Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ja raczej bede w domu wiec jak cos to z chęcia :wink4:

Ok :good: , gorzej jak nas w Belfaście po ostatnim spocie pamiętają... :polew: :polew: jak coś to ja zakładam :bag: i będzie git majonez :D

:polew: :polew: :polew: Może nawet Kuba się skusi :) fajnie by było jakby komplet klubowiczów się stawił. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być komplet.. :good: :good: Krzysiek tylko może spytaj się tej sąsiadki-policjantki czy czasem w sobotę nie będą robić "akcji trzeźwość" :bag: a jak coś to zasugeruj inny termin :D albo i niech robią tylko od :a4fan: z daleka :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom nowy patent mamy na picie teraz :) kazdy z nas kupuje po koli litrowej odlewamy troszke i rozlewamy do butelek 0,7 i z olbrzymia przyjemnoscia pijesz az padniesz :polew: przetestowane popchnelismy jeszcze piwkami i nie pamietam nawet jak wychodzilem z belfastu :decayed: niebezpieczna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy aha :decayed: zwiras jak granie? :kox:

Wojtek kwestie audio w transformersie to zwiru wytłumaczy Ci zapewne przy "kieliszku chleba" :polew: :polew:

nom nowy patent mamy na picie teraz :) kazdy z nas kupuje po koli litrowej odlewamy troszke i rozlewamy do butelek 0,7 i z olbrzymia przyjemnoscia pijesz az padniesz :polew: przetestowane popchnelismy jeszcze piwkami i nie pamietam nawet jak wychodzilem z belfastu :decayed: niebezpieczna rzecz.

Niezły patent.. :oklaski: jednak zamiast coli wolałbym użyć wodę niegazowaną :bag::dance: nie no tak na poważnie to nie lubię pić takiej słodyczy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kur** taka praca :pali: to może być.. :kox:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 12:59_________________________________________________Pany to na którą szykujemy się w piątek??

Edit.

Ja mam koniec postu :decayed: :decayed: choroba zażegnana :radocha: chyba odzwyczaiłem się od alko.. :blink: :blink: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...