Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Radomszczańskie


pawelp2208

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wojtek nie wiesz o kim ja mówie. mysle ze spedły by ci spodnie jak bys zobaczył co on robi :naughty: to nie zbyszek z szopy tylko magik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj tez nie gosc sie swapami zajmuje i z igly robi widly a w tamtym roku robil mi cala nowa instalacje do mana i jakos do tej pory dziala. W serwisie mana nie mogli zrobic mi wskaźnika od cisnienia oleju a on zrobil. Aha i jeszcze cos gosc pracowal w serwisie bmw a ze teraz zona ma mu rodzic to wrocil do kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to inne magiki wojtka magik robi w cyrku korona :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a jebnął ci ktos kiedys tak mocno? hamuj bajere kolego[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 20:29_________________________________________________

uhehee :D:polew: gówno pupa audi mimo tego że nie jest sprawne, VAG oszukuje że wszystko ok :chytry: coś mnie tu ku*** oszukuje :mysli::polew:

Wojtuś licznik znów działa :mysli: :mysli: sprawdze bezpieczniki tylko wszystko po niemiecku :polew:

moze te j**ane kostki :tongue4: to moze sie jeszcze pomka naprawi :decayed: Krzysiu wjedz na gadu mam do Ciebie sprawe pilna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie, wojtek jest na mnie zły, nie bede z nim juz rozmawiał bo mam za bujno-nie hamującą bajere. mam sie bać?? bo tak sie nastroszyłeś jakbym ci pimpkowi lewatywe zrobił :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja sie nim nie chwale tylko mówie ze takowy jest, chyba na waga nie bede jechał 40 czy 30 km jak mam ciebie :sex: chyba ten twój to jakas rodzina bo naskoczyłas na mnie ze ja pier**le, nie poznaje cie.... :confused4:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 21:10_________________________________________________a jak mamy sobie cos wypominać typu "vag" to sory, chyba serio wole jechac XX km ale potem nikt mi nic nie wypomni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom z deka rodzina i nie pozwole sobie zeby ktoś po nim jeździł jak na psie :wink4: jest poczatek tyg a Krzysia moze dopiero na nastepna sobote albo niedziele na kanał weźmie roboty ma w uj i w pracy i po pracy :gwizdanie: gdyby byl jakis Maniek z pod jabłonki to nie miał by tak nasrane z grafiku :wink4:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 21:13_________________________________________________nie wypominam ale ten vag jest od tej samej osoby co dzisiaj u niego bylismy :gwizdanie: luz :good: koniec tego tematu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd ja wiem kto jest twoim stryjem a kto babką prababką, mówie w żartach wszystko a ty sie spinasz jakbyś miał sraczke, przezywasz swojego sztygara jak nie wiem, tego mojego jak poznałem to tez ma jak ten twój ja musiałem tydzień czekać zeby wogóle miał czas pogadac po co na co dlaczego a zrobił mi radio za nastepne 2 tyg. musisz wyluzować wojtek bo sie postarzejesz za bardzo, nie tylko ty kogos znasz, a to ze gadam głupoty to zawsze z siebie drzemy łacha i myslałem ze raczej to wiesz no ale widocznie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jakoś sie dogadamy z przeprosinami :naughty: :naughty::ssij:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 21:24_________________________________________________ja to bede miał qr** spot jak wpadne do ciebie założyć osłone pod skrzynie i poszukać wycieku, qr** juz rok mi kapie, uszczeli powymieniane i jeszcze leci, mam nadzieje ze mnie korba nie zabije :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...