Spociki Radomszczańskie

• Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

grzegorz zajedzie grzegorz przypomni wszystkim smak alko :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

A kiedy Grzegorz do nas zajedzie :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ej pany, to robimy w czwartek po południu jakieś spotkanko tak koło 16? :cool1: Kto byłby chętny? Ruszcie się z tych domów... :bicz::tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011,

09:23_________________________________________________WTF???????????????????????

Czemu nikt nie pisać tutaj?????? :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

Witam

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy klubowych na rok 2012 :good: Wszystkie informacje są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Ja jestem z okoloc R-ska ale jak widzę jak operujecie wulgaryzmami to mi się nie chce pisać.

Ja bym może odwiedził jakiś spocik ale ciągle brak czasu bo prowadzę własny warsztat. Pozdrawiam wszystkich z okolic Radomska.

jesteśmy dobrymi znajomymi wiec nie bedziemy mowic jezykiem urzedowym :hi:

jak widac dawno nikt nic nie pisal bo wiekszosc rowniez nie siedzi tylko pracuje. pozdrawiamy i mam nadzieje do zobaczenia na spocie, albo na naprawie w twoim warsztacie :decayed:

jak będę ja Ci panie nasz i królu zimmer ferien to majnen pupen ruszen zum eR-sko i łykniem bo odwykniem :decayed: widział ktoś żwira? :decayed::)

O Ja ja GUT :decayed:

Ja ostatnio się zdzwoniłem z żwirem, pogadalimy chwilę, miał się odezwać do mnie i cisza nastąpiła.. generalnie to neta ni ma i tyle.

Muszę go zmobilizować do jakiegoś działania :kox::cool1: