Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

hehe moze bedziesz mial wiecej szczescie...u mnie chyba tez juz sucho w klimie i tez musze sie ktoregos dnia wybrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

hehe moze bedziesz mial wiecej szczescie...u mnie chyba tez juz sucho w klimie i tez musze sie ktoregos dnia wybrac

niema na co czekać bo promocja ma ograniczony czas :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze sie jutro z toba wybiore tylko ze znowu sie zgubie:(

p.s robilem dzisiaj porzadki i mam od swojej starej a4 klamke schowka pasazera...sama klamke jakby ktos chcial to oddam za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damy rade :decayed:

Camping już przygotowany na wyjazdy tylko jeszcze umyć z wierzchu :evil:, ale sie z tym ludzi straszy na mieście :kox: . Wchodzi babka na przejście i tak dla jak trąbie se ,a ona na mnie patrzy jak zamykam oczy i zasłaniam twarz :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Zna ktoś tą firmę ?

http://www.turbo.cdi.pl/kontakt.htm

Kolega chce zrobić turbo w AFN bo zaczęło brać olej... Jeśli ich nie polecacie to macie kogoś innego godnego uwagi ?

Łukasz firma jest OK - warsztat ma naprawdę OK - wyważarki tokareczki itp itd

Należy mieć poprawkę tylko na to że firma usługowa specjalizująca się w pewnej dziedzinie i onie tego przewalają kilka kilkanaście sztuk dziennie, ponadto turbina turbinie nie równa do każdej się indywidualnie powinno podchodzić i tak też robią (np. dorabiając łożyska) ... chodzi o to że poprostu zdarzają im się wpadki, a wiadomo każdy swoją nagłaśnia a setki innych zadowolonych siedzi cicho. pozatym niektórzy chcą jakieś pół regeneracje a potem mają pretensje.

Koleś z pracy był w zeszłym roku - wiedzę techniczną i warsztatową ma - mówi że absolutnie nie ma co im zarzucić i przyłożyli się do roboty a warsztat też niczego sobie, dziesiątki, czy setki turbin leży na półkach.

Zabawa z turbinką trwa jakieś 2 godzi. i można patrzeć gościowi na ręce - taką metodę polecam a nie oddać w ciemno i odebrać później.

Demontaż i montaż faktycznie przeprowadza zaprzyjaźniony zakład nieopodal turbo.cdi - i tu faktycznie koleś tak zdegustowany był ale chłopaki obcykanie i moment wymontowali i zamontowali - oczywiście tu też warto dozorować robotę. Poza tym goście od de/montażu sporo kasują a wiadomo że samemu to nie jest taki problem by wyjąc turbo.

widzieli? ja jestem za likwidacją :gwizdanie:

no ja tak nie do końca bo po za obszarem zabudowanym myślę że przynosi to korzyści. W mieście to absolutna bzdura.

Co do tej klimy to jak bym tam zajechal to ew. mam sie na kogos powolac z klubu czy cos?

Powiedz że z grupy od klimy jesteś to będą wiedzieć o co chodzi, ewentualnie możesz też powiedzieć że od Adama ale zależy jeszcze kto będzie bo szef np Adama chyba nie zna...[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 17:30_________________________________________________ps. tylko oczywiście nie zwlekaj za długo bo wieczność ta promocja nie będzie obowiązywać pewnie :gwizdanie:

dokładnie - powiedz że w sprawie klimy itp itd ... i mam tam kolesia z warsztatu, szef nie wiem jak wygląda choć chyba kiedyś go widziałem

ja kiedys szukalem tego goscia i nie moglem znalezc:( i zgubilem sie w gronowie :kox:

trochę wstecz masz mapkę z dojazdem ;)

Ja jadę jutro po 8 rano jak nie znajdę to Adam będę budził

[...]

A się kłóciłeś :>

ja ci ... :bicz: masz mapkę :baseball:

A widziałeś ile kiedyś posztowały - coś tu mie nie gra z tą ceną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk i reszta to jest dokładnie tam gdzie ostatnio dojechałeś :cool1: , jak widzisz znak "Płyty meblowe" to własnie przy nim w tą drogę musisz skręcić i zobaczysz po lewej stronie podwórko z samochodami, kilka busów, traktor itp to własnie tam...[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 21:10_________________________________________________A, Adam miałbyś jutro czas podkoczyć ze mną na chwilę sprawdzić passata b4 Vagiem? bo znalazłem jednego w EB dla szwagra...

coś takiego:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12375130

lub

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12440772

chociaż w audi jakoś ten błotnik przedni mi podejrzanie wygląda no ale na miejscu to można na żywo zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W benzynie z tego rocznika ... :naughty: nie bardzo nawet wiem na co patrzeć - ze 3 razy lukałem jedynie 1.8T ale to inna bajka, w tych rocznikach nie wiele VAG podpowie, choć faktem jest że jakieś kody błędów mógłby odczytać

Nie wiem jak passek ale B4 ma 4 PINową kostke (czarną i białą) a nie mam przejściówki na takie połączenie - tzn. OBD1

Nie żebym się migał ale dobrze oblukajcie blacharkę - to podstawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o błedy mi chodziło no ale trudno jak sprzęt nie pasuje :wallbash:

Mógłyś jeszcze looknąć na:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t62866.0.html;highlight=wy%C5%82%C4%85czenie+poduszki

Nada się to u mnie żeby podziałać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dziś poszperałem trochę i ten temat też przewertowałem, luknij w ten:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_przelacznika_deaktywacji_poduszki_pasazera-t113683.0.html;topicseen

Powiem ci tak - jak leciałem po kanałach u ciebie to jeden był "aktywny" i miał wpisaną wartość "0" - może to ten trzeba przestawić na "1" - niestety nie znalazłem na razie konkretnej odpowiedzi o wyłączenie airbagu w B6, może sam poszperaj bo tu nie ma odp.

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4/S4/RS4/Cabriolet_(8E/8H)

i

http://de.openobd.org/audi/a4_8e.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po zabiegu :decayed:. Powiem tak warsztat robi wrażenie ,ale facet podchodzi profi do roboty .Nawet oprowadził mnie po warsztacie :shocked: dwa samoloty w środku i zajebiaszczy motor pamiętający jeszcze chyba którąś wojnę światową ,byłem miło zaskoczony po wykonanej robocie . Zapłaciłem 100 pln i nawet nic nie marudził :wink4:

Aha Adam gadałem z właścicielem na temat tego środka co mamy sobie kupić ,to mówił że lepiej działa środek jak jest rozpylany na zasadzie pary czy jakoś tak to może jakiś inhalator nabędziemy drogą kupna .Chociaż jak mówisz że tak se rozpylimy i będzie dobrze to niech będzie jak chcesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poniedzialek lece na nabicie klimy,mialem jechac pozniej ale taka oferta wiecznie nie bedzie trwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poniedzialek lece na nabicie klimy,mialem jechac pozniej ale taka oferta wiecznie nie bedzie trwala.

nabicie??? -hmmm nie wiem jak gościu na to zareaguje bo "akcja" dotyczy serwisu sprawnej klimy, jak troszkę będzie brakować to pewnie nie ma problemu.

Patryk z tym środkiem zobaczymy ... puki co się jeszcze wstrzymamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o dobicie klimy bo juz prawie nie ma.Klima sprawna.Na chwile obecna to chodzi sie wylaczy wlaczy i tak w kolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...