Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Grzesiek sprawdziłem te moje oponki i mają index 91 H więc do 210km/h. i są "Made in France".

Słuchaj i proszę daj znać czy byś je brał i kiedy byś mógł mi dać kaskę jeżeli tak, bo dziś zadzwonił do mnie jakiś typ i by je wziął ale chce je zobaczyć najpierw i jutro będę jechał do Gdańska to po drodze mam mu pokazać w Elblągu.

Obiecałem tobie więc narazie nie zgadałem się z nim konkretnie ale mam zadzwonić do niego jutro co i jak.

Mógłbym tobie jutro pokazać najpierw i byś mi powiedział czy i kiedy byś je brał...

Daj znać co to bym wiedział co robić...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to wróciłem ... całe szczęście że jest coś takiego jak HDD Regenerator ;)

Wojtek ja tak wszystkie lampki mam na auto ;) i niec się nie dzieje, poważnie to zajmij się tematem bo szkoda by autko poszło z dymkiem.

Chłopaki ci co byli na ostatnim spocie...

Nie wiem czy to możliwe bo mój to 2004 ale według tego

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_sline_zewnetrzny_i_wewnetrzny-t102380.0.html

Mój ma pakiet s-line z rocznika modelowego 2003 tylko oznaczeń na listwach nie mam ale wyczytałem też że można było zamówić bez wszelkich oznaczeń...

Co do środka to Bart-S nie podaje pełnych info ale te ostatnie zdjęcie s-lina w jego poście jest dokładnie tak jak moje...

...felgi i opony też mam jak on pisze od pakietu s-line z rocznika 2003 "7,5J x 17, opony 235/45/R17"

aha no i sprawdziłem tą wklejkę i z tego co mówiliście to mam seryjne -20 zawieszenie bo mam wpis "1BE"

... więc dalej nic nie wiem choć wszystko pasuje do pakietu s-lina z 2003 ...

A ja ci powiem że kupca (twego) nowego auta nie brał auta z opcją wewnętrzną lub/i zewnętrzną tylko skorzystał z możliwości zakupienia pewnych jego elementów. Pakiet S-line bardzo wyraźnie podwyższał cenę auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek sprawdziłem te moje oponki i mają index 91 H więc do 210km/h. i są "Made in France".

Słuchaj i proszę daj znać czy byś je brał i kiedy byś mógł mi dać kaskę jeżeli tak, bo dziś zadzwonił do mnie jakiś typ i by je wziął ale chce je zobaczyć najpierw i jutro będę jechał do Gdańska to po drodze mam mu pokazać w Elblągu.

Obiecałem tobie więc narazie nie zgadałem się z nim konkretnie ale mam zadzwonić do niego jutro co i jak.

Mógłbym tobie jutro pokazać najpierw i byś mi powiedział czy i kiedy byś je brał...

Daj znać co to bym wiedział co robić...

pozdro

ogłaszam wszem i wobec że oponki biorę... żeby się kolega nie przejmował że zostanie na lodzie :wink4: - pod koniec lutego wezmę bo kasę jakąś dostanę :wink4:

a przy okazji WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU WAM, WASZYM RODZINOM i o rok starszym samochodom :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci powiem że kupca (twego) nowego auta nie brał auta z opcją wewnętrzną lub/i zewnętrzną tylko skorzystał z możliwości zakupienia pewnych jego elementów. Pakiet S-line bardzo wyraźnie podwyższał cenę auta...

No już się dowiedziałem wszystkiego od naszego kolegi Bart-S z forum twórcy tego tematu o s-linach że rzeczywiście nie ma mowy o s-linie. Mój ma tylko niektóre pakiety które pokrywają się z s-linem jak zawieszenie, felgi , pakiet oświetleniowy, fotele itd...

jednak nadzieja matką głupich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj się... o szybach tylnych w elektryce 90% B6 i B7 (nawet RS4) może tylko pomarzyć...

podświetlanie nóg też fajna rzecz a 1BE znacznie podwyższa walory estetyczne... tym bardziej że masz 17tki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tym bardziej że masz 17tki...

