Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

masz cale wymiary podane :tongue4: zmierz jak u Ciebie jest, jak dla mnie srednio wygladaja, ja mysle nad tlumikiem itp z s4 od nosb'a :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypoleruj jak ma patrykbor a zobaczysz jak bedzie :kox: dla mnie nakladki to z braku laku :tongue4: przyoszczedz troche i wrzuc cos lepszego :tongue4: ja juz zamowilem dwie rzeczy jedna dotarla druga pochwale sie jak juz dotrze, wiec jak przyjade w grudniu na miecha to bede razal w garazu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak otworzysz klape i podniesiesz nakrycie by dostac sie do zapasu, po prawej stronie tam gdzie zapas na aucie bedzie nalepa z Twoim silnikiem itp takie rozne numerki - kody, ostatni o ile pamietam to 1ba lub 1be zobacz ktory masz 1be to sportowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... coś Wam opiszę bo się wkurwiłem...

w zeszłym roku byłem na badaniu amorków... wyszło przód 51%,52% a tył 38%, 35%

kupiłem sachsy na tył i zmieniłem (osobiście stałem i patrzyłem jak robili)...

w międzyczasie kupiłem sachsy na przód bo już na pograniczu i leżą czekając na montaż...

wczoraj byłem na badaniu wahaczy żeby wiedzieć co kupić... sprawdziłem też amorki z ciekawości

przód (te same co rok temu) 51%,52% :kox: i nie zmieniam... niech sobie tam leżą... ale byłem przekonany że pływanie na koleinach to ich wina... tym czasem to tuleje na bananach po obu stronach...

tył 28% 29% :shocked: (zapomniałem wspomnieć że w Avantach trzeba dodać sobie z 10% do wyniku maszyny z uwagi na pusty bagażnik) i maszyna pokazuje je na zielono więc też nie do wymiany bo przyczepność do podłoża ok... a przejechały może z 25tkm...

no i tyle z wymian amorków :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te maszyny do badania amorków to trochę z fusów wróżą ;). Wystarczy że masz ciśnienie w oponach za małe/za duże i już wyjdą przekłamania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te maszyny do badania amorków to trochę z fusów wróżą ;). Wystarczy że masz ciśnienie w oponach za małe/za duże i już wyjdą przekłamania.

i tu mnie masz kolego... mam wszędzie 2,7... więc prawie max... też o tym myślałem

ale ja ich sprawdzę jeszcze raz... walnę 2,2 i po zmianie wahaczy pojadę :wink4:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 08:29_________________________________________________

Dziadek !!! masz tego złoma z bawarii? bo słyszałem że po jakąś perełkę pojechałeś :wink4:

2006 to tylko pozazdrościć... pięknie to będzie jeździć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód (te same co rok temu) 51%,52% :kox: i nie zmieniam... niech sobie tam leżą... ale byłem przekonany że pływanie na koleinach to ich wina... tym czasem to tuleje na bananach po obu stronach...

tył 28% 29% :shocked: (zapomniałem wspomnieć że w Avantach trzeba dodać sobie z 10% do wyniku maszyny z uwagi na pusty bagażnik) i maszyna pokazuje je na zielono więc też nie do wymiany bo przyczepność do podłoża ok... a przejechały może z 25tkm...

no i tyle z wymian amorków :wink4:

Jak byś napisał że pływa ci auto na koleinach i nierównościach wzdłóżnych to odrazu bym ci wskazał te tuleje na bananach - obecnie mam to samo.

Wiesz że w ostateczności można sama ta tuleję wymienić - bo sworzeń w bananie jest dość trwały.

Co do amorków to różne maszyny różnie potrafią wskazać. źle napompowane koła też mocno przekłamują pomiar. Moją miara było zachowanie się auta na łukach - głównie w momencie przejeżdzania poprzecznej nierówności - jak zarzuca mocno, do tego "chwiejny tył" to nadszedł czas na amorki. Trzeba tu uważać bo źle dokręcone łożysko na tyle też mże dać wrażenie niepewnego tyłu.[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 08:32_________________________________________________dziedek BMW ???? no byle nie 3-ka ... 5 w avancie jest niezła też troszkę patrzyłem za takim autem. Ale pojemność - akcyza, zabija bakcyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek gdzieś w Polskę po to pojechał... i 5tka... ale kombi? w BMW? Adaś nie przesadzasz? mi by się nie chciało... tylko sedan :wink4:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 19:46_________________________________________________Buszek... Ty już przestań bo przesadzasz... dorwał się do kasy i szaleje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek niby do Warszawy jechał :decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 19:51_________________________________________________

Buszek... Ty już przestań bo przesadzasz... dorwał się do kasy i szaleje :tongue4

dorwał się do ogródka jakiegoś wyspiarza :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogrodkow :decayed: daje rade trzeba wydawac poki sie ma co :polew: poza tym grosze mnie to kosztowalo, chociaz nie powiem za to 1be mialbym gwint jakbym mial oske :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...