Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przebieg 320 tysięcy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 godzin temu, Dev napisał:

wszystko zalezy od eksploatacji, LL i całej reszty

przy tym przebiegu 1.8T sa juz zmeczone i trzeba uwazac

Wydaje mi się, że to zależy, czy po programie, czy nie. Jeżeli Olej był zmieniany na czas, to może być lepszy silnik z przebiegiem 400kkm niz ten z 150kkm :)

Edytowane przez szpakuziom

Opublikowano

Mój szwed jeździł na LL do 260 tys. km.

Trochę przypieczonego było w misce, ale ogólnie smok czysty i bez żadnych glutów. Kompresja równa. Także potwierdzam, że olej wymieniany na czas to wcale nie musi być jakiejś tragedii.

Opublikowano
8 godzin temu, Emejcz napisał:

Mój szwed jeździł na LL do 260 tys. km.

Trochę przypieczonego było w misce, ale ogólnie smok czysty i bez żadnych glutów. Kompresja równa. Także potwierdzam, że olej wymieniany na czas to wcale nie musi być jakiejś tragedii.

Mój Szwed ma 380kkm i kompresją po 12 Bara na każdym cylindrze.  Dalej jeździ i ma się bdb.

Edytowane przez szpakuziom

Opublikowano
  • Autor

Co powiedziecie o nim?  @JawoR36 @grubcio1980

933904820_;slot=21;filename=eyJmbiI6Im01
WWW.OTOMOTO.PL

Audi A4, Niebieski, Metalik, Benzyna, 150 KM, 1 781 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

 

Opublikowano

Na zdjęciach wszystko ładnie. Trzeba oglądać na żywo, wtedy można więcej powiedzieć. Mój przyjaciel mocno handluje i patrzyłem u niego za b6. Ma s-lina ale w ON, a ty widzę, że ostro na 1.8t co mnie wcale nie dziwi ???

Opublikowano
43 minuty temu, grubcio1980 napisał:

Na zdjęciach wszystko ładnie. Trzeba oglądać na żywo, wtedy można więcej powiedzieć. Mój przyjaciel mocno handluje i patrzyłem u niego za b6. Ma s-lina ale w ON, a ty widzę, że ostro na 1.8t co mnie wcale nie dziwi ???

Bardzo dobrze robi 1.8t robi robotę.

Opublikowano

Nie musisz mi mówić ???. U mnie już dłubnięta na 250 i zero problemów ?

Opublikowano
  • Autor

@grubcio1980 dokładnie mordko :D ja jestem mega napalony na 1.8t, jeszcze jak by się quattro trafiło to już w ogóle bajka :D cały czas szukam czegoś godnego, aczkolwiek jeśli masz kogoś znajomego, albo ktoś na forum sprzedaje to z chęcią zobaczę! :D 

Opublikowano

Mam a4 b6 ze Szwecji i radzę uważać na korozję podwozia. Najlepiej pozdejmować osłony bo tam może czaić się zło.

Opublikowano
5 godzin temu, kakamber1 napisał:

Mam a4 b6 ze Szwecji i radzę uważać na korozję podwozia. Najlepiej pozdejmować osłony bo tam może czaić się zło.

Miałem okazję oglądać "Niemców", "Angole", to tam również nie lepiej. B6 i b7 miała kiepsko tylne nadkola zabezpieczone.

Opublikowano
  • Autor

Nadal poszukuję swojej perły :D jak tylko coś znajdę/kupię dam wam znać :) 

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Siemka i co tam kupiłeś ?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.