Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZDJĘCIA Z BUKOWINY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odnosnie filmiku..., Poziek prosił żeby nie udostepniac go publicznie i tak tez bedzie. Druga sprawa, że on zajmuje ok 170 MB bo cały przejazd był kręcony.

Sławek..to Ty chyba cały Szwagra życiorys nakręciłeś :decayed::tongue4:

Opublikowano

Cosik takiego wymodziłem... Troszku mi nie wyszedł jeden fragment, ale sie poprawi :decayed:

...

Wszytko super, filmik za***isty, ale gotowy jingiel z logo i muzyką do oznaczania plików video masz tutaj: http://rapidshare.com/files/119393450/a4klub.avi.html

Tak jak w poprzednich filmikach zamieszczanych na forum:

http://pl.youtube.com/watch?v=QGxu-MzmtdI

Opublikowano

Wszytko super, filmik za***isty, ale gotowy jingiel z logo i muzyką do oznaczania plików video masz tutaj: http://rapidshare.com/files/119393450/a4klub.avi.html

Myślałem o tym Piotrze, ale jakoś tak w nocy się śpieszyłem i z głowy wyleciało... Drugą wersję zrobię na spokojnie i oczywiscie z oznaczeniami :wink4:

Opublikowano

Wszytko super, filmik za***isty, ale gotowy jingiel z logo i muzyką do oznaczania plików video masz tutaj: http://rapidshare.com/files/119393450/a4klub.avi.html

Myślałem o tym Piotrze, ale jakoś tak w nocy się śpieszyłem i z głowy wyleciało... Drugą wersję zrobię na spokojnie i oczywiscie z oznaczeniami :wink4:

Spoko, to tylko taka uwaga na przyszłość. Najważniejsze, że w Twoim filmiku logo jest na początku. Przydałoby się też na końcu i podczas samego filmiku (zmniejszone w rogu). Odpowiednie tagowanie na Youtube też pomoże wyszukać taki film w przyszłości i napędzi nowych ludzi na forum.

Opublikowano

Troszku mi nie wyszedł jeden fragment,

Umarłem przy tych prosiakach :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Wszytko super, filmik za***isty, ale gotowy jingiel z logo i muzyką do oznaczania plików video masz tutaj: http://rapidshare.com/files/119393450/a4klub.avi.html

Myślałem o tym Piotrze, ale jakoś tak w nocy się śpieszyłem i z głowy wyleciało... Drugą wersję zrobię na spokojnie i oczywiscie z oznaczeniami :wink4:

Spoko, to tylko taka uwaga na przyszłość. Najważniejsze, że w Twoim filmiku logo jest na początku. Przydałoby się też na końcu i podczas samego filmiku (zmniejszone w rogu). Odpowiednie tagowanie na Youtube też pomoże wyszukać taki film w przyszłości i napędzi nowych ludzi na forum.

tagi mam zawsze 3 podstawowe : www.a4-klub.pl, a4-klub.pl, Audi A4 Klub Polska

Później się pobawię jeszcze, zobaczymy co mi wyjdzie :)

Opublikowano

Wszytko super, filmik za***isty, ale gotowy jingiel z logo i muzyką do oznaczania plików video masz tutaj: http://rapidshare.com/files/119393450/a4klub.avi.html

Myślałem o tym Piotrze, ale jakoś tak w nocy się śpieszyłem i z głowy wyleciało... Drugą wersję zrobię na spokojnie i oczywiscie z oznaczeniami :wink4:

Spoko, to tylko taka uwaga na przyszłość. Najważniejsze, że w Twoim filmiku logo jest na początku. Przydałoby się też na końcu i podczas samego filmiku (zmniejszone w rogu). Odpowiednie tagowanie na Youtube też pomoże wyszukać taki film w przyszłości i napędzi nowych ludzi na forum.

tagi mam zawsze 3 podstawowe : www.a4-klub.pl, a4-klub.pl, Audi A4 Klub Polska

Później się pobawię jeszcze, zobaczymy co mi wyjdzie :)

Myślę, że aby napędzić ludzi z zewnątrz (szukających filmików na youtube) można jeszcze wrzucić takie tagi jak:

- Audi

- A4, S4, RS4

- Zlot

- Spot

...

itp

Opublikowano

Zróbcie jedno konto na Youtube - A4 Klub Polska. :naughty:

Opublikowano

widzę, że impreza była przednia, bez kitu :good::naughty::kox:

Opublikowano

widzę, że impreza była przednia, bez kitu :good::naughty::kox:

No było :kox:

Opublikowano

za***iste , tylko czemu tak mało ?

Opublikowano

Nie chcialem wrzucac takich co by sie powtarzały..., tak na szybko wybrałem najlepsze :good: Dorzuce cos jeszcze do tej galerii na dniach :wink4:

Opublikowano

No to wam zazdroszczę, że niestety nie mogłem pojechać do Bukowiny. :confused4:

Opublikowano

Nie chcialem wrzucac takich co by sie powtarzały..., tak na szybko wybrałem najlepsze :good: Dorzuce cos jeszcze do tej galerii na dniach :wink4:

dobre foty

Opublikowano

No widać że atmosfera i zabawa była zajefajna.Szkoda, że nie mogłem tam być :confused4:

Mam nadzieję, że na następny się będę mógł wybrać..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.