Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B9 Olrołdzik 2018


Tymon E30

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Zaczęło się dwa lata temu od miłego gestu :wink:

66bc2e9d1680.jpg

Po kawce w końcu po kilku miesiącach od zamówienia, można było wyjechać z salonu :)

78e1c4597c0d.jpg

Wyposażenie dodatkowe względem serii :

Sportowe fotele podgrzewane plus podłokietnik regulowany 

Kierownica 3 ramienna plus

Pakiet schowek 

Kluczyk komfortowy 

Pakiet komfort

Pakiet technology

 Spryski lamp

Audi sound system 

Wzmocnienie sygnału LTE

Ładowarka indukcyjna itp. 

Więcej nie pamiętam :)

Samochód zacząłem używać  w warunkach do których został stworzony. 

b3fa8e9cd985.jpg

W chwili obecnej autko ma niespełna 130 000km, od samego początku latało na boxie po gwarancji został wgrany soft i jestem naprawdę mega zadowolony z samochodu. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jeździsz jak w dwa lata 130k nalotu. Jak wygląda serwis w ASO? Coś już padło po drodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Langista napisał:

Dużo jeździsz jak w dwa lata 130k nalotu. Jak wygląda serwis w ASO? Coś już padło po drodze?

Hej, 

Nic. Kilka razy wymieniona przednia szyba, kilka kompletów klocków i tarcz. 

Sorki, jedną przygodę miałem - mianowicie, auto drgało przy skręconych kołach jak się ruszało, Panowie w ASO mi strasznie podnieśli ciśnienie, bo stwierdzili że auto jeździ po zabłoconej nawierzchni i stąd drgania, ale w końcu jeden serwis wziął się porządnie i ogarnęli co i jak. Na początku co prawda chcieli wymienić wał itp a finalnie okazało się że wymienili olej w sprzęgle wielopłytkowym na taki o innej lepkości i wsjo ok. 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy przednia szyba? :O to masz pecha.. No nic tylko życzyć dalszych bezawaryjnych kilometrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Langista napisał:

Kilka razy przednia szyba? :O to masz pecha.. No nic tylko życzyć dalszych bezawaryjnych kilometrów :)

Wiesz, auto jeździ regularnie po kopalniach odkrywkowych, stąd ryzyko uszkodzonej szyby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję fajnego autka:)

Ja obecnie jestem po "kawce" u dealera, a w trakcie oczekiwania na 10 tydzień kiedy moje a4 się ma wyprodukować i na przełomie marca/kwietnia odbiór:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, piteks napisał:

Gratuluję fajnego autka:)

Ja obecnie jestem po "kawce" u dealera, a w trakcie oczekiwania na 10 tydzień kiedy moje a4 się ma wyprodukować i na przełomie marca/kwietnia odbiór:kox:

A co wybrałeś? :D pochwal sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piteks napisał:

Gratuluję fajnego autka:)

Ja obecnie jestem po "kawce" u dealera, a w trakcie oczekiwania na 10 tydzień kiedy moje a4 się ma wyprodukować i na przełomie marca/kwietnia odbiór:kox:

Będzie Pan zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wkleić wykres :wink:

Na boxie było 181/385 aczkolwiek soft zmienił całkowicie reakcje na pedał gazu i te dodatkowe parę KM i NM robi robotę. 

20200131_130315.jpg

 

Edytowane przez Tymon E30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Langista napisał:

A co wybrałeś? :D pochwal sie :)

A4 b9 FL; 150 KM advanced + pakiet technologiczny, zewnętrzny, podróżny, komfort, bezpieczeństwo miasto i trasa, matrixy, i parę drobiazgów :). Kolor granatowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, marcin_o23 napisał:

A box-a miałeś z jakiej firmy??

Vtech 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, niech mnie ktoś oświeci: gdzie się wlewa płyn do sprysków w B9 Allroad? Szukam i nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, adams78 napisał:

Koledzy, niech mnie ktoś oświeci: gdzie się wlewa płyn do sprysków w B9 Allroad? Szukam i nie wiem...

Otwórz maske i przy prawym błotniku masz wlew. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam na sprzedaż powerbox elite z mojego auta. 

Zainteresowanych zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam też a4b9 i taki sam kod silnika , ale skrzynia biegów automatyczna , zastanawiam się nad chip tuning , to w kocu ile Ty masz KM i NM ? i czy powerbox elite do automatycznej skrzyni biegów też pasuje ? jaka cena napisz na priw , poprzednie auto chipowałem u kminka w tuneForce w Poznaniu , 10 lat już śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, TomekP_111 napisał:

o ile zwiększa się zużycie paliwa po takim chip tuningu ?

Raczej jest odwrotnie, zmniejsza się. Cos okolo 0.5l-1l. Tak ja zauważyłem. W przypadku diesla oczywiście. No i na trasach , w mieście jakos za wiele nie jezdze więc nie interesuje mnie za duzo ile spali.

W dniu 23.09.2020 o 11:21, marjak71 napisał:

mam też a4b9 i taki sam kod silnika , ale skrzynia biegów automatyczna , zastanawiam się nad chip tuning , to w kocu ile Ty masz KM i NM ? i czy powerbox elite do automatycznej skrzyni biegów też pasuje ? jaka cena napisz na priw , poprzednie auto chipowałem u kminka w tuneForce w Poznaniu , 10 lat już śmiga :)

Jedz do Grzegorza w TuneForce , jeśli byłeś już raz to wiesz jak robi. Od nas już z 6 aut śmiga po jego robocie. Polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...