Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bicie przy hamowaniu powyżej 120 kmh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

czyli to nie do końca ten tutorial? to mogę prosić o podpowiedz jak to zrobić ?? jak widzę jak to zrobić to jestem w stanie powtórzyć a tak samemu wymyślić może być ciężko :( 

 

Opublikowano

to jest oska a Ty masz Q

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Dev napisał:

to jest oska a Ty masz Q

Domyśliłem się po tym jak napisałeś ze muszę zwrotnice wyjąc :D ale nadal nie wiem jak :)  

Opublikowano

pare srub do wyjęcia

Opublikowano
  • Autor

no ok a możesz wskazać które ew skierować na jakiś tutorial ?? nie chce odkręcać czegoś czego nie muszę

Opublikowano

odkrecasz wszystkie sruby od zwrotnicy

ale musisz uwazac żeby sprezyna nie wybiła Ci zębów

Opublikowano
5 godzin temu, fotonotek napisał:

Domyśliłem się po tym jak napisałeś ze muszę zwrotnice wyjąc :D ale nadal nie wiem jak :)  

Nie spojrzałem na profil że masz Q,w takim wypadku kupujesz samo łożysko VKBA 3605 a piasta 4A0407615D

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor

czyli teraz tak ..... wyciągam zwrotnice, wyjmuje piastę, wypycham łożysko.... oczyszczam powierzchnie smaruje (czym najlepiej??) i składam... czyli wpycham łożysko ... wkładam piastę zakładam zwrotnice i wszystko do kupy jak dobrze rozumiem ?? 

 

Opublikowano

Lozysko musisz wyprasowac i wprasowac na prasie, piaste również.  

Opublikowano
  • Autor

imadło będzie musiało wystarczyć .... 

Opublikowano

Masz nie pokolei w głowie, to nie jest robota na imadlo :facepalm:

Opublikowano

Obawiam sie że imadłem nic nie zdziałasz:thumbdown:a juz napewno nie przy wyprasowaniu starego. 

Opublikowano

Chyba że masz imadło o nacisku kilku ton :decayed:i thora co by je swoim młotkiem wybił

Opublikowano

rozpieprzy zwrotnice to mu sie rozumu naleje

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Dev napisał:

Masz nie pokolei w głowie, to nie jest robota na imadlo :facepalm:

to zostałem bez auta na kilka miesięcy :) 

Opublikowano

Nie na kilka miesięcy a zanieś samą zwrotnicę z łożyskiem do jakiegoś warsztatu aby Ci wymienili. Zapłacisz 50 zł i będziesz miał gotowe.

Edytowane przez Langista

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, Langista napisał:

Nie na kilka miesięcy a zanieś samą zwrotnicę z łożyskiem do jakiegoś warsztatu aby Ci wymienili. Zapłacisz 50 zł i będziesz miał gotowe.

Tak wiem :) tylko teraz szukam :) mój osobisty mechanik uciekł przed wirusem gdzieś do jakiejś puszczy i nawet telefonu nie odbiera, podjąłem się tego bo myślałem ze to jeden element a takie rzeczy już robiłem w poprzednim aucie, to dla mnie nowość i trochę dramatyzuje. Dzwonie teraz po znajomych i szukam kto ma prasę i  jest gotowy przyjąć mnie :D 

Opublikowano

Jak pisałem, każdy szanujący się warsztat będzie ją miał i od sztuki może 50 zł skasuje jak gotową zwrotnicę przyniesiesz.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dobra :D jak mówiłem na kilka miesięcy bez auta, znaczy jeździć się dało ale waliło, na szczęście odebrałem auto od mechanika, po pierwszych testach jest lepiej, ale czy dobrze to muszę zrobić lepsze testy :D dzięki za pomocne słowa i kubeł zimnej wody ;) terasz szukam elektryka, ale to już inny dział :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

lepsze testy zrobione i d*pa... bije nadal... jakieś pomysły ?? nowe tarcze, klocki, łożyska, piasty, geometria ustawiona...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.