Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i panowie zakupcie naklejki a4klab żebym mógł was wytrąbkować na drodze.

U mnie naklejka jest zbędna :polew: Tylko jedna b7 w takim kolorze jeździ po Radomsku. Natomiast jak ją zobaczysz to zapewne będzie kierowała moja mama - dlatego dla Twojego bezpieczeństwa nie trąb :>

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 109,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aha :polew: Ja jedną wezme :naughty: bo stara odjechała ze starą naklejką takze jedną rezerwuje :cool1:

Opublikowano

spoko Grzechu :) jedna dla Ciebie :good:

Opublikowano
  • Autor

Ja też rezerwuję jedną :cool1:

Opublikowano

Piękną butelczyne złocistego nie omieszkam za to ofiarować :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kto z ERA jezdzi zielonym klekotem b5 z naklepja klubowa na klapie bagaznika z lewej storny i do tego jeszcvze jakis niemiecki napis. widziałem dzisiaj w radomsku w firmie Barda czy jakos tak

Opublikowano

taki wojtek, a do bardy jezdzi tym autem, mama tego chłopaka, wielki zapaleniec i dobry chłopaczyna tylko ze jeszcze blachy na jazde nie ma :wink4:

Opublikowano

taki wojtek,

A kolega się udziela na forum? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

taki wojtek,

A kolega się udziela na forum? :rolleyes:

Jeszcze chyba nie, ale miejmy nadzieję, że wkrótce do nas dołączy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A to sorry :hi: ja tylko po prostu jeszcze na naszym wątku nie widziałem :cool1:

Opublikowano

jo tysz :kox: moze kiedyś ujawni swoje tajne oblicze :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jo tysz :kox: moze kiedyś ujawni swoje tajne oblicze :cool1:

:polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Robicie spoty w tym Radomsku? :good:

Opublikowano
  • Autor

Robicie spoty w tym Radomsku? :good:

Kolego, spocik będzie, ustaliliśmy, że kwietniowa aura będzie sprzyjać maniakom :a4fan: w spotkaniu się... jak narazie bliższych ustaleń nie mamy, ale na dniach się pojawią.. także obserwuj wątek i pisz czy Ci pasuje czy nie.

A tak po prawdzie to powoli możemy jakiś termin na ten kwiecień wyznaczać :thumbup: i ustalać listę kto się pojawi/zjawi :th:

Opublikowano

ja będę na 100% recent i może nawet z 40% ze sobą wezmę :D.

Opublikowano

to bedzie cię 140% czyli jakby było półtora zwirasa :polew:

a tak ostatnio kolego to ci trąbiłem, machałem, krzyczałem tańczyłen kankana przed maską ale ty chyba byłes zainteresowany czymś innym :tongue4: i nastepna sprawa byłes w miejscu mojej pracy chyba w niedziele i nawet ni eprzyszedłes sie przywitać :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

To ja proponuję zrobić jakieś spotakanko w pierwszy weekend po świętach mam na myśli 9-11 kwiecień, jak dla mnie może to być zarówno piątek jak i sobota, dostosuje się. To jak się zapatrujecie? :cool1:

Opublikowano

Grzechu widziałem Cię jak mnie obtrąbiłeś na brzeźnickiej tylko dopiero jak mnie minąłeś skapowałem się kto to taki jedzie :polew: A co do niedzieli to hm... :gwizdanie: gdzie pracujesz? :tongue4:

jak najbardziej po wypłacie :) 9-11 kwietnia ekstra termin.

Opublikowano

mojka tir robotajet non stop :tongue4: :tongue4: zawinąłeś na gaz i pojechałes.

co do terminu róznież mi pasuje, mój kolega owy wojtek wspomniany wyżej którego nie widać w naszym wątku puki co składa zamówienia na ramki, naklejki takze jeśli ktoś chce to pisac, zamówi a rozliczymy sie przy okazji :wink4: na ramki juz sobie walnąłem tylko teraz czekam na naklejke od pana zwirasa :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.