Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avant przeceniany?


snowboarder

Rekomendowane odpowiedzi

o gustach sie nie dyskutuje, ale dla mnie jesli A4 to sedan (uwielbiam tyleczek B5...) a jesli kombi - Chrysler 300C.

na AKP byla kiedys dyskusja o praktycznosci Avanta - wszyscy podkreslali, ze chodzi w glownej mierze o stylistyke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o stylistyce, to francuskie kombiaki mi się bardzo podobają. Szkoda, że na wyglądzie kończą się ich zalety :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jakie krzaki ;), jak wysokie. Raczej powinienem napisac krzaczory i taka mini dzungla za fotelem po klape :lol: - oczywiscie stojaco, nie na lezaka itp.

Sedana nigdy, jak nie kombi to przynajmniej liftbacka albo hatchbacka ale to juz nie Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie kombi to przynajmniej liftbacka albo hatchbacka

No właśnie. Ciekawe, ze Audi nigdy w ten segment nie weszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ze Audi nigdy w ten segment nie weszło...

A A3 to co? Coupe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie

B5 - sedan

B6 - zdecydowanie sedan

B7 - avant

tak naprawde przy zakupie, wersja nadwoziowa nie odgrywala zadnej roli. W avancie troszke sie lepiej pakuje rzeczy o wiekszych gabarytach, sedan ten otwor bagazowy ma jednak troszku maly :rolleyes:

podpisuję się pod tą wyliczanką !

seadany to limuzyny a avanty to już takie mniej reprezentacyjne, ale jak by mi sie trafił przy kupowaniu w fajnej wersji i zadbany avancik to bym łykał bo aż tak mi to nie przeszkadza ale jak bym miał wybór w salonie to zdecydowanie sedan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc widzę, że konstruktywna dyskusja się skończyła, teraz tylko " ja wole 1", "ja wole 2"

Zakończę, że w wykonaniu Audi i sedany i komb... (yy, tfuu: Avanty) są piękne - no i tradycyjnie zamykamy wątek.

Dzięki snowboarder za poruszenie tematu, napisałeś chyba najbardziej istotne rzeczy.

I masz najlepsze porównanie, bo masz i to i to.

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...