Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Moj brat w sobote kupil rover'a 75 w kombii ponoc fajny nawet, wiem ze jest w egu a ten jego to taki srebrno niebieskawy 2001 :naughty:

Coś tu nie pasi... powinieneś z bratem na marki się wymienić i było by wszystko w normie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Patryk,

weź zrób jakiś porządny tytuł wątku o koszulkach - niech się ludzie deklarują, wpłacają i kasę i dziergamy te koszulki W KOŃCU :cool1:

chłopaku ... a spróbuj tylko nie ruszyć tematu ... już "damska rączka" Cie dosięgnie :bicz: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś... spać... żebyś później nie zasnął :cool1:

Jeszcze z 45 minut i spadam ... faktycznie zdrzemnę się :>

Kuzyn w nocy jechał do PL fordem Mondeo CDTI (2006r.) i mu kontrolka (spiralka) wyskoczyła :doh1: i dzwoni co to może być czy może jechać ... to mu mówię kup se chłopie audi :evil: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś... spać... żebyś później nie zasnął :cool1:

Jeszcze z 45 minut i spadam ... faktycznie zdrzemnę się :>

Kuzyn w nocy jechał do PL fordem Mondeo CDTI (2006r.) i mu kontrolka (spiralka) wyskoczyła :doh1: i dzwoni co to może być czy może jechać ... to mu mówię kup se chłopie audi :evil: :th:

TDCI jakby co :gwizdanie: i odczepić się od Forda ja miałem i mi żadne spiralki nie wyskakiwały :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa TDCI ma młody rocznik ponoć poprawiony ale poczytałem i te młodsze roczniki to leciały pod kątem wtrysków i pompy wtryskowej na potęgę a objawiało się to ową spiralką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oczko:

po za czarnym w grę wchodziły delfin grau i atlas grau trafił się delfinek

autko ma swoje słabostki więc nie ma czym się chwalić jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździ paździoch jakoś... ledwo nadążył na autobahn'ie :tongue4:

ale to ogólnie padlina... przebieg tylko niezły :wink4:[br]Dopisany: 04 Październik 2010, 13:23_________________________________________________

a wew też s-line? a i nie pamiętam czy listwy dolne na drzwiach miał s-linowe?

wew nie... ale pewnie to zmieni... choć fotele ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ada$ melduj co tam za padline zakupiłes :decayed: dawaj mnie tu foty ale to biegusiem :tongue4::naughty: no i co ona tam z wypasu ma oprocz climatronica :dance::lol1::buhaha:??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zewnętrznie ma full S-line łącznie z fabrycznym przyciemnieniem szyb - wewnątrz już gorzej - z S-line są tylko listwy reszta to tzw. pakiet ambition czyli sportowa kiera w skórze, pakiet skórki, sportowe siedzenia materiałowe czyli w zasadzie to co u ciebie Bartek tylko korbki z tyłu ale za to 3x ISO-FIX (przód i tył) i deaktywacja poduchy - co do siedzeń żonce banan z twarzy nie schodził bo bardzo wygodnie może sobie ustawić i co ciekawe... zupełnie inaczej - lepiej autem zaczęła jeździć. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...