Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokladnie :polew: tanio szybko i bezpiecznie :kox:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 109,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry wieczór :hi:

W ostatnią sobotę stycznia robimy imprezkowego spota w jakimś klubie z muzyczką. Taki niby wojewódzki :wink4:

Jak coś - zapraszamy do Łodzi.

Wszelkie info na bieżąco tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.21120

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dobry wieczór :hi:

W ostatnią sobotę stycznia robimy imprezkowego spota w jakimś klubie z muzyczką. Taki niby wojewódzki :wink4:

Jak coś - zapraszamy do Łodzi.

Wszelkie info na bieżąco tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.21120

:wink4:

Chłopy, koledzy nas zapraszają na spota... może warto byłoby zwiedzić okolice Łodzi :lol1: zebralibyśmy się w paru i podbili swoją obecnością co wy na to :?:, ja jestem ZA :banan3: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 21:50_________________________________________________Czarne COŚ na drodze w Niemczech

:audi: RULEZ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Dobry wieczór :hi:

W ostatnią sobotę stycznia robimy imprezkowego spota w jakimś klubie z muzyczką. Taki niby wojewódzki :wink4:

Jak coś - zapraszamy do Łodzi.

Wszelkie info na bieżąco tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.21120

:wink4:

Chłopy, koledzy nas zapraszają na spota... może warto byłoby zwiedzić okolice Łodzi :lol1: zebralibyśmy się w paru i podbili swoją obecnością co wy na to :?:, ja jestem ZA :banan3:

Warto warto :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie zastanawiać się długo, tylko przyjeżdżać :gwizdanie:

Opublikowano

WESOŁYCH ŚWIĄT CHŁOPACZYSKA! :wink4:

Opublikowano

Dużo szczęścia, eee... to banalne.

Dużo seksu, aaa... to normalne.

Dużo kasy, yyy... nie wiem skąd.

Oj, po prostu Wesołych Świąt!

:>

Opublikowano

Karton wódy pod choinkę!! :wink4: najlepszego pany!! oby nam maszyny jak najdłużej służyły :good:

Opublikowano
  • Autor

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 12:22_________________________________________________Ludzie nie wstydźcie się, możecie tu pisać o wszelakich pierdach a wy normalnie zamarliście jakby tu oskary za wypowiedź rozdawali... trochę luzu :cool1:

Opublikowano

mowisz o wszystkim? :decayed: moj pies dzis wrocil z tygodniowej balangi :polew::decayed:

Opublikowano

mowisz o wszystkim? :decayed: moj pies dzis wrocil z tygodniowej balangi :polew::decayed:

He he, też kiedyś miałem taką bokserkę, co lubiła się łajdaczyć 2, 3 dni, po czym wracała jakby nigdy nic. Dwa razy miała szczeniaki po takich eskapadach. :D

Opublikowano

mowisz o wszystkim? :decayed: moj pies dzis wrocil z tygodniowej balangi :polew::decayed:

He he, też kiedyś miałem taką bokserkę, co lubiła się łajdaczyć 2, 3 dni, po czym wracała jakby nigdy nic. Dwa razy miała szczeniaki po takich eskapadach. :D

moj to chyba zapił :polew: jak wrocił to rownowagi nie mogl utrzymac :decayed:

Opublikowano

pany co tu taka cisza? :wink4: gdzie was wywiało wszystkich :wink4: rozumiem ze zimno no ale bez przesady... wychodzić z tych łóżek :naughty: ile można tak d*py grzać? :evil:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czy ktoś tu jeszcze zagląda?????????????????????????????????????? :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

ja :wink4: chlopaki nie chcecie kupic zawiechy KONI+springi -35mm przód i tył? :przebiegly:

Opublikowano

V Edycja Polarków Klubowych

>> ZAPISY <<

Serdecznie Zapraszam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja pierrrr :disgust: chyba ten wątek juz umarł

Opublikowano
  • Autor

ja pierrrr :disgust: chyba ten wątek juz umarł

Chyba jedynie my go regularnie odwiedzamy.. :mysli::disgust: Każdy wchodzi na forum, ale żeby coś napisać to ni hu... ale jak to się mówi Wojciu najwytrwalsi tylko pozostają :good: więc gratuluję chociaż jeszcze osobiście nie poznaliśmy się :cool1:

Opublikowano

ja pierrrr :disgust: chyba ten wątek juz umarł

Chyba jedynie my go regularnie odwiedzamy.. :mysli::disgust: Każdy wchodzi na forum, ale żeby coś napisać to ni hu... ale jak to się mówi Wojciu najwytrwalsi tylko pozostają :good: więc gratuluję chociaż jeszcze osobiście nie poznaliśmy się :cool1:

jeszcze nic straconego :wink4: zawsze mozna gdzies zrobic jakiegos spota we dwóch tylko problem....(patrz w moj wiek :disgust:) za rok juz bede troche z wami bardziej obecny "ciałem" :polew: a nie duchem :decayed:

Opublikowano

Panowie proszę o pomoc, jeśli jeszcze nie postanowiliście komu przekażecie swoje 1%, to proszę o pomoc. Jest to bliska mi rodzina wiec staram się również im pomóc.

Alex najbardziej lubi jeździć w :a4fan:

1dlaalexa.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.