Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Patryk rozmawiałeś z Agą? Mam klienta na same felgi, jak nie będziesz chciał to bym je pchnął. Daj znać do wtorku bo wtedy będę wiedział czy na bank sprzedaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk rozmawiałeś z Agą? Mam klienta na same felgi, jak nie będziesz chciał to bym je pchnął. Daj znać do wtorku bo wtedy będę wiedział czy na bank sprzedaję.

Pchaj oponki .Agnieszki były pracownik na wulkanizacji robi :naughty:

Jak autko z warsztatu ruszę to jadę na zakupy po oponki :decayed:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 18:54_________________________________________________

To co ankietę niepotrzebna już?

Jak masz możliwości to ankieta do kosza :wink4:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 18:55_________________________________________________

xUIK0.jpg

tak wygląda moje sreberko teraz ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko robi się u mnie w pracy :decayed:

Grazny z kompem w poniedziałek potrzebny jesteś :naughty: albo Adaś :wink4: muszę błędy z czytać czy dobrze podłączone wszystko i mogę zakładać deskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko robi się u mnie w pracy :decayed:

Grazny z kompem w poniedziałek potrzebny jesteś :naughty: albo Adaś :wink4: muszę błędy z czytać czy dobrze podłączone wszystko i mogę zakładać deskę

Ja niedostępny do środy :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 18:25_________________________________________________

Adaś a co to planu spotów nie ma? Może by tak do 18.00 wrócić? Co wy na to?

a Ciebie co to? :naughty:

chyba mi nie powiesz że B7 kupujesz bo padnę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedostępny do środy :gwizdanie

:kwasny:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 18:27_________________________________________________Adam znajdziesz chwilę :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk a o której chcesz jutro?

Bo chciałem jeszcze do Łukasza tego od 1Z w automacie podjechać z VAGiem.

Grzesiek dawaj ramki!!!

Będziesz na poczcie jutro to bym podszedł odebrać?

ps. Lampki są, moduł zakupiony (z opcją elektr. szybek na tyle) także rozeznanie dobre instalacji i zaczynam modzenie oświetlenia. Spline do odkręcenia siedzeń też mam także jeszcze trzeba się dowiedziec jak z demontażem tapicerek - wiem że kołeczki trzeba kupić ...

ps.2 Grzesiu możę w przyszły weekend będę ciął boczek lewy pod suba ... kupię żywicę i będzie jechanko z zabudową suba.

ps. 3 Ktoś coś od Toma będzie zamawiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk a o której chcesz jutro?

Bo chciałem jeszcze do Łukasza tego od 1Z w automacie podjechać z VAGiem.

Grzesiek dawaj ramki!!!

Będziesz na poczcie jutro to bym podszedł odebrać?

ps. Lampki są, moduł zakupiony (z opcją elektr. szybek na tyle) także rozeznanie dobre instalacji i zaczynam modzenie oświetlenia. Spline do odkręcenia siedzeń też mam także jeszcze trzeba się dowiedziec jak z demontażem tapicerek - wiem że kołeczki trzeba kupić ...

ps.2 Grzesiu możę w przyszły weekend będę ciął boczek lewy pod suba ... kupię żywicę i będzie jechanko z zabudową suba.

ps. 3 Ktoś coś od Toma będzie zamawiał?

tak po 15 :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ciebie co to? :naughty:

chyba mi nie powiesz że B7 kupujesz bo padnę :polew:

jak to co? nawet jak BMW kupię to "nasze" ramki założę, kij w to że BMW-owcy mnie kamieniami obrzucą, na spoty dalej będę przyjeżdzał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczcie mnie nie będzie bo objazd mam... a w weekend nie dam rady niestety...

od TOM77 chyba coś bym wziął... choćby świece... może wahacze... do zastanowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś dzięki za autoscana :notworthy: Teraz muszę znaleźć zastępczy klimatronik ,choć jakoś nie jestem przekonany że go ch... strzelił :mysli: .Ale czemu nie chciał się połączyć komp z klimatronikiem . Zaraz poszukam na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baaa jak klimatronik nie ma ochoty zastartować to i się nie chce łączyć.

Uderzaj rano do korkucia jak nie w E-gu to może z Olsztyna ściągną - przetestujesz go i będzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki jaki olej do 1.8T najlepiej? bo mam castrola... a czytalem ze to shit do mojego silnika :thumbdown: chodzi mi tak by zalac od nowa nie dolewka,

a Adam i jak tam fele juz zmieniles na zimowe? tamte dalej myslisz sprzedac? jak tak to napisz et itp i jaka cena by cie interesowala, bo mam tu kilka i wlasnie kminie jak robic czy cenowo mnie wyjdzie podobnie jakbym tu bral :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki jaki olej do 1.8T najlepiej?

:bicz: :bicz3: :szukaj:

Szukalem :wink4: ale myslalem ze ktos kto jezdzil wie czyt.maniusiek czy walek na czym dobrze im sie smiga, bo zdania na forum mocno podzielone, a myslalem chyba nad motulem tylko ktory :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...