Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]


Adam87

Rekomendowane odpowiedzi

Kierownica ogarnięta. Z Kamilem do 23 walczyliśmy online:glupek2: dzięki :hi:

No i od Kamila również są lampki:wub:

 

20210519_184114.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampiony od Kamila robią mega wrażenie, jak by były prosto z fabryki :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód teraz mistrzostwo ? ?

Poobserwuj tylko czy mocno nie parują, bo z tymi bixami mimo moich starań i tak jest różnie ? 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, MaTeo85 napisał:

Lampiony od Kamila robią mega wrażenie, jak by były prosto z fabryki :)

Fabryka tak nie zrobi:grin:

11 minut temu, kamil-vag napisał:

Przód teraz mistrzostwo ? ?

Poobserwuj tylko czy mocno nie parują, bo z tymi bixami mimo moich starań i tak jest różnie ? 

Na początku napewno zaparują i całe lato pewnie będą dochodziły do siebie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2021 o 15:33, MaTeo85 napisał:

W 7 dobie od przyjazdu musisz zrobić test i tak, jeśli wyjdzie negatyw to koniec kwarantanny.

Potwierdzam, ale ściągają 5 tysi od razu . Potem jak bedziesz 8 dni to za dwa oddadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Poobserwuj tylko czy mocno nie parują, bo z tymi bixami mimo moich starań i tak jest różnie ? 

Mówiłeś, że knujesz przez lato usprawnienie tej kwestii.  :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kilka elementów zrobiłem u Adama na próbę, 3 otwory pod regulacją, pełne obudowy regulacji i oblepienie ich ładnie sznurem butylowym, oczywiście nowe oringi... Także tym miejscem naprawdę woda bd miała ciężko się dostawać... Zostaje jeszcze możliwość, że jakoś idzie przez dekle albo po prostu te lampy mają zjebaną cyrkulację powietrza i nie rozwiąże się tego w 100%...

Adam zaklej jeszcze otwory w błotnikach jak już ustawiłeś lampy, bo to tym otworem woda się pcha na regulację od góry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamil-vag napisał:

Zostaje jeszcze możliwość, że jakoś idzie przez dekle albo po prostu te lampy mają zjebaną cyrkulację powietrza i nie rozwiąże się tego w 100%...

Cały dekiel nie powinien puścić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kamil-vag napisał:

Już kilka elementów zrobiłem u Adama na próbę, 3 otwory pod regulacją, pełne obudowy regulacji i oblepienie ich ładnie sznurem butylowym, oczywiście nowe oringi... Także tym miejscem naprawdę woda bd miała ciężko się dostawać... Zostaje jeszcze możliwość, że jakoś idzie przez dekle albo po prostu te lampy mają zjebaną cyrkulację powietrza i nie rozwiąże się tego w 100%...

Adam zaklej jeszcze otwory w błotnikach jak już ustawiłeś lampy, bo to tym otworem woda się pcha na regulację od góry...

Zakleję i zobaczymy czy zadziała.. w norwegii deszczowo jest przez większość lata, także będzie okazja do sprawdzenia..

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2021 o 23:17, george napisał:

Cały dekiel nie powinien puścić. 

Wystarczy ze się wygnie i już zaczyna woda do środka lapmy wchodzić. Dlatego podstawa to wywalić ori przetwornice i dać inne by nie naprężały dekielka.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, pila24 napisał:

Dlatego podstawa to wywalić ori przetwornice i dać inne by nie naprężały dekielka.

Chciałem dać Adamowi D3S Osrama no ale wybrał ori  rozwiązanie na Valeo ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kamil-vag napisał:

Chciałem dać Adamowi D3S Osrama no ale wybrał ori  rozwiązanie na Valeo ?

Błędy młodości ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pila24 napisał:

Wystarczy ze się wygnie i już zaczyna woda do środka lapmy wchodzić. Dlatego podstawa to wywalić ori przetwornice i dać inne by nie naprężały dekielka

Same profity z tytułu D3S, skoro nie naprężają dekli, palniki kosztują połowę no i same przetwornice są tańsze. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyjko założone.. 

Idealnie nie pasuje, bo jest tak jakby za wysokie o ok. 1mm. Nie wysuwają się cup holder i wizytownik, a esp nie odbija..

Będę chyba ramkę pilniczkiem traktował:naughty:

 

20210525_193216.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szlifowałem 1-2mm zatrzaski w radiu, żeby nie szpecić frontu i wszystkie przyciski cup holder elegancko działają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czarek99 napisał:

ja szlifowałem 1-2mm zatrzaski w radiu, żeby nie szpecić frontu i wszystkie przyciski cup holder elegancko działają 

Możesz coś wiecej podpowiedzieć o tej operacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Adam87 napisał:

Możesz coś wiecej podpowiedzieć o tej operacji?

Wspomnialem o zaczepach na ktorych radio sie blokuje i utrzymuje swoja pozycje wysokosc itd da sie je odkrecic. Wystarczy je troche przyszlifowac aby radio sie lekko opuscilo cale i tyle nie trzeba szlifowac plastiku.    Edit.  Wydaje mi sie, że szlifowalem ta blaszke z jednej i drugiej strony aby radio sie opuscilo i nie blokowalo przyciskow

_20210528_193510.JPG

Edytowane przez Czarek99
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czarek99 napisał:

Wspomnialem o zaczepach na ktorych radio sie blokuje i utrzymuje swoja pozycje wysokosc itd da sie je odkrecic. Wystarczy je troche przyszlifowac aby radio sie lekko opuscilo cale i tyle nie trzeba szlifowac plastiku.    Edit.  Wydaje mi sie, że szlifowalem ta blaszke z jednej i drugiej strony aby radio sie opuscilo i nie blokowalo przyciskow

_20210528_193510.JPG

Teraz już wiem:thumbup:

Jutro działam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2021 o 14:55, kamil-vag napisał:

No robią się ?

Dzisiaj jeszcze coś tam podłubię przy nich może pod wieczór z elektryką, na dniach wkleję klosze i będą do odebrania ?

received_312724656892447.jpeg

?

PAnie jak zes rozkleil bixa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...