Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GŁOGÓW też żyje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bardzo chetnie sie pojawie jesli tylko termin podpasuje :)

Opublikowano
  • Autor

może ktoś zaproponuje jakąś konkretną datę? tylko poza środą piętnastego, bo lecę na Wrocław wtedy. :przebiegly:

pozdrawiam

Opublikowano

Mi pasuje w tym tygodniu praktyczni kazdy dzien ale co powiecie na piatek :evil: moze tak 17 lub 18 co wy na to??

Opublikowano

Mi pasuja obydwa terminy ale jeszcze miejsce trzeba wynalezc :)

Opublikowano

co wy na spocik dzisiaj o 17.00 pod carrefoul'em

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy wytrzeźwieję do 17, ale opcja jest ciekawa, tylko czy w 2 tam nie będziemy??

Opublikowano

mam nadzieje ze nie:D ale jak na nowo sie rozkręcało spoty we Wrocławiu to przyjeżdżały 2 auta teraz jest co niedziele minimum 12 ;]

Opublikowano

kurde nie widzialem ze to tak szybko bedzie bardziej myslalem o nastepnym weekendzie :rolleyes:

Opublikowano

to był spontam acz kolwiek niewyszedł:( byłem 30 min po i nikogo nie było:( może nastepnym razem

Opublikowano

niestety mnie nie bylo a szkoda a zreszta dopiero i tak teraz przeczytalem ale musimy koledze podziekowac za dobre checi :hi: mysle ze na piatek lub sobote powinno byc wiecej chetnych wiec dawac propozycje i cos w koncu ustalamy pomalutku i sie rozkreci :good::wink4:

Opublikowano

piatek 20.00 :wink4: co wy na to

Opublikowano

Witam kolegów z Głogowa :> Oczywiście piszę się na spotkanko :>

Darek - niebieska A4 sedan. :hi:

PS. Może być nawet 18.00

Opublikowano

to o 18 tylko jeszcze miejce jakies ale to niech koledzy z głogowa sie wypowiedza :gwizdanie: ja mam nadzieje znajde :)

Opublikowano

to o 18 tylko jeszcze miejce jakies...

Proponuje Galeria Głogów (Carrefour) :naughty:

Opublikowano

witam jak zdaze to wpadne,Pozdrawiam.

Opublikowano

to o 18 tylko jeszcze miejce jakies...

Proponuje Galeria Głogów (Carrefour) :naughty:

o 18 mogą być jeszcze ludzie i dużo innych samochodów na parkingu wiec proponuje coś innego

co wy na port przy różowym moście koło starego Lo.3 ?

łatwy dojazd i troche na uboczu ;]

Opublikowano
  • Autor

ja proponuję jednak GG, bo mam tam zaje..... blisko i 18 nawet lepiej mi pasuje niż 20 w sumie! więc jak? jakieś głosowanko? a ludzie nie przeszkadzają - może ktoś się nawet przypadkiem przyklei do nas, bo widuję tam strasznie dużo ładnych A4! w sumie to swoją musiałbym odkurzyc... jak dobrze liczę, to widzę 5x A4 obok siebie zaparkowanych jutro... BŁAGAM ŚLEDŹCIE FORUM JUTRO...

Opublikowano

Galeria ma więcej miejsca na parkingu nawet gdy jest dużo ludzi, bo np Tesco czy Castorama to odpada :confused4:

Więc jak?? GG o 18????

Opublikowano
  • Autor

:hi:

jestem pod GG jak coś. czekam max do 18:15, w sumie kilka A4 stoi ale na Lubińskich i Polkowickich blachach głównie! moja taka zasyfiona że aż wstyd :/

Opublikowano

No szkoda że nikogo nie było :confused4: Nie wiem ShAMAN gdzie się ukryłeś, ja stałem od 18 do 18.45 na środku pustego placu (niebieska perła) nie trudno było nie zauważyć :cool1:

Może następnym razem "GŁOGÓW OŻYJE" :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.