Skocz do zawartości
IGNOROWANY

No i skasowania lalunia:(


Ghouscik

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie kolega tak dostal?

na retkini nie pamietam nazw ulic.Jak sie jedzie konstantynowska w strone konstantynowa jest po lewej chalda za nia w lewo i na koncu jest skrzyzowanie ja tam stalem a koles poninal ta prosta...nie mozna bylo mnei nei widziec!!!!

A swoja droga podobaja mi sie te lampy po przedesignowaniu ;)

_________________

swoja droga tez mi sie spodobaly :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojojojjojoj niezle dostales po dupci wspolczucia ja niewiem co bym zrobil temu kolesiowi jak by mie sie to stalo :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spory strzał, dobrze że Tobie nic sie nie stało. Kolega po takim zdarzeniu miesiąc narzekał na plecy co prawda jechał innym samochodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lacze sie niniejszym w bolu.

Tak wyglada moj. Polamane zaczepy lampy zdezak do wymiany, kierunek tez aut. Pogiety blotnik i mam nadzieje, z emaska wporzo. Koles jadacy na pasie obok mnie mial mniej szczescia. A wszystko przez gowniarstwo (na oko 18 lat) ktore wypierdoliło na czerwonym tak z 70km/h. Niestety stara komorka robioone zdjecia i niezbyt dokladne.

image_00011.jpg

image_00008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghouscik, wyrazy współczycia... poprostu załamka :confused: Specjalnie poszukałem Twojego auta w wersji przed dzwonem i bardzo mi sie podobało

Zamordowałbym kolesia jakby mi tak zrobił.... :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczucia, oby mnie takie coś nie spotkało (z jednej i drugiej strony- jako poszkodowanego i 'napastnika')

Dach nawet dostał, a szyba tylna ok :|

Ja bym się zastanawiał czy to jeszcze naprawiać.. Teraz części do a4 chodliwe są.. ale z drugiej strony to auto pewnie miało dla Ciebie 'to coś' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda laleczki

nawet nei wiesz jak szkoda

Ghouscik, wyrazy współczycia... poprostu załamka Specjalnie poszukałem Twojego auta w wersji przed dzwonem i bardzo mi sie podobało

Zamordowałbym kolesia jakby mi tak zrobił....

dzieki:)....swoja droga...korcilo mnie zaje......bardzo zeby jemu tez dupsko skopac ale nic by mi to nie dalo poza wyzyciem sie....

Teraz części do a4 chodliwe są.. ale z drugiej strony to auto pewnie miało dla Ciebie 'to coś' ;)

mialo to cos..i to jest najgorsze heh...

co do cvzesci mozna wyciac tyl i wstawic nowy ...i taka mysl mi lazi po glowie czy by tak nei zrobic i jezdzic dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cvzesci mozna wyciac tyl i wstawic nowy ...i taka mysl mi lazi po glowie czy by tak nei zrobic i jezdzic dalej

nawet nie zartuj sobie ja bym sie bał potem latac :rotfl::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie zartuj sobie ja bym sie bał potem latac

no co ty spawy sa mocniejsze od standartowej blachy :twisted: gorzej tylko jak bym bagaznik zaladowal a on by mi sie oderwal...ale jak by dobrze zrobili a mam dobrego mechanika... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty spawy sa mocniejsze od standartowej blachy :twisted:

znow chyba zartujesz :) ryzykowna operacja z ta transplantacja przodu ale jesli nie zamierzasz auta przez dlugi czas sprzedawac to czemu nie. jesli jednak planujesz w niedalekiej przyszlosci wymiane auta (na nowsza A4 :) ) to zrob to juz teraz - jak Hincó napisal, czesci sa chodliwe i ze skladaniem tego do kupy niech meczy sie ktos inny. chyba, ze auto ma wartosc sentymentalna czy cos podobnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę się pomarszczyła, szkoda ładne autko było :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...