Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:D Katuje się muzą i kończę wieczór w NowoRaadomsku :).

Kurcze jaka dzisiaj miałem akcję.... Jadę Krakowską w stronę Częstochowy skręcam na Gidle i jeb policja na poboczu do mnie z lizakiem :disgust: nie ukrywam że lekko chlapnięty byłem po szkole :gwizdanie: myślę "kur swiatła mam pasy mam KONTROLA TRZEŹWOŚCI" otwieram szybkę a tam sąsiadka "krzysiek jedz dalej" a ja aaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cisnienie 30000 :decayed: kita do domu :cool1:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku** dzisiaj moze nie dotrzymalem postu chociaz piwa zadnego nie wypilem :decayed: a te pare kieliszkow wciaz imieninowych jakby sie nie liczy :tongue4: takze wytrzymuje w postanowieniu :wink4::decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 00:49_________________________________________________Jaki tu spokój.... la la la :gwizdanie: :polew:

Teraz to jak nic będę miał post, bo przez ten tydzień biorę antybiotyk :tongue4: bo jakieś przeziębienie mnie dopadło i prawie już wyplułem płuca... :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po zlocie... :naughty::slina:

Powiem tak: było za***iście! Totalna rewelacja! :gwizdanie:

Może to nie odpowiednie miejsce na chwalenie się, ale musiałem się z wami podzielić.

Możecie poczytać tutaj: http://www.forzaitalia.pl/index.php/eventi/42-eventi/592-alfisti-spotkali-si-w-piotrkowie-trybunalskim.html

Oraz obejrzeć tutaj: http://www.tvp.pl/lodz/informacja/lwd/wideo/19032011-2145/4166927 - od 9:20

Za 2 miesiące planowany jest kolejny zlot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...