Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratulacje zakupu i powodzenia w modach. Którą jedziesz do Bukowiny?:wink:

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, trepek napisał:

Jaka inwestycja? Zderzaki z s4?

Zderzaki narazie zostaną te:lol1: brakuje mi tylko prawej kratki z przodu, a tak to są ok:ok2:

26 minut temu, karol1981 napisał:

Oj będzie gdzie dolary pakować i nie mówię tu o autach ,pamiętaj żeby odpowiedni garaż był.:banan:

Garaż będzie obowiazkowo, dwustanowiskowy plus miejsce na jakiś warsztat żeby nie stać odrazu przy samochodzie. Myślałem nad wymiarami 8x10. Konstrukcja stalowa. :decayed:

 

2 minuty temu, kkam napisał:

Gratulacje zakupu i powodzenia w modach. Którą jedziesz do Bukowiny?:wink:

Dzięki Krzysiu:hi:

Mam niby nie modzić tutaj:facepalm: (aż tak bardzo) ale zobaczymy jak to będzie:wink:

Do Bukowiny jadę B7 bo bliżej jest, a mam tylko tydzień wolnego, to sama droga zajęłaby mi 2 dni w dwie strony.

Opublikowano

Fajna furka. Powodzenia w dalszych modach. Te listwy na drzwiach to są z s4 bo tak sporo odstają? 

Opublikowano
  • Autor

Dziękiza miłe słowo :hi:

A listwy są raczej z s4 bo niewiem a poprzedni właściciel tak opisał. Ale na 90% to właśnie te.

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Dziękiza miłe słowo :hi:

A listwy są raczej z s4 bo niewiem a poprzedni właściciel tak opisał. Ale na 90% to właśnie te.

Listwy z s4 , pytanie czy ori czy podjebka :D

Opublikowano
  • Autor

Pewnie podjebka tak jak lotka z tyłu:whistling: e dobrze jest:wink:

Opublikowano

Zakup udany Adaś :thumbup1: Fajną opcję znalazłeś Gratulacje ! 

Rodzina się rozrasta :banan: 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :hi:

Przyjadę w lato to pofoci się trochę:wink:

Opublikowano
W dniu 8.03.2020 o 10:44, trepek napisał:

No właśnie nie wiem czy wkładać u siebie gumowe podkładki z tyłu czy wystarczą talerzyki z b5 z przodu? Bo tył mam rozebrany a talerzyki z b5 mam już w garażu ;-) I dylemat. Ale chyba nic nie będę pod tył wkładał.

Tył podnosi rowno 2cm bo mialem kiedys zalozone ale szybko wywalilem okropnie to wygladalo. Lepiej obnizyc delikatnie przod.

Opublikowano
4 godziny temu, Mr.Joker napisał:

Tył podnosi rowno 2cm bo mialem kiedys zalozone ale szybko wywalilem okropnie to wygladalo. Lepiej obnizyc delikatnie przod.

Na nowych dolnych gumach podniosl mi sie tyl o ok 1cm, teraz wystarczy zalozyc z przodu talerzyki z b5 i bedzie rowno :)

Opublikowano
  • Autor

U mnie też chyba wrzucę talerzyki na przód bo jednak tył bardziej siedzi.

Opublikowano
45 minut temu, Adam87 napisał:

U mnie też chyba wrzucę talerzyki na przód bo jednak tył bardziej siedzi.

 

52 minuty temu, trepek napisał:

Na nowych dolnych gumach podniosl mi sie tyl o ok 1cm, teraz wystarczy zalozyc z przodu talerzyki z b5 i bedzie rowno :)

A ja założyłem pro kita i przód mi za nisko trochę siedzi ? i nie wiem czy nie zrobić rzeźby w postaci 10-15mm podkładki pod ori talerzyk. Dobry pomysł czy nie bardzo? Gdyby to nie było nowe to wrócił bym do s line albo  kupił gwint a tak to szkoda i trzeba kombinować. 

Opublikowano

Graty zakupu :) Baza do modów ogromna :)

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, Mr.Joker napisał:

 

A ja założyłem pro kita i przód mi za nisko trochę siedzi ? i nie wiem czy nie zrobić rzeźby w postaci 10-15mm podkładki pod ori talerzyk. Dobry pomysł czy nie bardzo? Gdyby to nie było nowe to wrócił bym do s line albo  kupił gwint a tak to szkoda i trzeba kombinować. 

Zawsze to jakieś wyjście skoro masz za wysoko. Spróbuj i daj znać czy zadziałało. 

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, dydek1 napisał:

Graty zakupu :) Baza do modów ogromna :)

Dzięki:hi:

Ma niby być nie modzone ale czas pokaże:whistling:

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Dzięki:hi:

Ma niby być nie modzone ale czas pokaże:whistling:

:polew:

Opublikowano
17 godzin temu, Adam87 napisał:

Zawsze to jakieś wyjście skoro masz za wysoko. Spróbuj i daj znać czy zadziałało. 

Wporzo muszę tylko gdzieś dopasc na szrocie byle jaki amor z b6 żeby sobie  zmierzyć dokładnie i wtedy sobie w pracy zrobię takie podkładki ? ??? a miało być tak pięknie ??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Weekend, ładna pogoda (w miarę) to i mała przejażdżka..

 

20200404_185304_copy_1152x648.jpg

20200404_185359_copy_1152x648.jpg

Wie ktoś, dlaczego może nie pokazywać mi na komputerze, że drzwi od kierowcy otwarte?

Reszta działa tj szyby, lusterka więc chyba odrzucam przerwane kable w gumie między drzwiami a samochodem...

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Adam mikrostyk w zamku, zimne luty na płytce albo zaśniedziały pin w kostce w słupku, ale przelotkę też możesz od niczego sprawdzić, bo kable do sterowania szybami i zamkiem są grubsze i dłużej się przecierają, a info od otwarcia idzie cieńszym... 

Opublikowano

Adam , czy to Drammen w oddali ?  :)

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.