Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Gdzie w Rzeszowie czyszczą profesjonalnie tapicerkę ?


Pawci_o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

od niedawna jestem jak na razie szczęśliwym posiadaczem niuni A4 :) tylko tapicerkę w środku mam zabrudzoną, kupiłem w teskaczu jakiś środek do czyszczenia i próbowałem go w bagażniku, czyści nawet dobrze ale na całe auto to ze 20 takich mi pójdzie.. :/ wiecie może gdzie w rzeszowie czyszczą tapicerki i za jaką kasę? jak tylko zrobi się cieplej to dal bym autko do takiego czyszczenia :) i jeszcze chciał bym odświeżyć w niej lakier.. i też nie wiem gdzie i za jakie pieniądze mogę to zrobić. proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc... to nie jest sprawdzona firma przeze mnie ale znajduje się w Rzeszowie

http://www.ampo.dl.pl/ . Za stówkę masz fotele all + podsufitka, nie wiem czy to drogo jeżeli chodzi o profesjonalne pranie. Jeżeli chodzi o podsufitkę to chcesz całą prać czy masz jakieś plamy pojedyncze? Hmmm chyba że chcesz "odświeżyć" to w sumie można by całość wyprać. Jeżeli chodzi o lakier... to co byś chciał dokładnie zrobić? Polerka czy jakieś malowanko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej jacyś amatorzy nie zakład. Nawet nie mają adresu firmy w kontaktach.

Co nie znaczy że usługę wykonują źle. ALe mi się to jakoś kojarzy z programem usterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie o zaimpregnowaniu materiału bo inaczej (jeśli macie zwykły materiał) to wystarczy kropla i znowu będzie plama... niestety nie dowiedziałem się czym się robi tą impregnację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do impregnacji są odpowiednie środki, bardziej profesjonalne np. Karcher'a lub inne w piankach aerozolach itp. Plamy powstające po praniach pod wpływem wody są często wynikiem mało profesjonalnego prania. Jeżeli ktoś potrzebuje informacji o praniu tapicerek to zapraszam na priv. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...