17stki fajnie wyglądają przy delikatnie opuszczonym autku

Ma ktoś z Was parę części do kompa na zbyciu- płyta główna z prockiem- 2,2 CELERON lub odpowiedniki i zasilacz

lub cały zestaw za nie duże pieniądze :( który gdzieś sie tam wala po piwnicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był dziś w Stegnie B6 z ramkami klubowymi na blachach NE a później widziałem też auto pod TESCO w Nowym Dworze GD ~15 (nie pamiętam czy było to to samo A4) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci powiem że kupca (twego) nowego auta nie brał auta z opcją wewnętrzną lub/i zewnętrzną tylko skorzystał z możliwości zakupienia pewnych jego elementów. Pakiet S-line bardzo wyraźnie podwyższał cenę auta...

No już się dowiedziałem wszystkiego od naszego kolegi Bart-S z forum twórcy tego tematu o s-linach że rzeczywiście nie ma mowy o s-linie. Mój ma tylko niektóre pakiety które pokrywają się z s-linem jak zawieszenie, felgi , pakiet oświetleniowy, fotele itd...

jednak nadzieja matką głupich...

Na twoim miejscu bym nie odpuszczał bo zmienił bym listwy na aluminiowe i progi i poza tapicerką będzie ... prawie jak S-line wewnętrzny

Ma ktoś z Was parę części do kompa na zbyciu- płyta główna z prockiem- 2,2 CELERON lub odpowiedniki i zasilacz

lub cały zestaw za nie duże pieniądze :( który gdzieś sie tam wala po piwnicy :decayed:

Może coś będzie w tym temacie a dokładnie full Komputer DELL (na celeronie) z monitorem zepewne w dobrej cenie - jesteś zainteresowany daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był dziś w Stegnie B6 z ramkami klubowymi na blachach NE a później widziałem też auto pod TESCO w Nowym Dworze GD ~15 (nie pamiętam czy było to to samo A4) :mysli:

jakiś tajniak pewnie... może 1.8T ?

może Maniusiek28...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był dziś w Stegnie B6 z ramkami klubowymi na blachach NE a później widziałem też auto pod TESCO w Nowym Dworze GD ~15 (nie pamiętam czy było to to samo A4) :mysli:

Z tego co mi wiadomo może ty być czarny sedan lub c. niebieski avant ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był dziś w Stegnie B6 z ramkami klubowymi na blachach NE a później widziałem też auto pod TESCO w Nowym Dworze GD ~15 (nie pamiętam czy było to to samo A4) :mysli:

:blink:

przemówił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki ode mnie najlepszego w nowym roku i co by autka służyły :D ja obecnie smigam vw transporterem w robocie :D ale brak Audi tu okropnie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy bez cFaniakowania mi tu :decayed: Tak zapatrzyłem się na ramki że nawet nie zapamiętałem koloru... :gwizdanie: Jest ktoś w Emblongu kto potrafi ustawić kąt synchronizacji w 2.0TDI na 2 wałkach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje ,że niema takich magików w mieście

Poczytaj tu http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_swap_uszkodzonego_silnika_blb_na_bkd-t73643.0.html jest tam napisane gdzie robił swapa ,więc mechanik może ogarnia takie rzeczy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu bym nie odpuszczał bo zmienił bym listwy na aluminiowe i progi i poza tapicerką będzie ... prawie jak S-line wewnętrzny

No nie wiem :mysli: ale aż tak bardzo mi nie zależy... będę świadom że brak karbowanej kiery i podsufitki...a szkoda mi by było wywalać kasę na to...

myślę że lepiej już nie mieć s-lina niż dołożyć oznaczeń i zrobić "wieś tuning" bo trochę bym się tak czuł... :kwasny:

może następny będzie s-line :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...