Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bex na wykończeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Kejsi napisał:

W jakim celu ma zdejmować przepustnice? 

Ponieważ przepustnica jest sterowana elektronicznie nie na linkę 

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, przem8 napisał:

Wgraj serię, zalej 98 i sprawdź czy też będą duże stuki. Jeśli tak to remoncik.

Czyli jechać do tunera żeby oryginal wrzucił czy wszędzie to zrobię 

Opublikowano

Jak zdobędziesz ori mapę i masz odwagę to można samemu wgrać np. nefmoto. Zgrasz tą co masz więc Ci nie przepadnie sofcik w razie w.

Zmierz jeszcze wcześniej ciśnienie paliwa pod obciążeniem dla pewności.

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, przem8 napisał:

Jak zdobędziesz ori mapę i masz odwagę to można samemu wgrać np. nefmoto. Zgrasz tą co masz więc Ci nie przepadnie sofcik w razie w.

Zmierz jeszcze wcześniej ciśnienie paliwa pod obciążeniem dla pewności.

kosztu u tunera takiej operacji wyniosą mnie tyle co remont silnika podejrzewam. Jakiej firmy kupić manometry bo za 40zl z allegro nie zdał egzaminu eksplodował

Opublikowano

Nie rób sobie jaj. Wgranie serii to parę stówek.

Jednakże póki co błądzicie, bo największym problemem tu jest kompresja i trzeba to czym prędzej zweryfikować.

Takie z allegro za 50-70zł manometry ci wystarczą. Tylko kup jakieś Geko czy coś - china, ale raczej nie eksploduje :)

Edytowane przez Emejcz

Opublikowano
  • Autor

Sprzęt do ciśnienia na cylindrach, oleju i paliwa zamówiony w sobotę robię pomiary. wk***i...ce jest to, że mechaników jak mrówek ale sam plew. Z jaką siła w Nm dokręcić świece bo nowe 30Nm a o ile dobrze kojarzę to używane z mniejsza ? Po wykonaniu pomiaru kompresji na cylindrach zrobić adaptację przepustnicy? Ewentualnie w przypadku sprawdzenia się czarnego scenariusza czyli kompresja dno zrobić mokrą próbę? 

Opublikowano

Świece dokręć z tą samą siłą, przepustnicy nie musisz adaptować a próbę olejową zrób jak najbardziej 

Opublikowano
  • Autor

Robiąc próbę olejową wlewam 5ml oleju kręcę  wałem wkręcam manometr i sprawdzam czy wlewam olej i odrazu wkręcam manometr i sprawdzam cisnienie

Opublikowano

Odrazu olej i manometr na mokro to raz 

A dwa nie siejcie ludzie farmozonow że ma przepustnice do pamiaru ciśnienia zdejmować bo to czysty idiotyzm i trochę wstyd takie cuda innym sprzedawać ?

Opublikowano
16 godzin temu, Kejsi napisał:

Odrazu olej i manometr na mokro to raz 

A dwa nie siejcie ludzie farmozonow że ma przepustnice do pamiaru ciśnienia zdejmować bo to czysty idiotyzm i trochę wstyd takie cuda innym sprzedawać ?

Jak nie masz pojęcia jak powinien być przeprowadzony prawidłowy pomiar to się nie odzywaj.  Na mokro to możesz sobie podłogę ścierą wycierac.

Edytowane przez Dev

Opublikowano
16 godzin temu, Dev napisał:

Jak nie masz pojęcia jak powinien być przeprowadzony prawidłowy pomiar to się nie odzywaj.  Na mokro to możesz sobie podłogę ścierą wycierac.

A właśnie ze mam i aż oczy bolą czasem jakie debilizmy się czyta na forum, może ma jeszcze wydech zdjąć żeby mu prawidłowy pomiar wyszedł? 

I jak to nazwales na mokro się sprawdza stan pierścieni i tak jak są wyjebane to olej to doszczelnia. 

Edytowane przez Kejsi

Opublikowano
47 minut temu, Kejsi napisał:

A właśnie ze mam i aż oczy bolą czasem jakie debilizmy się czyta na forum, może ma jeszcze wydech zdjąć żeby mu prawidłowy pomiar wyszedł? 

I jak to nazwales na mokro się sprawdza stan pierścieni i tak jak są wyjebane to olej to doszczelnia. 

Już raz Ci pisałem dzieciaku że wiedzę na ten temat masz nędzną więc sobie odpuść dalsze dywagacje.

Opublikowano
14 minut temu, Dev napisał:

Już raz Ci pisałem dzieciaku że wiedzę na ten temat masz nędzną więc sobie odpuść dalsze dywagacje.

Miałem wejść z Tobą w dalszą dyskusje ale przeczytałem kilka ostatnich twoich postów na forum i oprócz spianania d*py i robienia z siebie alfy i omegi nic odkrywczego nie napisałeś. Pozdrawiam dziadku ?

Opublikowano

Nie drapac sie koty ;) 

doradzccie mi mam do wymiany tylne armory i 2 przednie dolne tuleje ( wymienic caly wahacz?) oraz duza poduszke ktora trzyma silnik kolo czujnika temp na dolnym wezu chlodnicy 

 

ktore wybrac pozdr i dzieki ?

 

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Kejsi napisał:

Miałem wejść z Tobą w dalszą dyskusje ale przeczytałem kilka ostatnich twoich postów na forum i oprócz spianania d*py i robienia z siebie alfy i omegi nic odkrywczego nie napisałeś. Pozdrawiam dziadku ?

Ja przynajmniej coś sensownego napiszę A po Twoich postach widać że ledwo co podstawówkę skończyłeś.

Edytowane przez Dev

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.