Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t tuning


Saszka91

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj wymiana sondy i katalizatora niczego nie rozwiąze
 Auto bierze olej i to generuje błąd sondy
A katalogu zator się po prostu zapycha
I jak tego poboru się nie zrobi to będzie po silniku

Jest to mozliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100ml na 1500km? Czyli około litry na 10tys. Przecież to jest żadne zużycie, jakby brał litrę na tysiaka to już gorzej. Zmień tego specjalistę i wrzuć te logi to będzie widać czy rzeczywiście taki zdrowy silnik, który ów "specjalista" chce remontować :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wydaje sie ze chce mnie naciagnac bo remont 2000€ a wczesniej zostawilem 500€ za wgranie softa, pelnej diagnostyki, wymiane zaworka jakiegos od podcisnienia. Na tym bledzie kodu P0420 002 mozna smialo robic logi dynamiczne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Saszka91 napisał:

500€

Za wgranie ori wsadu czy za program?

Skasuj błędy przed logami i można robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobie i wysle logi. Czy przy bledzie kata bo pewnie cos mu dolega lub sonda szwankuje warto wstawic downpipe i usuniecie sondy z ECu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziesz miał przypału z przeglądem to wstawiaj. Ja bym wybił środek i zostawił ori, pustą puchę i wyłączył sondę w ecu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Saszka91 napisał:

A da sie downpipe zakryc pucha kata?

Tylko po co, jak pusta pucha spełni tą samą funkcję i jeszcze sporo ojro Ci zostanie w kieszeni. Możesz kupić dp ze sportowym katem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dp napewno zawita, polaczenie ze sportowym katem ciekawe. Pomysle nad tym, dzięki za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Saszka91 napisał:

Dp napewno zawita, polaczenie ze sportowym katem ciekawe. Pomysle nad tym, dzięki za wszystko.

Śmiało pakuj zwykły DP bez kata. Znajomy badał mnie na szybkiego i przeszło z zapasem mimo programu i mega zapobiegawczego AFR. Jak motor zdrowy to norm nie przekroczysz nawet bez kata. Nie raz słyszałem o takich akcjach. Nie wiem tylko czy za granicą nie przyczepią się do jego braku organoleptycznie.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat sklada sie tak ze znajomy podbije przegląd. Nie bedzie wiekrzego poboru oleju przez dp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Randor napisał:

Nie wiem tylko czy za granicą nie przyczepią się do jego braku organoleptycznie.

U nas też się czepiają jak zobaczy pięknie owiniety bandażem dp. Już powoli kończy się taka samowolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przem8 napisał:

U nas też się czepiają jak zobaczy pięknie owiniety bandażem dp. Już powoli kończy się taka samowolka.

Możliwe ale u mnie się nie zapowiada póki co. Jak się zaczną czepiać na poważnie to wtedy pomyśle nad sportowym katem. Diagnostami się nie przejmuje, jeśli już to kontrolami po zaostrzeniu przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...