Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Grill będzie w połysk tylko zostawię znaczek chrom i ramki halogenów. Hebel w planie 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wiosenne zakupy 

1. Olej + filtry + bagnet do sprawdzania stanu

2. Dywaniki na lato

3. No i coś do korekty lakieru :D :D potem na koniec pojdzie powłoka ceramiczna 

nie doszły ale sa w drodze jeszcze silowniki tylnej klapy ze spreżynkami by sie sama otwierała .

DSC06561.JPG

Opublikowano

Co do tych sprezynek  to niestety patent dziala tylko latem i klapa nie dolega jak trzeba. 

Mam u siebie i na zimę wywaliłem na dniach wrzucę  zpowrotem bo pomocne rozwiązanie  ale klapę niestety ciężko się domyka

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy jak przyjdzie. Pierw korekta i ceramika he

Opublikowano
19 minut temu, karolek_ust napisał:

Zobaczymy jak przyjdzie. Pierw korekta i ceramika he

Jaka ceramikę kładziesz ?

Opublikowano
  • Autor

Mr fix 9H na próbę 

Opublikowano
17 minut temu, karolek_ust napisał:

Mr fix 9H na próbę 

Zrób test kapsla. Dużo jest podróbek ja na 10 szt trafiłem dwie do niczego..

Oryginał trzyma do roku wiem z doświadczenia 

Opublikowano
  • Autor

Nalac na kapsel i musi być szklo po jakims czasie ? no do mnie doszły z naklejka i tak jak pokazuja ze org

Opublikowano
25 minut temu, karolek_ust napisał:

Nalac na kapsel i musi być szklo po jakims czasie ? no do mnie doszły z naklejka i tak jak pokazuja ze org

Tak. 

 

Opublikowano
  • Autor

Sprawdze to przed nałożeniem :D

Opublikowano
  • Autor

test wyszedl pozytywnie , odwrociłem puszke nalalem po scianach na dno kilka kropelek po ok godz poszedłem zobaczyc i szkło , musiałem śrubokrętem wyskrobać powokę :D 

Opublikowano

Masz nr tego bagnetu? 

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Norbas napisał:

Masz nr tego bagnetu? 

kupilem z tej auckji :

 

MIARKA-BAGNET-OLEJU-AUDI-A4-A5-A6-A7-A8-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 37,99 zł - MIARKA BAGNET OLEJU AUDI A4 A5 A6 A7 A8 TFSI TDI (7637414356). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Opublikowano
  • Autor

Świateczny spacer i zrobiłem zdjecia Audi 

DSC06596.JPG

DSC06598.JPG

DSC06601.JPG

Opublikowano

Świetna! :whistling:

Pomyśl nad ramką grilla w czerni ;)

Opublikowano

Super się prezentuje. Korekta i ceramika podbije jeszcze efekt :thumbup1:

Nie obcierają ci opony o nadkola z tyłu  na nierównościach ?

Opublikowano
4 godziny temu, karolek_ust napisał:

Świateczny spacer i zrobiłem zdjecia Audi 

DSC06596.JPG

Łoooo panie ale ci odważnik zapodali na przednim kole :fool:

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, kamelus_ napisał:

Łoooo panie ale ci odważnik zapodali na przednim kole :fool:

No jest spory bo nie mial innych :D wazne ze nie bije 

3 godziny temu, wielik napisał:

Super się prezentuje. Korekta i ceramika podbije jeszcze efekt :thumbup1:

Nie obcierają ci opony o nadkola z tyłu  na nierównościach ?

nie mam zapasu na gwincie jakies 5 cm by dać niżej , a teraz moge palucha wsadzić i nie dobija . 

4 godziny temu, l2k2 napisał:

Świetna! :whistling:

Pomyśl nad ramką grilla w czerni ;)

Na grill już mam pomysł , tylko znaczek bedzie chrom reszta piano black plus gładki bez wneki na tablice :D

Opublikowano
  • Autor

na tylny błotnik próba ceramiki 

DSC06617.JPG

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś rodzinny spacer i moja narzeczona zrobiła kilka zdjęć AUDI :D

DSC06626.JPG

DSC06630.JPG

DSC06636.JPG

DSC06646.JPG

Edytowane przez karolek_ust

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.