Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1


boniu

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie malina, w moim guście :hi: szac![br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 23:51_________________________________________________tylko to...

Car Audio

-radio Pionnier

- 6 glosników seryjnych jak narazie

- 2 glosniki infinity 6x9

- 1 głosnik niskotonowy JBL 30 cm

- wzmacniacz blaupunkta gta2 mkII +JBL

się nie trzyma kupy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn kolego???...

po 1sze - nie zostawia się serii jeśli napędzasz suba wzmakiem bo seria nie ogarnia i za dużo basu słychać ze strony bagaja a chodzi o to aby wszystko grało zsynchronizowanie i równo

po 2. nie wstawia się tak zwanych ,,jajek" bo zniekształcają dźwięk, głośniki o tym kształcie nie odzwierciedlają dobrze jakości

po 3. radio Pioneer jaki model? Tutaj wstawił bym coś z serii Alpine CDA bądź Clariona DECK'A bądż nawet JVC z serii KD SH

poczytasz troszeczkę o Car Audio to przyznasz mi rację ale skoro dla ciebie gra ,,cool" to ok.

Dla mnie cały ten zestaw psuje scenę muzyczną.

pzdr. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CA i tak bedzie przerabiane...Juz wczesniej planowalem wywalenie 6x9 tylko musze dorqac boczek klapy.to co jest w aucie to i tak przejdziew zmiany ale nie wiem kiedy[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 13:27_________________________________________________Chce ktoś kupic ??? silnik po remoncie,nowa turbina itd tutaj pisze wiecej <b>AUDI A4</b>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta tylko on ma jakis dziwny ten zawias... ja tak tylu nie mam montowanego... a i ma dokladeczke zderzaka :D baja bede taka kupowac...

on ma Quattro i dlatego ma inne amory :wink4: Dobre miejsce wyrezał na wskaźniki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta dokładka mi się nie widzi przy zdesiu od RSa, przy esce jest :kox:, ale przy RS ginie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie male porownanie :P

4d114b85dd6e788bmed.jpg 893df0881961d692med.jpg

c97c7181243984dcmed.jpg 07357a5ab60c55a3med.jpg

oprocz tego wszystkiego bylo zwykle 1.8 ADR a jest teraz 1.8t :P

poznal bys to auto ?? :) a to jeszcze nie koniec moich zmian :D

Jak Wam sie te podobaja ??

Na wiosne bedzie aktualizacja fotek bo halo juz sa zamontowane :P... Ale fele inaczej beda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym tego nie powiedział że to twoje :cool1: jak się to mówi kawał roboty odwaliłeś :hi: zamontowałeś już ten nowy zawias (air)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...