Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

no ok to a musze sie pochwalic zdałem maturke :kox::evil:

a druga sprawa to :wallbash: :wallbash: :wallbash: chyba sie domyslacie co znowu z autem... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

no matury gratuluję... :good: gdzie planujesz kontynuować edukację?

sprzęgło alternatora wymienione... 129 Euro z robocizną więc tragedii nie było bo niecałe 2x drożej niż u nas u Pana Henia...

Hiszpan wsadził w imadło te moje żebym spróbował przekręcić w którąkolwiek stronę... mocno się starałem ale się nie dało... dobrze że autko stało 3 dni nieruszane...

trzeba za jakiś czas kupić sobie zapas bo na tym wyjętym mam napis 0207... więc z 60.000km wytrzymało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś cicho :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 19:36_________________________________________________

no ok to a musze sie pochwalic zdałem maturke :kox::evil:

trza to opić i felunek jeszcze :kox: coby się nie pokrzywił :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok to a musze sie pochwalic zdałem maturke :kox::evil:

a druga sprawa to :wallbash: :wallbash: :wallbash: chyba sie domyslacie co znowu z autem... :thumbdown:

to teraz maturę zdaje sie 2 miesiące :mysli:, za moich czasów juz dawno opijałem na biwaku

Buszek szperałeś w poszukiwaniu co może być powodem.

:polew:

sprzęgło alternatora wymienione... 129 Euro z robocizną więc tragedii nie było bo niecałe 2x drożej niż u nas u Pana Henia...

Ale to kosztuje 130-150zł w sklepie a wymiana prosta i samemu się uda :cool1:

Łozyska ruszałeś ... pewnie nieco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur mogę Cie prosić o numer dolnej listwy drzwiowej z lewej strony. oderwałem ja i nie ma na niej zadnego numeru. w przednich drzwiach wymieniłem teraz czas na drzwi pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur mogę Cie prosić o numer dolnej listwy drzwiowej z lewej strony. oderwałem ja i nie ma na niej zadnego numeru. w przednich drzwiach wymieniłem teraz czas na drzwi pasażera

:ssij:

trąbiłem w zeszłym tygodniu i olałeś mnie siedziałeś z boku chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trąbiłem w zeszłym tygodniu i olałeś mnie siedziałeś z boku chyba

zobaczyłem cie w ostatniej chwili. chyba z zona jechałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trąbiłem w zeszłym tygodniu i olałeś mnie siedziałeś z boku chyba

zobaczyłem cie w ostatniej chwili. chyba z zona jechałeś

jednak widziałeś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak widziałeś naughty

staram sie ogarniać audi na ulicach.... wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram sie ogarniać audi na ulicach.... wszystkie

buszka tez kiedyś widziałem jak się woził (stał w kokru ) :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 21:05_________________________________________________juz na 17" :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to kosztuje 130-150zł w sklepie a wymiana prosta i samemu się uda :cool1:

Łozyska ruszałeś ... pewnie nieco?

łożyska nie ruszane...

na allegro najtaniej oryginał widziałem za 129zł... tu gdzieś w Sevilli najtaniej 55Euro... kupił za 90 (bo pewnie na częściach też zarabia) + wymiana...

samemu może by się udało... gdybym miał ściągacz choć i tak przy 40 stopniach na ulicy nie chciałoby mi się tego robić... może nocą bo schodzi do 25 - 27 stopni...ale to i tak gdybanie bo bez ściągacza bym się nawet nie brał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur mogę Cie prosić o numer dolnej listwy drzwiowej z lewej strony. oderwałem ja i nie ma na niej zadnego numeru. w przednich drzwiach wymieniłem teraz czas na drzwi pasażera

wlasnie ja u siebie tez bede musial kupic listwy drzwiowe bo mi lekko odpadaja w niektorych miejscach ale raczej drzwi tylne (lewe i prawe) nie wiem nawet jaki to koszt, nie chcialo mi sie szukac. Dostane to na alledrogo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrykbor 27 już masz na karku, zaraz wódę wyjmę z barku :gwizdanie: . Wnet się wszyscy uśmiejemy :banan2: , Twoje zdrowie wypijemy :drunk::kox: Najlepszego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrykbor 27 już masz na karku, zaraz wódę wyjmę z barku :gwizdanie: . Wnet się wszyscy uśmiejemy :banan2: , Twoje zdrowie wypijemy :drunk::kox: Najlepszego :decayed:

ROWNIEZ PATRYK NAJLEPSZEGO I DOLACZAM SIE DO ZYCZEN !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrykbor WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 16:14_________________________________________________

wlasnie ja u siebie tez bede musial kupic listwy drzwiowe bo mi lekko odpadaja w niektorych miejscach ale raczej drzwi tylne (lewe i prawe) nie wiem nawet jaki to koszt, nie chcialo mi sie szukac. Dostane to na alledrogo ?

nie kupuj z alledrogo bo sa lipne. w serwisie do przednich drzwi kosztuje 97zł z groszami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...