Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info...już zamówiłem u Tom77 wycieraczki i parę pierdółek (filtry) przed wizytą u Rogala...

Grazny w czwartek następna dostawa opon na spocie :naughty:, będziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

haha przed chwilą pokazywali we wiadomościach że w Katalonii spadło mnóstwo śniegu ... uśmiałem się jak w z zawalonego śniegiem samochodu wysiadł gościu w krótkich spodenkach i w koszulce a na nogach jakieś trampki hehee a na ulicy śniegu co najmniej po kostki.

Grzesiu zabierz zimówki opchnij w Hiszpanii bo oni nie wiedza co to takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam nawet w sklepach zimówek nie ma... przynajmniej na południu...

ale szczerze mówiąc kilka dni temu gadałem z teściami... siedzą od 7 czy 8miu lat w regionie Murcia i śniegu przez ten okres nie było (sporadyczny grad - topniejący w mgnieniu oka) i raczej im wierzę bo jak w zeszłym roku siedzieliśmy miesiąc to deszcz spadł raz... przez 5 minut... i jak zdążył ledwo przykryć podłoże to od razu wyparował...

dziś, mimo wczorajszej gorączki, wyciągnięcie 4 lamp i wymiana żarówek ~40 minut... a ostatnio jak się śmieliście, że mi się nie chce to z jedną tylną się bawiłem chyba z 20 minut i się poddałem... trzeba mieć dzień... i znowu OK na zielono świeci :good:

JUTRO SPOT !!![br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 17:32_________________________________________________jutro około 12tej wysyłam kurierem odbłyśniki do regeneracji

koszt 160zł + kurier w dwie strony ok. 60zł

jakby ktoś chciał się przyłączyć to proszę bardzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro około 12tej wysyłam kurierem odbłyśniki do regeneracji

koszt 160zł + kurier w dwie strony ok. 60zł

jakby ktoś chciał się przyłączyć to proszę bardzo...

to lampy rozebrałeś :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro rano rozbiorę... siedzę na chorobowym...

kiedyś już rozebrałem więc problemów nie przewiduję...

jakby komuś się chciało do południa wydostać od siebie odbłyśniki to można skorzystać... kasę mogę pożyczyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro rano rozbiorę... siedzę na chorobowym...

kiedyś już rozebrałem więc problemów nie przewiduję...

jakby komuś się chciało do południa wydostać od siebie odbłyśniki to można skorzystać... kasę mogę pożyczyć :wink4:

rano mogę ci lampy podwieść i se rozbierzesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łe... tak to nie... bo się na Twoich nie znam...[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 20:59_________________________________________________http://moto.onet.pl/142999,6366847,2,zdjecie.html#id6366847 :slina:

za 3cie od końca to bym nową B8kę oddał...

[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 23:07_________________________________________________ciekaw jestem czy ostatnie było kiedykolwiek w jakimś tunelu... bo chyba nie bałdzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:disgust:

:bicz3: znowu na spocie nie byłeś :thumbdown:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 22:54_________________________________________________to jest dopiero wariat... http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_instalacja_modulu_pamieci_ustawien_fotela_kierowcy_i_lusterek-t122143.0.html;msg1457405#msg1457405

szczęście że ma A4 a nie jakiegoś paska czy golfa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:disgust:

:bicz3: znowu na spocie nie byłeś :thumbdown:

nadrobie w kwietniu przyjade na spot i zlot :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsztyn nas dogania...

:mysli:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 10:28_________________________________________________Dziadek... ku pamięci... odnośnie różnych dzwięków spod maski...

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_moja_pierwsza_niunia_a4_avant_19tdi_130km_sline-t33889.720.html

ja z moim przebiegiem wymieniam w ślepo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsztyn nas dogania...

:mysli:[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 10:28_________________________________________________Dziadek... ku pamięci... odnośnie różnych dzwięków spod maski...

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_moja_pierwsza_niunia_a4_avant_19tdi_130km_sline-t33889.720.html

ja z moim przebiegiem wymieniam w ślepo...

ooooo ... może to i to było u mnie... jakbys zamawiał coś to daj znać , pewnie się podłączę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie zamówił? :cool1:

już maila wysłałem z zapytaniem...[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 15:38_________________________________________________ale u Ciebie bym się zastanowił... ja mam prawie 210.000km więc mogę...

poza tym 100% nie daję że łożysko będzie pasować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie zamówił? :cool1:

już maila wysłałem z zapytaniem...[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 15:38_________________________________________________ale u Ciebie bym się zastanowił... ja mam prawie 210.000km więc mogę...

poza tym 100% nie daję że łożysko będzie pasować...

Nie nie, łożyska nie chce narazie, ale gumki to wymienię bo to samemu można a dużo roboty nie ma...więc jakbyś zamawiał gumki to ja się też piszę na 6 czyli kompecik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...