Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5 godzin temu, kris67 napisał:

Jestem tego samego zdania :)

popieram ;-)

ewentualnie samo logo zostaw w chromie... chociaż jak patrze na swoje to chyba też pójdize na czarno :decayed:

Edytowane przez pawelosinski83

Opublikowano

W sumie Ty nie masz pakietu chrom, ramka grilla jest jedynym chromowanym elementem na aucie... wrzuć zdjęcie jak się zdecydujesz przemalować, może tu faktycznie będzie pasować. Zdjęć wnętrza nie wrzucasz?

Opublikowano
  • Autor

Wnętrze seryjne , fotele kubełki czy poł nie wiem jak to w audi jest , ale mam wysuwane przodu w fotelach .

Co do grilla to szukam z S4 , ale zobacze może prysnę ten w czarny połysk i zostawie tylko znaczek i ramki halo w chromie . Nie mam jeszcze inspiracji , na razie przełożyłem tak jak jest grill , i musze domówić te 3 zeberka na dole w zderzak Sline bo jest teraz szpara :D

 

Opublikowano
  • Autor

zrobiłem zdjęcia wnętrza bo chyba nie było jeszcze 

no i jak usiadł zderzak na froncie , i jedno zdjecie z boku po przyciemnieniu szyb .

IMG_20200209_095240.jpg

IMG_20200209_095244.jpg

IMG_20200209_095729.jpg

IMG_20200209_095736.jpg

IMG_20200209_095746.jpg

Opublikowano

No to mamy prawie identyczny środek. Dobrze widzę że masz auto hold? Mógłbyś mi podać numer pompy i sterownika ABS/ESP? Już od jakiegoś czasu bezskutecznie próbuję dobrać do swojego i ciągle mi sypie błędami po wymianie...

Opublikowano

Masz chyba zawieche 1ba bo straszna koza. 

Wywal te chlapacze bo słabo wyglądają .. 

 

Ps mody na plus:wink:

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, soplic napisał:

No to mamy prawie identyczny środek. Dobrze widzę że masz auto hold? Mógłbyś mi podać numer pompy i sterownika ABS/ESP? Już od jakiegoś czasu bezskutecznie próbuję dobrać do swojego i ciągle mi sypie błędami po wymianie...

  

Tak mam Auto Hold jak bede podlaczac VCDS to spisze nr i kodowania

 

12 minut temu, wielik napisał:

Masz chyba zawieche 1ba bo straszna koza. 

Wywal te chlapacze bo słabo wyglądają .. 

 

Ps mody na plus:wink:

tak 1BA ale cos się zrobi niżej , chlapacze jak bd koła montować wyjadą .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kurier przywiózł palete z czymś takim :D 

DSC00766.JPG

Opublikowano

Gewinde :whistling: co to za firma?

Opublikowano

Teraz wygląd się zmieni bardzo na plus.. ???

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Hubertus01 napisał:

Gewinde :whistling: co to za firma?

Nie mieszkam w PL a w SE i tutaj udało mi się trafić ten Gewinde za 50% ceny nowego , zdemonotowany na stacji gdzie rozbieraja auta , wyglada jak nowy może pojezdził jeden sezon, a marka to patrzac na fotki tutaj nowych to JOM , w Pl maja niebieskie spręzyny a tu produkowane sa z czerwonymi i niebieskie też

2 minuty temu, wielik napisał:

Teraz wygląd się zmieni bardzo na plus.. ???

Mam nadzieję , jak pogoda sie utrzyma taka jak jest to może w tygodniu montaż i koło letnie też :D

Opublikowano

W S tez musisz jechać podbić i zatwierdzić założenie nowego zawiasy ? 

P. S kodowanie kierunków wyrównał bym na 5-10%. Według mnie o wiele lepiej będzie to wyglądać ?

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, Norbas napisał:

W S tez musisz jechać podbić i zatwierdzić założenie nowego zawiasy ? 

P. S kodowanie kierunków wyrównał bym na 5-10%. Według mnie o wiele lepiej będzie to wyglądać ?

Nie tutaj nie trzeba nic zatwierdzać na szczescie , 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadł pakiet letni ,

DSC06554.JPG

DSC06556.JPG

DSC06557.JPG

DSC06558.JPG

Opublikowano

No Panie teraz to zupełnie inna buda .  W ładna pogode nacykaj więcej fotek.

Dobrze że wywaliłes te chlapacze i zacisk Żolty fajnie się prezentuje

 

sam myślałem nad zoltymi ale ostatecznie pomalowałem na czerwono .. teraz zastanawiam się czy to był dobry wybór...?

Opublikowano
  • Autor

No czerwonych nie chciałem bo tego pelno , a żółte pasuja mi bardziej , teraz kolejny etap modzenia , korekta lakieru i powłoka na to :D 

Opublikowano

No powiem ci że pakiet lato robi konkretną robotę, też się sam powoli zastanawiam czy nie zmienić koła. A po za tym bardzo fajny masz kolorek audiczki.

Opublikowano
  • Autor

No kolor mi bardzo sie podoba , tylko moj musi przejsc korektę bo ma pełno mikrorysek , i hologramow , i potem na to położę ceramike , do tego maska w odpryskach i musze ją polakierować . No pakiet lato to bym jeszcze co nie co zmienił i dodał :D :D jakieś hamulce większe , ale zobaczymy , teraz chce dać albo zderzak tył z FL albo poszukam dyfuzora Sline z wydechami na dwie strony i wydech z 3.0 TDI

Opublikowano

Ładuj na tył zderzak polift s line tylko dyfuzor w jaśniejszy kolor jak u mnie bo oryginalny kolor L1RR jest za ciemny i znika urok.. 

polift mega uatrakcyjnia samochód ?

Opublikowano

Po pierwszych fotach miałem pisać ze total seria a tu już się ładnie prezentuje:kox: Hebel większy bo seria to wstyd z takim kołem. Jeszcze ramka griila bez chromu i będzie gitara

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.