę, wyrok w zawieszeniu mu ładnie papiery pobrudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają to w D ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczanie to dawanie przyzwolenia na oszustwa :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 14:15_________________________________________________Gość ma żonę (prowadzi firmę) i dziecko, dziwię się że woli się zeszmacić niż oddać 500zł.

Ja nie odpuszczę, wyrok w zawieszeniu mu ładnie papiery pobrudzi.

:good:

Niektórzy mają to w D ;-)

Dlatego nie można odpuszczać i włuczyc takie ścierwa za ryj żeby czegos ich nauczyć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale urząd skarbowy na szczęście nie :wink4:

Gość zgrywa cwaniaka i swoją postawą próbuje mnie zastraszyć a właściwie moją dziewczynę ale ja się nie dam.

Wolę być 500zł w plecy i mieć pewność, że narobię gościowi problemów niż stracić 100zł a oszust dalej będzie oszukiwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszecie tak jakbyście u siebie wszystko mieli ser gut ;-) Oprogramowanie w domu i muzyka pewnie każdy jak leci ma ori ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszecie tak jakbyście u siebie wszystko mieli ser gut ;-) Oprogramowanie w domu i muzyka pewnie każdy jak leci ma ori ? ;-)

Nie mam ori ale co to ma do rzeczy?

Ale nikomu gówna nie wciskam i nie mówie że to miód :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszecie tak jakbyście u siebie wszystko mieli ser gut ;-) Oprogramowanie w domu i muzyka pewnie każdy jak leci ma ori ? ;-)

Nie komentuję tego.

Najlepiej dać spokój, przecież wszyscy kradną.

Dzięki takim postawom, oszuści typu 312MC chodzą sobie swobodnie po świecie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja napisałem aby mu odpuścić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja napisałem aby mu odpuścić ?

Nie ale nie wiem czemu zaatakowałeś z tym oprogramowaniem. :mysli:

Koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikogo nie atakuje, luzik ;-) po prostu w tym kraju mało kto ma akurat legalne oprogramowanie a że ja informatyk to pierwsze mi się to rzuciło ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikogo nie atakuje, luzik ;-) po prostu w tym kraju mało kto ma akurat legalne oprogramowanie a że ja informatyk to pierwsze mi się to rzuciło ;-)

Ja też informatyk w dodatku służby mundurowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikogo nie atakuje, luzik ;-) po prostu w tym kraju mało kto ma akurat legalne oprogramowanie a że ja informatyk to pierwsze mi się to rzuciło ;-)

To witam kolege po fachu :decayed: Zna sie realia :kox:

Ok nie zaśmiecam juz armiemu watku :hi:

nikogo nie atakuje, luzik ;-) po prostu w tym kraju mało kto ma akurat legalne oprogramowanie a że ja informatyk to pierwsze mi się to rzuciło ;-)

Ja też informatyk w dodatku służby mundurowe :wink4:

Żartujesz :przebiegly: Pracujesz w woju jako informatyk? Tez o tym myslałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no to trafiłem ;-) to prawdopodobnie jako nieliczni mamy legal soft ;-) Dobra kasa chociaż ;-)[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 14:39_________________________________________________hehehehe, dobre ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedsądowe wezwanie do zapłaty i świadomość kary przyniosło skutek.

Nieuchwytny i bardzo niemiły Pan, zgodził się oddać mi pieniądze za gwint.

Tak jak pisałem, nie ma co rezygnować i odpuszczać oszustom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...