Jump to content
1 1
rohace

Jak dobrac OC ? Rankomat, agent ?

Recommended Posts

Witam 

szukam OC do nowo kupionego auta. Audi a4 b7 1.8T + lpg 2007 240tys poprzednie O C w generali + AC

Powiedzcie mi jak i  gdzie najlepiej  szukać Ubezpieczenia? narazie wygenerowalem oferty w rankomat i znalazlem fajna opcje w You can drive od ergo Hestii tyle że jest ono o wiele tansze na tle konkurencji. Agent znalazł mi oferte w HDI ( przy poprzednim samochodzie tez miałem HDI) 619 OC + 50nnw + asistance złoty/premium ? 81/165 to daje jakies 750-834.

Gdy powiedzialem mu ze znalazlem na rankomacie za tyle to powiedzial ze to jest reklama i po kliknieciu, zatwierdzeniu umowy  do zaplaty przyjdzie wieksza kwota.

Podpowie ktoś jak i gdzie szykać korzystnie ? i co to za ubezpieczenie You can drive ? 

image.png

prawo jazdy od 2013 roku znizki wyrabiane przy ojcu przy poprzednm aucie , 26 lat 

Posted (edited)

Cześć, 

Spróbuj zrobić sobie kalkulację bezpośrednio u AXA Direct, a potem zadzwoń do nich i powołaj się na numer zrobionej kalkulacji. Zawsze zaskakują mnie lepszą ceną. Ponadto mają rabat przy składaniu zamówienia przez www.

W kwestii porównywarek polecam mubi.pl. Powołując się na m4k również rabat :wink:

Edited by R4xx

image.png

U agenta wychodzi mi taniej niż w tych porównywarkach. Od 100 do 200 zł. 

A ja w sumie mam pytanie z innej beczki ale też związane z ubezpieczeniami.

Lepszy wariant kosztorysowy czy serwisowy na oryginalnych częściach? (w kontekście wyboru polisy)

10 godzin temu, Barti_ napisał:

A ja w sumie mam pytanie z innej beczki ale też związane z ubezpieczeniami.

Lepszy wariant kosztorysowy czy serwisowy na oryginalnych częściach? (w kontekście wyboru polisy)

Kolego to zależy. Przy szkodzie z OC wybór takiego, czy innego wariantu nie ma znaczenia, ale szkody własne likwidowane z AC, rządzą się nieco innymi prawami. Jeśli więc masz w miarę młode auto, serwisowane, bez kolizyjnej przeszłości, to wariant serwisowy gwarantuje ci naprawę w serwisie z użyciem części oryginalnych.

specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych i odszkodowań powypadkowych