Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

ty a co ze schowkiem u ciebie :mysli:

no standard...tłoczek do przesmarowania albo zawias strzeli... ale nie używam - tak jak szyby pasażera - czekają na wiosnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty a co ze schowkiem u ciebie :mysli:

no standard...tłoczek do przesmarowania albo zawias strzeli... ale nie używam - tak jak szyby pasażera - czekają na wiosnę

to moze sie zrobi jak kiere będziesz robil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty a co ze schowkiem u ciebie :mysli:

no standard...tłoczek do przesmarowania albo zawias strzeli... ale nie używam - tak jak szyby pasażera - czekają na wiosnę

to moze sie zrobi jak kiere będziesz robil

no może... mi to kompletnie nie przeszkadza bo nie używam i jakoś nigdy schowków nie używałem - tylko w podróży na jakieś bytelki czy torebki więc zrobić i tak trzeba...

jakby ktoś miał biały smar w sprayu - nie wiem jak to się fachowo nazywa - to możem jutro zerknąć bo to chyba żadna filozofia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smar chyba z 15 kosztuje więc nie majątek

Patryk z chęcią bo przyda się nie tylko do tego... ale nigdzie go nie widziałem - tego białego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz na podgórnej chyba wierz gdzie

albo na dojazdowej w budynku EZNS tu ostatnio kupywałem do firmy :cool1:[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 18:10_________________________________________________http://axa.pl/ubezpieczenia/?gclid=CIyuiLrqjpkCFUqS3wodfCMlZw

wyliczaliście mi przy teściaka zniżkach wychodzi mi 907 pln z AC :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2774zł :thumbdown: 10% zniżki

mam dość złodzieji - będzie MINI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2774zł :thumbdown: 10% zniżki

mam dość złodzieji - będzie MINI

dlaczego tak dużo :rolleyes:

Rejestruj samochód na mojego teściaka :przebiegly: ,a później się pokłócimy ostro :evil::polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi proponowali w LINK 4 (tam mam oc max zniżek ) AC bez zniżek- 1070 zl. AC jest to 10% wartości auta :shocked: :shocked: pytam się ich ?!? skąd maja taki cennik samochodów........?? bo na pewno nie jest to cena rynkowa :kwasny: bo za taką cenę to ja i 10 autek od razu od nich kupię :naughty::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie oc wyniosło na rok 470 zł. :> możesz do nich dzwonić, ale lepiej jak wejdziesz na ich stronkę i wyślesz prośbę z oddzwonieniem do Ciebie :) w sprawie polisy, ok 2 dni musisz poczekać aż oddzwonią no chyba ze pofatygujesz się sam ale taka rozmowa trwa dobre 20 min. :naughty:

w porównaniu do AXA zaoszczędziłem 50 zł., do LIBERTY DIRECT aż ok 500 i W LINK4 mają jeszcze ubezpieczenie szyb za 50 zł. na cały rok nie ważne kto zbije oprócz czołowej bo tylko wypłacają 70%, reszta 100%, nie tracąc zniżek OC :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się obudziliście z tym smarem, a jak śmigałem do gdańska to mówiłem że mogę do Wurtha zajechać:

http://moto.allegro.pl/item563654126_wurth_bialy_smar_polstaly_hsw_100_fa_vat.html

http://www.autokosmetyki.pl/wĂźrth_hsw_100_smar_bialy_polstaly_mozliwosc_pracy_pod_dowolnym_katem_spray,p865.html

polecam BARDZO!!! za***iście się przydaje nie tylko przy aucie ale wielu innych rzeczach.

W sklapach w E-gu nie ma co szukać, najczęściej małe pojeminiki i drogie, najtaniej wychodziło w jednym ze sklapów na terenie Elzamu.

Jak chcecie mogę jutro zabrać go.

Jak już sie chwalicie ubezpieczeniami to ja za: OC+AC (extra szyby i szkoda drobna)+A+NNW+garaż+mieszkanie+OC na osobie płaciłem na początku lutego 1570zł z 30% zniżkami na AC i OC i dla auta o wartości 24000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk ciebie wszędzie pełno ostatnio ... jakimś konfidentem zostałeś, po forum się roplemiłeś, śledzisz ludzi po parkach i Bierdonkach, mieszkasz pod jednym dachem z jakąś dyrekcją ... :polew::tongue4::polew::tongue4: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk ciebie wszędzie pełno ostatnio ... jakimś konfidentem zostałeś, po forum się roplemiłeś, śledzisz ludzi po parkach i Bierdonkach, mieszkasz pod jednym dachem z jakąś dyrekcją ... :polew::tongue4::polew::tongue4: :laghing2:

takie życie nierobie to śledziuje :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk ciebie wszędzie pełno ostatnio ... jakimś konfidentem zostałeś, po forum się roplemiłeś, śledzisz ludzi po parkach i Bierdonkach, mieszkasz pod jednym dachem z jakąś dyrekcją ... :polew::tongue4::polew::tongue4: :laghing2:

takie życie nierobie to śledziuje :polew: :polew:

no no... jeszcze 3sztuki i będziesz dzisiejszym rekordzistą :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam :embarrassed:

A kiere kiedy dostaniesz ?

wczoraj wysłana...

Adaś - weź to cudo bo na tłoczek to nawet 0.5 sekundy psik nie będzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...