Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Radomszczańskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

B4 :cool1:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 109,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wojciu co tu hamować jak my raptem po parę kucy mamy.. :cool1: i w dodatku takie zjechane jakby w paru tysiącach westernów grały :tongue4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no to czas dziadygi oczyścic :kox: częstochowa zapier*** aż milo a my to co gorsi będziemy? :przebiegly: alko już zatankowane fuel :decayed: teraz brać d*py i robić bryki :tongue4:

Opublikowano

Wojciu co tu hamować jak my raptem po parę kucy mamy.. :cool1: i w dodatku takie zjechane jakby w paru tysiącach westernów grały :tongue4::polew: :polew: :polew:

hahahahahaha

:D

Paweł my osobiście jako właściciele mamy lepszy przepał jak wszystkie te konie we wszystkich westernach razem wziętych ;D :good::polew: :polew:

Opublikowano

cisza

Opublikowano

grześ u ciebie EGR trzeba wywalic :decayed: stary u mnie w Zeciorku bez EGR popierdala jak glupieee :kox:

Opublikowano

do tego smierdzi jak glupie i duzo glosniejsze. Zapomniales dodac tych skutkow :rolleyes:

Opublikowano

dla mnie ten strup ma jeździc i nic wiecej

Opublikowano
  • Autor

Ja tam u siebie ostatnio dokonałem zajeb**** moda :bag::blink::polew: na tyle poważanego, że przy każdym zamykaniu tylnych drzwi od strony kierowcy... nie muszę się schylać za każdym razem i poprawiać to cholerstwo aby nie odpadło :naughty: a powodem tego była odklejona listwa przy drzwiach, która teraz solidnie się trzymie :kox: na.. 'kropelkę" :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:tongue4::polew: :polew: :polew: jak tam zwiru kiedy spot rowerowy.... :cool1::kox::polew:[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:27_________________________________________________Edit.

Ja tam zaraz nakurwiam przejażdżkę.. :evil2::dance:

Opublikowano

do tego smierdzi jak glupie i duzo glosniejsze. Zapomniales dodac tych skutkow :rolleyes:

no chyba ty :polew: ja jakoś wywalilem i nie jest nic glośniej i nic nie śmierdzi :decayed:

Opublikowano

taaaaaaaaaaaa. Przechodzilem to 3 lata temu i wrocilem do sprawnego egr.

Opublikowano

no sory ale u mnie jest baja bongo. A egr zawalony byl ze masakra. Wywalac nie trzeba ale czyszczenie by sie zdalo

Opublikowano
  • Autor

Cholera u mnie ostatnio tak powyżej 2,5 tyś obrotów przez moment głośnej chodzi silnik może to też sprawka zawalonego EGR-a??? :mysli:

Opublikowano

masz juz wojtek tego vaga?

Opublikowano

nie nie widzialem sie z elektrykiem a ostatnio ma on niezly zpier***dol :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czy ktoś się pisze???? mam na myśli wątek w I poście :dance: :dance: :D :D :D

Opublikowano

jak tylko bede wiedziec jak pracuje w nastepnym tygodniu dam znac :D

Opublikowano
  • Autor

A gdzie tam zwiru teraz pracujesz??? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.