Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Bierz A6 :decayed: , a4 będziesz miał to samo co miałeś u siebie tylko nowsze opakowanie . Co do 3,0 tdi to początki produkcji miały jakieś choroby wieku dziecięcego BKN chyba taki kod silnika a tak to całkiem ajne autko widziałeś Mirona na zlocie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz A6 :decayed: , a4 będziesz miał to samo co miałeś u siebie tylko nowsze opakowanie .

no też tak myślałem że nie ma sensu dopłacać bądź co bądź full kasy za face lifting :gwizdanie: ale z tego co się naczytałem to wtryski są wadliwe w tych 3.0 a ja właśnie przecież celowałbym w początek produkcji :confused4: ale coś tam o jakiś akcjach serwisowych słyszałem też, myślałem że ktoś to potwierdzi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dobrze poszukać ty masz talent ,jak znalazłeś taką aczwórkę to i a6 znajdziesz :naughty:

tak tylko trzeba wiedzieć co się chce a ja mam taki rozrzut że i Taurany , S-Maxy i to co pisałem wcześniej po głowie latają i nie wiem czego szukać, na czym się skupić :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palnij se suv-a :decayed:

A w czym się czułeś najlepiej bo trochę autek przepuściłeś przez swoje łapki :)

wiesz największy sentyment mam do Focusa I 1.8 TDDI , a nikomu nie polecę Toyoty Avensis II 2.0 D4-d bo to słabizna a pali więcej niż 1.9...

a nad Tauranem myślę z silniczkiem 2.0 TDI 170KM i DSG tylko to już takie auto dla statecznej rodziny takie "dziadkowate" :polew: a ja bym jeszcze chciał zadać szyku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku... to gdzie ja teraz podłączenie pakietu oświetlenia podejrzę :wallbash:

Bartek do jakiegoś Audi musisz mieć na dorzucenie blisko 20 tys. - poważnie nie ma zbytnio alternatywy skoro A4 1.9 ci przestało pasować. Alternatywy to A4 3.0 lub A6 2.7 3.0.

Podejrzewam że wrócisz do Fordziny - nowe Mondeo lub S-max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku... to gdzie ja teraz podłączenie pakietu oświetlenia podejrzę :wallbash:

Kurde zapomniałem o tobie :wink4:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 15:38_________________________________________________

Podejrzewam że wrócisz do Fordziny - nowe Mondeo lub S-max.

Nowe mondeo mi się nie podoba a S-max ma tylko chyba 2.0 TDCI więc jak dla mnie przysłabawy...no ale zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw po czym widac ze jest pełen FIS ?? :naughty: :decayed

pokazuje wszystkie info o spalaniu i dystansie do przejechania itd.

A pół pokazuje tylko otwarte drzwi i serwis ale pewien na stówkę nie jestem

mały problem dorezać, manetka i vag. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś się tym nawet nie zmartwił :decayed: już szuka manetki :naughty:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 19:50_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-131km-02-alu-klima-1reka-sedan-i1266471484.html

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi130ps-klimatron-chrom-10xpp-igla-i1269967377.html

Jakieś zastrzeżenia prócz ceny i przebiegu :decayed: nie dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko Bartek... nie kupuj już takie malowańca jak tamten :naughty:

:polew:

a wiecie że podczas sprawdzania okazało się że w Niemczech był lakierowany cały w 2008 w serwisie Audi? ale bez wymian i napraw blacharskich, samo malowanie. ciekaw jestem dlaczego :mysli: jakieś gradobicie czy rysy ? a w ASO sypneli takim tekstem że się zdziwiłem:

"Panie, tu to nie wiadomo nawet czy któryś z tych nowych co tu stoją nie jest lakierowany"

co za kraj ? :wallbash:

Ogólnie sprawdzili całe auto od kół po dach razem z historią z Niemiec no i się zdziwili przebiegiem jak zresztą każdy do tej pory co to słyszał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie auto miałeś malowane?

A gdzie sprawdzali auto?

w ASO sprawdzali w Gdańsku i bazie im wyszło że w 2008 roku w Niemczech auto było poddanie lakierowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko Bartek... nie kupuj już takie malowańca jak tamten :naughty:

:polew:

a wiecie że podczas sprawdzania okazało się że w Niemczech był lakierowany cały w 2008 w serwisie Audi? ale bez wymian i napraw blacharskich, samo malowanie. ciekaw jestem dlaczego :mysli: jakieś gradobicie czy rysy ? a w ASO sypneli takim tekstem że się zdziwiłem:

"Panie, tu to nie wiadomo nawet czy któryś z tych nowych co tu stoją nie jest lakierowany"

co za kraj ? :wallbash:

Ogólnie sprawdzili całe auto od kół po dach razem z historią z Niemiec no i się zdziwili przebiegiem jak zresztą każdy do tej pory co to słyszał...

gdybym nie wiedział to bym tak nie napisał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...