Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Sprężyny MTS technik - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam prosbe czy ktos moze sie wypowiedziec o tych sprezynach?

mialem zamiar kupic eibachy -30/-30mm ale krzycza za nie ok 900zl a to troche ponad moje finanse a wlasnie te MTS technik -35mm/-35mm poleca mi znajomy i moge je miec nowe za 300zl

ale nic o nich niewiem moze ktos na forum na takich jezdzi?

poprosze o jakies zestawienie dobrych i w przystepnej cenie sprezyn do b6 1.9 tdi w sedanie najlepiej -30mm lub max -35mm

Opublikowano

Sprężyny mam akurat firmy Lowtec (podobne cenowo - mogę polecić), ale amorki mam MTS.

Nie narzekam, ale nie mam za bardzo porównania.

Opublikowano
  • Autor

i ile obnizyło ci sie autko na tych sprezynach ?zakladales -35mm?

Opublikowano

Tak, -35/-35 (Avant) i ładnie poszło w dół.

Opublikowano

zajzyj na strone vw golf tam jest specjalny temat o nich i sprzedaje to koles z klubu vw mapet

http://www.mapet-tuning.com/sklep/ ogolnie opinie sa pozytywne nawet gwinty sie sprawuja,ponoc jest to najlepszy stosunek jakosci do ceny

Opublikowano

A jak to wygląda sprawa w przypadku Quattro, patrzyłem na te MTS ale niestety nic pod Q nie podchodzi :disgust:

Na alegro znalazłem jeszcze TA Technix zna ktos takie :mysli:

http://www.allegro.pl/item578649707_audi_a4_1994_2001r_quattro_sportowe_sprezyny_35mm.html

Opublikowano

ja wlasnie zakupilem na tyl dwa amory MTS. maja dobra opinie na necie: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=162636. tu link do oficjalnej strony firmy na allegro http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=9873405. piszcie, ze z Klubu A4 to taniej bedzie.

Opublikowano

ja tez sie zastanawiam nad tymi sprezynami.bede chcial obnizyc przod -35 tyl 30,ewentualnie przod i tyl po 30.a czy musze zakladac sportowe amory?

Opublikowano

ja tez sie zastanawiam nad tymi sprezynami.bede chcial obnizyc przod -35 tyl 30,ewentualnie przod i tyl po 30.a czy musze zakladac sportowe amory?

jeśli chcesz dobic seryjne amorki to mozesz zakładać

amorek do obnizenia powinien mieć sztywniejszą charakterystykę pracy

najlepiej jak jest jeszcze przystosowany do skróconego skoku pracy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

tak tez mi powiedzial mechanik.ze amory tez powinienem wymienic poniewaz oryginalne beda caly czas wcisniete a sportowe maja krotszy skok specjalnie do krotszych sprezyn

Opublikowano

krótrzy skok lub sa utwardzone

jak masz utwardzone to śmiało podejdzie do -40mm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.