Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 CABRIO by KawaDesign

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka... 

Przez silny wiatr mam teraz małe bubu w audi ?

Zderzak rysa na prawie 2mm głębokości no i niestety moja koncepcyjna dokładka którą robię została połamana ? 

IMG_20200416_162335.jpg

Opublikowano

Zderzak i klapa do malowania?

Edytowane przez george

Opublikowano

Bardzo ładne auto z gustem zrobione:thumbup1: Okolica ze zdjęć też mi się podoba:)

Powodzenia w modach:hi:

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, george napisał:

Zderzak i klapa do malowania?

Klapa ogarnięta, zderzak do malowania, albo kupię drugi bo nie ufam szpachlowaniu plastiku. 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Wandej napisał:

Bardzo ładne auto z gustem zrobione:thumbup1: Okolica ze zdjęć też mi się podoba:)

Powodzenia w modach:hi:

Dzięki wielkie kolego ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Następny modzik do kolekcji ?

Udało mi się nabyć kompletne nagłośnienie BOSE do cabrio, wiec postanowiłem zamontować i odświeżyć głos w audiku ??

IMG_20200501_164205.jpg

IMG_20200501_163708.jpg

IMG_20200501_115506.jpg

Opublikowano

Będzie fajnie grało. ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały update... 

Japany sprzedane, więc zaczynamy poszukiwania nowych felg ?‍♂️

Dawajcie pomysły co by mogło fajnie siąść na bezdasznika ?

Budżet 4500, 19tki 9.5j 

PSX_20200514_124447.jpg

Opublikowano
  • Autor

Nikt nie chciał doradzić, więc sam sobie koło wybrałem ??

Wlecą na auto to wleci kilka fotek. 

Narazie powiem tylko tyle, że na tym zdjęciu są felgi które kupiłem dziś u Dawmacow 

PSX_20200526_224653.jpg

Edytowane przez krystianeos

Opublikowano
  • Autor

A więc felgi już na aucie. Moim zdaniem dość kontrowersyjne, ponieważ niektórym się podobają, a dla niektórych są fatalne ?

Parametry to 19 4x9.5j et42

Obecnie na dystansach 5mm przód i tył, oczywiście finalnie wlecą większe, ? 

Oponki wylądowały pirelli p0 225/35 i powiem szczerze, że dość przyjemnie się naciągają ?

Oczywiście, położona od razu ceramika. 

Tak to wygląda teraz. 

PSX_20200529_161206.jpg

PSX_20200528_175352.jpg

PSX_20200527_193553.jpg

PSX_20200527_140111.jpg

PSX_20200527_140031.jpg

PSX_20200528_175436.jpg

PSX_20200528_175513.jpg

PSX_20200527_134735.jpg

PSX_20200526_233317.jpg

Edytowane przez krystianeos

Opublikowano

uważaj żeby Ci się za szybko nie wyząbkowały.. u mnie to się stało po 60 tys km, u kolegi podobnie.. 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, jedrekx napisał:

uważaj żeby Ci się za szybko nie wyząbkowały.. u mnie to się stało po 60 tys km, u kolegi podobnie.. 

Myślę że tyle nawet u mnie nie zrobią, ale wielkie dzięki za ostrzeżenie ?

Opublikowano

Felga na +

Opublikowano

Już Ci pisałem że dobrze siadło ?, też na swoje położyłem FX a zobaczymy czy będzie lepszy od gyeon rim. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.06.2020 o 10:23, dydek1 napisał:

Felga na +

Dziękować ?

W dniu 6.06.2020 o 11:14, karol1981 napisał:

Już Ci pisałem że dobrze siadło ?, też na swoje położyłem FX a zobaczymy czy będzie lepszy od gyeon rim. 

Ja głównie fx-a stosuje, czy to u siebie czy u klientów. U siebie jeszcze położyłem top-a do lakieru na felgi. 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 26.03.2020 o 15:09, krystianeos napisał:

 Przez ten cały wirus, zapomniałem aktualizować temat ?

Jako że stare felgi się już znudziły, postanowiłem coś z tym zrobić. 

Wpadły JR 21 4x9.5j, oczywiście z dystansami 5mm przód i tył. 

Oprócz felg zamontowałem też 3ci stop z b7, który wygląda o niebo lepiej od ori b6. 

 

PSX_20200317_191748.jpg

 

 

 

 

Hej, swap trzeciego światła syopu jest bezbolesny?

Trzeba coś kodować; czy wywala jakieś błędy?

 

Ładne A4 :) :) :) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.