Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Zapodaj se taki ciemny chrom jak ja miałem :cool1:

a tak a pro po to którym lepiej się jeździ 1,8T czy 2,5 tdi ta sama moc :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek powiem Ci ze i jeden i drugi ma to cos tdi lepiej startuje a ten swietny w zakretach i na wyzszych obrotach, no i podoba mi sie avant :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę na spocie.

dziadekblack teraz Cię zaskocze bo napewno będę czystym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę na spocie.

dziadekblack teraz Cię zaskocze bo napewno będę czystym autem.

no za to ja bym był zakurzonym :tongue4:

coś mało chętnych, wszyscy się urlopują? jak nas dwóch ma przyjechać to chyba nie ma sensu, zobaczymy czy się do 18.00 ktoś namyśli, jak nie to trza będzie przełożyć chyba :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak był ktoś?

u mnie kolejny raz kobieta zrujnowała mój grafik.

jak już skończyłem z nią jeżdzić i podjechałem na halę to nikogo nie było.

dziadek jak byłeś i na mnie czekałeś to wielkie sorry za to że nawaliłem.

adadur mam pytanko a mianowicie jaką mam skrzynie w swoim aucie czy to jest mechaniczna czy elektronik. byłbym wdzięczny za konkretne określenie bo mechanik mówi że mechaniczna a chłopaki na forum że elektronik. a przy okazji może wiesz kto zajmuje się automatami w e-g lub pobliżu ( pomijając tego speca koło nowego szpitala )

druga sprawa to jak będziesz miał możliwość to daj znać którędy jechałeś do zakopca i jak przebiegała droga.

pozdrawiam i miłego wypoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak był ktoś?

u mnie kolejny raz kobieta zrujnowała mój grafik.

jak już skończyłem z nią jeżdzić i podjechałem na halę to nikogo nie było.

dziadek jak byłeś i na mnie czekałeś to wielkie sorry za to że nawaliłem.

spoko, ja byłem ale postałem chwilę i się zmyłem jak nikogo nie było, ale przez to sobie pojechałem furkę umyć :decayed:

apropos tej twojej skrzyni to jak adadur ci podłączał vaga to o ile dobrze pamiętam to mówił że miałeś jakiś błąd w skrzyni więc wskazywało by to na elektroniczną, czy źle gadam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos tej twojej skrzyni to jak adadur ci podłączał vaga to o ile dobrze pamiętam to mówił że miałeś jakiś błąd w skrzyni więc wskazywało by to na elektroniczną, czy źle gadam?

ja już sam zgłupiałem. też mi się wydaje że elektroniczna ze względu na ten błąd ale dwóch mechaników mówiło że mechaniczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że nie bardzo kumam co znaczą skrzynia ekektryczna a co skrzynia mechaniczna :mysli:

A mi się plan urlopowy zmienił ... Zakopane przełozone o tydzień :confused4:

Nie ma co ale z pogodą to się wstrzeliłem - woda w jeziorze jak zupa i przez ostnich parę lat chyba się tyle nie napływałem co ostatni tydzień - a zużycie piwa ... za głowę się można złapać ile schodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Sluchajcie sprawa taka ze jak jade samochodem tak 30-50 i hamuje to takie stukniecie mam przy nacisnieciu pedala ale potem cisza jak dociskam, a na wyzszych predkosciach nic nie slychac :mysli: co to moze byc? Dodam ze slychac to tak jakby od strony pasazera z przodu tak okolice nadkola, slychac tylko podczas jazdy i hamowania 30-50kmh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Sluchajcie sprawa taka ze jak jade samochodem tak 30-50 i hamuje to takie stukniecie mam przy nacisnieciu pedala ale potem cisza jak dociskam, a na wyzszych predkosciach nic nie slychac :mysli: co to moze byc? Dodam ze slychac to tak jakby od strony pasazera z przodu tak okolice nadkola, slychac tylko podczas jazdy i hamowania 30-50kmh

Jak znajdziesz przyczynę daj znać :naughty:

Mam u siebie podobnie, ale nawet jak jadę 20 na godzinę i nacisnę na hebel to słyszę takie puk jak by blacha o blachę stuknęła.

Odkryłem to dopiero jak zacząłem jeździć z otwartymi oknami z dwóch stron, czyli to od strony pasażera musi być, bo jak mam okno od kierowcy otwarte to nie słyszę.

Tak myślę że to coś z wydechem - jakaś osłona może w niego wali, albo już są luźne zawieszki i za mocno się buja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to daje jakby z hamulcow i tak mysle ze to raczej cos z zaciskami bo jak naciskam hamulec to dopiero slychac, a jak hamuje silnikiem to nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...