Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Jak sprawdzić auto przed zrobieniem programu ?


Bobasan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystich zainteresowanych.

Mam pytanko odnośnie mojej Niuni. Mianowicie chciałbym zapodac sobie wirusa z tym że nie do końca wiem czy stan mojej A4 na to pozwala. Pytanie brzmi czy po samych logach jesteście w stanie mi pomóc i powiedzic czy da radę coś podkręcic czy też muszę udac się na hamownię i zrobic wykresy? Dodam jeszcze że po przeczytaniu kilku wątków jestem zdecydowany na wizytę u Rogala ale z Wrocka mam trochę daleko stąd moje pytanie bo nie mam ochoty robic 350km za free.

Będę wdzięczny za wszelkie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logi wystarcza ...

przed zapodaniem softu i tak masz pomiar na hamowni, ktora to potwierdzi logi ... :wink4:

p.s we Wrocku jest Dynosoft ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logi wystarcza ...

przed zapodaniem softu i tak masz pomiar na hamowni, ktora to potwierdzi logi ... :wink4:

p.s we wrocku jest Dynosoft ... :wink4:

Co do logów to zostały one ocenione jako "znośne" (na szybko)...mam prośbę o rzucenie okiem na nie raz jeszcze, oczywiście pod kątem możliwości zapodania softu.

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_pierwsze_logi_dynamiczne_prosba_o_analize-t69198.0.html

Natomiast jeśli chodzi o Dynosoft to czytałem w innych wątkach że jest to godny polecenia warsztat...lecz przychylnośc innych klubowiczów oraz ich wiara w nietuzinkowe umiejętności Rogala daje duzo do myślenia i sam już nie wiem na kogo się zdecydowac...( oczywiście jeżeli okaże się że moja Niunia jest zdolna do przyjęcia wirusa).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodawaj wirusa a nie kombinuj nic złego w logach nie widac,żebys miał mieć jakies obawy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do Dynosoftu ja u nich robilem auto i moge polecić w podpisie wynik ich pracy :). Czasem warto mieć tunera na miescu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jeśli chodzi o Dynosoft to czytałem w innych wątkach że jest to godny polecenia warsztat...lecz przychylnośc innych klubowiczów oraz ich wiara w nietuzinkowe umiejętności Rogala daje duzo do myślenia i sam już nie wiem na kogo się zdecydowac...( oczywiście jeżeli okaże się że moja Niunia jest zdolna do przyjęcia wirusa).

Pozdrawiam.

No i po co to piszesz, skoro wiesz lepiej to po co się pytasz, jak chcesz to rób bezmyślnie tyle kilometrów, najwyżej parę osób np ze spotu z Wrocławia cie za to wyśmieje. :wink4: Z resztą zrobisz jak uważasz mi nic do tego:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jeśli chodzi o Dynosoft to czytałem w innych wątkach że jest to godny polecenia warsztat...lecz przychylnośc innych klubowiczów oraz ich wiara w nietuzinkowe umiejętności Rogala daje duzo do myślenia i sam już nie wiem na kogo się zdecydowac...( oczywiście jeżeli okaże się że moja Niunia jest zdolna do przyjęcia wirusa).

Pozdrawiam.

No i po co to piszesz, skoro wiesz lepiej to po co się pytasz, jak chcesz to rób bezmyślnie tyle kilometrów, najwyżej parę osób np ze spotu z Wrocławia cie za to wyśmieje. :wink4: Z resztą zrobisz jak uważasz mi nic do tego:)

Pozdrawiam

A skąd kolego u ciebie tyle agresji? Turbina ci padła, a może N75 niedomaga? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego , zwykle tuner tez sprawdza stan autka przed podjęciem pracy, powinieneś mieć robioną diagnoze poprostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź kolego do Dynosoft'u do Wrocka, chłopaki zrobią ci diagnostykę przed softem, a jeżeli coś będzie nie tak, to ci o tym powiedzą. Pełen profesionalizm, więc nie ma się o co martwić - to nie garażowy "tjuner" z lutownicą i młotkiem :> Masz dobry zakład na miejscu, godny polecenia, więc jaki sens jechać do stolicy? :notworthy: w stronę Rogala oczywiście, ale zawsze na korektę, czy dostrojenie nie musisz się tłuc przez pół Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobasan - odwiedziłeś juz w końcu Dynosoft, bo ja sie chciałem też wybrac w najbliższym czasie i chciałem na bieżąco zasięgnąć opinii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobasan - odwiedziłeś juz w końcu Dynosoft, bo ja sie chciałem też wybrac w najbliższym czasie i chciałem na bieżąco zasięgnąć opinii?

Witam.

Niestety jeszcze nie miałem okazji, na razie jestem w Toruniu ale...po Świętach wracam do Wrocka i jak najbardziej się wybieram do Dyno.:naughty:.

Jak już będę miał wykres to dam znac.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze, że wiecej sie nas szykuje :naughty: Ostatnio własnie zastanawiałem się gdzie oddać auto i z racji tego, że mieszkam we wrocku to wybór był pomiedzy jetronik i dynosoft. Ostatecznie zdecydowałem sie na dynosoft, tak wiec w tym lub kolejnym miesiącu sie do nich wybieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...