Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra Panowie, temp w samochodzie robi się mało przyjemna bez klimy...trza by coś postanowić i ruszyć temat z odgrzybianiem...Adaś coś się wyjaśniło u ciebie w tym temacie? jak nie to może na tą Danę trza by się zdecydować :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniło się dziś rano ... pełny serwis dla sprawnej instalacji to 100zł o ile będzie kilka auto ok. 5-u.

czyli mniejwięcj zabieg: sprawdzenia ilości czynnika, odessanie, spr. czy trzyma ciśnienie, wtłoczenie ponownie czynnika który przeszedł przez maszynę i został dodany świeży olej, na koniec ozonowanie - jakieś 10-15 minut. W sumie wszytko jakąś godzinkę schodzi.

To jeszcze raz kto chętny mówić.

ps. co do samego odkażania ja tam chętnie bym jednak kupił wurtha i mimo wszystko popsikał a do tego ozonowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniło się dziś rano ... pełny serwis dla sprawnej instalacji to 100zł o ile będzie kilka auto ok. 5-u.

czyli mniejwięcj zabieg: sprawdzenia ilości czynnika, odessanie, spr. czy trzyma ciśnienie, wtłoczenie ponownie czynnika który przeszedł przez maszynę i został dodany świeży olej, na koniec ozonowanie - jakieś 10-15 minut. W sumie wszytko jakąś godzinkę schodzi.

To jeszcze raz kto chętny mówić.

ps. co do samego odkażania ja tam chętnie bym jednak kupił wurtha i mimo wszystko popsikał a do tego ozonowanie.

Siema, no to tak z chętnymi:

-ja,

- Patryk i Krzysiek (kbibi) chyba byli chętni;

- 3 gości ode mnie z pracy - było chyba 4, ale nie mogę skojarzyć - muszę to jeszcze potwierdzić ale to jutro bo dziś mam wolne

Czyli razem 5-6 osób to chyba styknie...

Co do wurtha to ja zobaczę jak będzie po ozonowaniu :cool1:

Dzięki za info adadur :notworthy:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 13:45_________________________________________________Aha w miarę możliwości Patryk i Krzysiek potwierdźcie czy dalej aktualne, ja potwierdzę typów z roboty jutro i trzeba by uderzać bo zapach już mnie wkurza :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był wczoraj koło 14 w Stegnie ?? Dziadek ??

Ta byłem, masakra ta droga do morza, 5km/h jechałem :wallbash: ale nie widziałem czarnego b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pół elbląga było wczoraj w Stegnie ;). Też jechałem lasem, chciałem wracać asfaltem ale znajomy co mieszka w Stegnie powiedział że lasem mniej dziur :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Las po bokach wycinali to może coś będą remontować z tą drogą albo na więcej bud miejsce robią :wallbash: tyle kasy trzepią na tej dzierżawie terenu dla bud a na drogę nie stać, wstyd, no ale taka Polska :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez pisze sie na klime jak cos, czekam tylko na numer do adama bo gdzies posialem i moj tata autkiem podjechal by tylko dajcie znac kiedy i gdzie robimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do samego odkażania ja tam chętnie bym jednak kupił wurtha i mimo wszystko popsikał a do tego ozonowanie.

był dzisiaj u mnie w robocie gość od wurth-a i preparat ma po 36 netto i starcza na 2 razy :naughty:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 16:00_________________________________________________Aha na klimę się pisze tylko gdzie to będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to będzie to już adadur musi się wypowiedzieć a kiedy to ja bym chciał już w tym tygodniu. Tak jak pisałem wcześniej jutro potwierdzę ludzi z roboty i ugadamy się co do szczegółów jutro z Adamem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista na serwis klimy narazie to:

- dziadekblack

- Buszek

- Patrykbor

Robiłem serwis klimy w zeszłym roku i zastanawiam się czy robić - na pewno za odkażanie muszę się zabrać i na tym mi zależy.

ten serwis co zrobią klimę to trochę zamotanie z dojazdem mam nadzieję że zrozumiały będzie opis:

Jedziecie na Gronowo Górne - skręcacie jak autobus 16 czyli w stronę osiedla, dojedziecie pod osiedle (tak na górce niemal) i będzie skręt w prawo z pierwszeństwem już na osiedle (zaczną się bloki) to nie skręcacie jak droga z pierwszeństwem na osiedle tylko jedziecie prosto, dalej przejedziecie górkę i następnie pod wiaduktem i będziecie jechali wzdłuż drogi 22, przejedziecie tak z 500m-800m ze dwie górki i będzie droga w prawo, wjedziecie ze 150m lekko w górę i po lewej będzie taki mechanik, może się z zewnątrz nie prezentuje ale zrobią chłopaki co potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista na serwis klimy narazie to:

- dziadekblack

- Buszek

- Patrykbor

Robiłem serwis klimy w zeszłym roku i zastanawiam się czy robić - na pewno za odkażanie muszę się zabrać i na tym mi zależy.

ten serwis co zrobią klimę to trochę zamotanie z dojazdem mam nadzieję że zrozumiały będzie opis:

Jedziecie na Gronowo Elbąskie - skręcacie jak autobus 16 czyli w stronę osiedla, dojedziecie pod osiedle (tak na górce niemal) i będzie skręt w prawo z pierwszeństwem już na osiedle (zaczną się bloki) to nie skręcacie jak droga z pierwszeństwem na osiedle tylko jedziecie prosto, dalej przejedziecie górkę i następnie pod wiaduktem i będziecie jechali wzdłuż drogi 22, przejedziecie tak z 500m-800m ze dwie górki i będzie droga w prawo, wjedziecie ze 150m lekko w górę i po lewej będzie taki mechanik, może się z zewnątrz nie prezentuje ale zrobią chłopaki co potrzeba.

te Adaś gronowa ci się nie pomyliły :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...