Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi Audi rs 19.


Osaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po zakupie audi a4 b8 2010 rok. Gość mi dał w gratisie felgi 19 calowe z wersji rs. I tutaj mam dylemat bo każdy mi radzi abym to sprzedał bo na polskich drogach rozwale zawieszenie całe w rok. Choć ja więcej jeżdżę autostradami ze względu na pracę u Niemca. Samochód prezentuje się świetnie i jest zawieszenie obniżone. 20200202_170004.jpg

 

20191128_123326.jpg

20191128_124959.jpg

Edytowane przez Osaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz większość autostradowych przebiegów to sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. sporadyczna jazda po mieście nie zgasi szybko zawieszenia.

zostaw bo włożysz r17 i będziesz żałował :)

oczywiście w mieście będzie twardziej, ale widzę, że profil masz chyba 40 ? więc bez tragedii. niektórzy jeżdzą r19 na runflat, gwint i miasto/trasa :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar opon jakie są aktualnie założone to 255/35/19. Ale je będą wywalać bo mają już 6 lat A dla mnie taka opona nie nadaje się już do jazdy mimo że ma ok bieżnik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniaj. Będziesz miał stabilnie w trasie. W mieście nie jest źle, trzeba ostrożniej jeździć po nierównościach, z większą uwagą. A felgi nie są od RSa:wink:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lepiej założyć 255/35 czy 255/40

 

I jak się samochód będzie zachowywał z baganikiem pełnym bagażu.  Nie będzie drzec o nadkola

Edytowane przez Osaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzi mi ktoś z rozmiarem? Jakie najlepsze założyć przy obniżonym zawieszeniu i jazdy pod obciążeniem aby nie rozwalić nadkola.  Kompletnie się nie znam na tym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Osaa napisał:

A lepiej założyć 255/35 czy 255/40

 

I jak się samochód będzie zachowywał z baganikiem pełnym bagażu.  Nie będzie drzec o nadkola

Nie będzie. Masz sporo miejsca we wnękach i koła schowane w nadkolach. Dla przykładu masz tu moje auto. Gwint 20" i profil 30, autem jeździ żona po mieście. W takiej konfiguracji od 3 lat i zawieszenie jak nowe

IMG_20190924_141123.jpg

IMG_20190924_141210.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z zaladowanym baganikiem nie będzie problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Osaa napisał:

A z zaladowanym baganikiem nie będzie problemu ?

Napisałem Ci wyżej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...