Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jutro spot :). Ja już dzisiaj trenować wieczorem będę przed jutrem :naughty:. :good:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 17:18_________________________________________________co jest k**wa? Jest ten spot czy go nie ma? Nic sie nie odzywacie :facepalm::baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wtf: Panowie nikt pisemnych zaproszeń nie będzie wysyłał.. w pierwszym poście jak wół jest napisane kiedy, o której i gdzie... :rtfm: każdy z nas ma do siebie nr więc można zadzwonić lub napisać i się dogadać, Krzysiek załatwił na dzisiaj wszystkim rozwózkę do domów jedyna kwestia do dogadania to kto kogo ma przywieźć na miejsce. Ja o 17.50 byłem koło belfastu a tu cisza nikogo nie ma, patrzę na tel też cisza.. :wtf: Nie ukrywam, że jest to wkur**** jak wszyscy tydzień temu mówią oki a teraz to ni widu ni słychu.. :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kolo 20 odpadam bo mamuśka sie drze zebym został :gwizdanie: ja jak powiedziałem ze moge to znaczy ze moge koniec kropka wiec ja tam sie pisałem od 18 o 22 bym wywalczyl spokojnie :wink4: ale na 2 godz to nie ma sensu wpadac :confused4:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 19:34_________________________________________________jak tam spot? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo to jeszcze nikt nic nie napisal na temat spotu? ;) chyba tylko ja przezylem :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 16:03_________________________________________________a co do spotu to zrobilismy wodeczke przed wjazdem do belfastu, w belfascie atakowaly nas piwa i zagralismy w rzutki, pozniej pojechalismy do Efcia na orlenice, a pozniej chyba na shella i dalej nie pamietam co się działo :polew: Nawet nie pamietam jak odwozilismy Grzesia i Pawełka :good: :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy :decayed: chcesz to nawet dzis :gwizdanie: [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 16:57_________________________________________________jak cos to ja wale na garaż jak cos to daj cynk na tela czy jedziemy bo mi to obojętne :wink4: nie mam kasy na koncie wiec jak cos to albo esa napisz albo dryndnij :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...