Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grzesiu, jak widać chłopak się rozwija, nauka nie idzie w las :polew: :polew:

:naughty: :naughty:

Jakbyś chciał paru lekcji to uderzaj :rolleyes: Tylko uprzedzam - tani nie jestem! :tongue4:

PS. Dzisiaj akumulator w Alfie odmówił posłuszeństwa :gwizdanie: Dziękuje za uwagę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba nie bierz sobie do serca słów kolegi :naughty: dzisiaj jest ładne słoneczko.. zakładaj solary na dach :cool1: i Hybrydo-Alfą ruszaj w drogę :decayed::polew:

Kolega jest jeszcze młody :naughty: Nie zna życia :no:

6 godzin ładowania i odpaliła od strzała :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jest jeszcze młody :naughty: Nie zna życia :no:

6 godzin ładowania i odpaliła od strzała :>

Fakt, ale z czasem życie Go doświadczy :)

Z ciekawości Kubo_156 :naughty: wszedłem na forum Alfaholików i muszę przyznać, że nieźle tam ludu będzie :blink: na tym rzecz jasna regionalnym spocie, to dlatego do nas już prawie nie zagłądasz... :bicz: oj nie ładnie

________________________________________________________________

Dobrze, że powstrzymałem się przed napisaniem na końcu waszego wątku coś w stylu.. "I tak AUDI jest najlepsze.." :D:banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości Kubo_156 :naughty: wszedłem na forum Alfaholików i muszę przyznać, że nieźle tam ludu będzie :blink: na tym rzecz jasna regionalnym spocie, to dlatego do nas już prawie nie zagłądasz... :bicz: oj nie ładnie

Fakt, trochę się ich narobiło - ale to tylko się cieszyć pozostaje :naughty: Najfajniejsze jest to, że jestem autorem pomysłu i są chętni :>

Chcecie poznać atrakcje tego dnia? :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 20:50_________________________________________________

musze kiedyś ta twoja alfe obczaić :gwizdanie:

Spoko, możemy się nawet ścignąć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybywamy na zamek w Piotrkowie - ulica Zamkowa :naughty: Z tego miejsca jedziemy w kolumnie prowadzoną przez policyjną Alfe 159 na zamknięte lotnisko :) Z kolei tam czekają na nas zawody zręcznościowe, jakieś śmieszne pokazy motocyklowe itp :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybywamy na zamek w Piotrkowie - ulica Zamkowa :naughty: Z tego miejsca jedziemy w kolumnie prowadzoną przez policyjną Alfe 159 na zamknięte lotnisko :) Z kolei tam czekają na nas zawody zręcznościowe, jakieś śmieszne pokazy motocyklowe itp :naughty:

Nie no normalnie szacun :good: jakby nie patrzeć od razu widać, że dobre maniery od nas wyniosłeś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...