Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tanie uzupełnienie czynnika w klimie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .

Dzisiaj u Chińczyków wypatrzyłem takie rzeczy ...:

No i z ciekawości zamówiłem trzy pojemniki plus przyrządzik do napełniania klimy 

Ciekawy jestem czy nasi celnicy przepuszczą to zamówienie do mnie ....:naughty:

Opublikowano

Panie taniej wyjdzie zamiast czynnika gaz do zapalniczek kupić :decayed:

Opublikowano

8 $ za 200 gram czynnika.... ja u siebie płaciłem przy nabijaniu klimy 20 zł za każde 100 gram r134a

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.10.2019 o 11:51, pila24 napisał:

 ja u siebie płaciłem przy nabijaniu klimy 20 zł za każde 100 gram r134a

Ta cena to jest aktualna czy z przed paru latek ?

Opublikowano
39 minut temu, piotrsob1 napisał:

Ta cena to jest aktualna czy z przed paru latek ?

Cena z wiosny tego roku. Zakłady mają poniżej 100 zł za 1 kg czynnika.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 4.10.2019 o 23:06, piotrsob1 napisał:

Witam .

Dzisiaj u Chińczyków wypatrzyłem takie rzeczy ...:

No i z ciekawości zamówiłem trzy pojemniki plus przyrządzik do napełniania klimy 

Ciekawy jestem czy nasi celnicy przepuszczą to zamówienie do mnie ....:naughty:

I jak? dotarły zabawki?

Opublikowano
  • Autor

No właśnie parę dni temu przyszła paczuszka :

 

 

I parę zdjęć :

20191110_193652.jpg

20191110_193727.jpg

20191110_193818.jpg

20191110_193813.jpg

20191110_193759.jpg

20191110_193742.jpg

20191110_193706.jpg

20191110_193700.jpg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 7.10.2019 o 17:31, pila24 napisał:

Zakłady mają poniżej 100 zł za 1 kg czynnika.

No a w naszej okolicy za  podstawowy serwis klimy  krzyczą od 200 do 400 PLN :P

Opublikowano
Teraz, piotrsob1 napisał:

No a w naszej okolicy za  podstawowy serwis klimy  krzyczą od 200 do 400 PLN :P

Te większe tyle chcą za usługę,ja znalazłem mały warsztacik który zajmuje się odnową starych aut,mają maszynę do nabijania i można u nich usługę wykonać w dobrej cenie.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, pila24 napisał:

Te większe tyle chcą za usługę,ja znalazłem mały warsztacik który zajmuje się odnową starych aut,mają maszynę do nabijania i można u nich usługę wykonać w dobrej cenie.

No to ja mogę sobie teraz napełnić klimę za stówkę ( jakby była pusta ) ,  a dobicie będzie kosztowało mnie trzy dychy :decayed:

Oczywiście nie licząc 55 PLN-ów  wydanych na sprzęt ..... :P

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 10.11.2019 o 20:40, piotrsob1 napisał:

No to ja mogę sobie teraz napełnić klimę za stówkę ( jakby była pusta ) ,  a dobicie będzie kosztowało mnie trzy dychy :decayed:

Oczywiście nie licząc 55 PLN-ów  wydanych na sprzęt ..... :P

no i działa to czy nie bo nic nie napisałeś na ten temat :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.04.2020 o 20:35, marky2552 napisał:

no i działa to czy nie bo nic nie napisałeś na ten temat :thumbup1:

Puki co nie miałem potrzeby tego wynalazku używać, ale patrząc na jakość wykonania jak i prostotę w działaniu nie powinien on sprawiać kłopotów :D

Opublikowano

Głównie to jestem ciekawy czy tam fakrycznie jest r134a czy może gaz do zapalniczek ?

Opublikowano

Piotrek trafiłeś jak mordę strzelił?

W czarnym się skończył po 6 latach czynnik.

Pytanko tylko czy tym można sprawdzić szczelność???

Można by zalać jedna puche i sprawdzić jak sobie będzie radził,w sumie to nie duża strata ok 30zl.

Muszę popytać jak tego roku zakłady cenie się.2 lata temu nabilem 1450 gram za coś ponad 100 więc w audi jakbym dał tyle samo to wyjdzie w miarę ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.