Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mega kolor masz Adam. :thumbup1:.

Siedzi klawo ale lekka koza jest bo dopa niżej niż przód.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Mega kolor masz Adam. :thumbup1:.

Siedzi klawo ale lekka koza jest bo dopa niżej niż przód.

To i tak założone wyższe springi...

Może coś z przodem trzeba. Jak założyłbym talerzyki z b5 to co będzie na EU? Przejdzie??

20220114_192741.jpg

Opublikowano
18 minut temu, Adam87 napisał:

To i tak założone wyższe springi...

Może coś z przodem trzeba. Jak założyłbym talerzyki z b5 to co będzie na EU? Przejdzie??

Masa ludzi z tym walczy za pomocą talerzyków od B5 na przód... Wierzchołek przedniego nadkola jest umiejscowiony wyżej, stąd wrażenie japy z przodu. ;) 

Edytowane przez george

Opublikowano

Myślę,  że tak .Nie bedzie tam właził z latarką przecież. Ja podbijam EU u znajomego mechanika i jak wjeżdżam to się pyta co zmodziłem w tym roku. Chociaż w aucie nie ma się do czego przyczepić i mam przegląd na dwa lata.

Ja mam Eibach Pro Kit S , wbiłem papiery . Dla spokoju z ubezpieczalnią w razie czego.

Opublikowano

Przed talerzami z B5 się dobrze zastanów Adam, bo nawet Paweł był u mnie teraz i u niego na gwincie jest wyżej niż u mnie na 1bv i talerzach... Naprawdę jest nisko, a jak masz dokładkę z Cupry to rozjebiesz moment :grin:

Opublikowano
7 minut temu, kamil-vag napisał:

Przed talerzami z B5 się dobrze zastanów Adam, bo nawet Paweł był u mnie teraz i u niego na gwincie jest wyżej niż u mnie na 1bv i talerzach... Naprawdę jest nisko, a jak masz dokładkę z Cupry to rozjebiesz moment :grin:

Kamilu nie skręciłem jeszcze ostatecznie pójdzie przód w dół 10 mm i dojdą dystanse  też do zimówek 15 mm , Te co mam to

10 mm  do letnich. zostały z braku laku .Wtedy bedzie spas.:whistling:

Opublikowano

No tak, ale mi bardziej chodziło o odległość od dolnej dokładki do ziemi...

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.01.2022 o 23:47, kamil-vag napisał:

Przed talerzami z B5 się dobrze zastanów Adam, bo nawet Paweł był u mnie teraz i u niego na gwincie jest wyżej niż u mnie na 1bv i talerzach... Naprawdę jest nisko, a jak masz dokładkę z Cupry to rozjebiesz moment :grin:

Jeszcze nie jestem pewny czy zamontuję..

Narazie jest ok:lol1: będzie można latać po zaspach:witch:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
W dniu 19.05.2021 o 18:43, Adam87 napisał:

Kierownica ogarnięta. Z Kamilem do 23 walczyliśmy online:glupek2: dzięki :hi:

No i od Kamila również są lampki:wub:

 

20210519_184114.jpg

Zacny ryj :)

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, marcin120383 napisał:

Zacny ryj :)

A dziękuję :hi:

Opublikowano
W dniu 14.01.2022 o 22:41, george napisał:

Masa ludzi z tym walczy za pomocą talerzyków od B5 na przód... Wierzchołek przedniego nadkola jest umiejscowiony wyżej, stąd wrażenie japy z przodu. ;) 

Te słowa powinny być w nagłówku każdego tematu związanego zawieszeniem w B6:polew:

Opublikowano

Ale oczy chcą i tak inaczej... :dontknow: 

Jak ktoś ma sporo do jeżdżenia po gorszych drogach to już chyba lepiej dać d*pę do góry... 

Adam, albo idź w ślady Karola i montuj Air'a :P

 

Opublikowano

Cool bil Adam. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Ale oczy chcą i tak inaczej... :dontknow: 

Jak ktoś ma sporo do jeżdżenia po gorszych drogach to już chyba lepiej dać d*pę do góry... 

Adam, albo idź w ślady Karola i montuj Air'a :P

 

Zobacze, jak to wyjdzie, może faktycznie się zamontuje.... talerzyki B5:lol1:

2 godziny temu, Ivanek napisał:

Te słowa powinny być w nagłówku każdego tematu związanego zawieszeniem w B6:polew:

I w B7 też:wink:

 

23 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Cool bil Adam. :thumbup1:

Angielsko Norweski:decayed:

Opublikowano
6 minut temu, Adam87 napisał:

 

 

Angielsko Norweski:decayed:

Tak chopaki mówio  w Larviku jak mój widzo. :naughty:

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Tak chopaki mówio  w Larviku jak mój widzo. :naughty:

U mnie mówią:

Uuuu mase rust k**wa :lol1:

Opublikowano
17 minut temu, Adam87 napisał:

U mnie mówią:

Uuuu mase rust k**wa :lol1:

:grin: :buahaha:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Skończyło się dlubanie przy b7, teraz ten zajmuje czas. Te mody wciągają i trudno usiedzieć jak nie ma co robić :grin:

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, Rob@k napisał:

Skończyło się dlubanie przy b7, teraz ten zajmuje czas. Te mody wciągają i trudno usiedzieć jak nie ma co robić :grin:

Dokładnie:glupek2:

Choć tu miało nie być dłubane:whistling:

Opublikowano
10 minut temu, Adam87 napisał:

Dokładnie:glupek2:

Choć tu miało nie być dłubane:whistling:

Anonimowi Rezacze. :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.