Skocz do zawartości
IGNOROWANY

malowanie calego auta


Kicked

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Ma ktos jakies informacje na temat cen malowania Avanta w calosci? Moj jest dosc porysowany i mysle nad tym aby je pomalowac. Kolor perla albo metallic. Szukam tez pomyslow na kolory. Moze ktos zna jakis dobry (sprawdzony) warsztat na slasku lub pomorzu?

Pozdro

Kicked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 2000 płaciłem za swoja :biggrin:

To bardzo okazyjnie :eek: w moich stronach licza ok 400zł za element :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 2000 płaciłem za swoja

Cene miałeś naaprawde atrakcyjną, u mnie 350 zeta za element.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 lakiernik wziął u mnie za drzwi, błotniki, spojlery (zderzaki; nazywajcie jak chcecie) i polerkę klap, czyli został jeszcze dach i klapy. A za element to przecież chcą tak po 300-400, ale w hurcie taniej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 to taka średnia cena za całe auto

Zgadza się , tylko u u mnie Cię tak podliczą , że się odechce jakichkolwik ingerencji w nadwozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego w jakim stanie jest autko jezeli jest tylko porysowane i nie ma wgniecen to lakiernik nie bedzie mial duzo roboty i mysle ze powinno sie zmiescic w 2000 tys. ale trzeba uwazac bo lakirnicy lubia (zaoszczedzic na jakosci materialow)

Koszt materialow na takie autko to okolo 700-800 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgniecenia to robota blacharza, a nie lakernika, tylko większość szpeców u nas to 2 w 1 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za element 250zl :wink: oczywiscie mowa o porzadnym lakierniku nie o jakims partaczu ktory tylko autko zrypie :twisted: Kicked, jak pomalujesz cale autko to juz to bedzie niestety widac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 zł za drzwi w poldku (3 sztuki=150)

Ale to poldek.. zakład profesjonalny, troche po znajomości moze dlatego..

Całość samochodu coś kojarzy m isie 1500, zakład głównie 'sponsorowany' przez PZU, komory do malowania itp, niby full wypas ale..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pomalujesz cale autko to juz to bedzie niestety widac :wink:

Co masz na mysli ze bedzie widac? Mysle o zmianie koloru i zdaje sobie sprawe, ze ine wszedzie bedzie pomalowany. W Anglii, gdzie mieszkam, raczej nie zwraca sie na to uwagi. Autko jest porysowane, nie mam zadnych wgniecen. Bylo co prawda lekko stukniete z przodu ale blacha nie wgniotla sie. Mam lekkie roznice w ulozeniu maski ale to chyba da sie zniwelowac na zawiasach. Drzwi tez opaldy po stronie kierowcy ale to chyba dosc czeste w A4.

Dzieki za ceny ale rozbieznosci sa dosc znaczne. Chyba bede musial zaczac dzwonic.

Pozdrowienia

Kicked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakieruj ale w tym samym kolorze .... po co zmieniać coś co jest dobre... kolory Audi są naprawdę ładne... jeśli uważasz ze furka jest na tyle porysowana aby ją lakierować to to zrób :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,myślę że za 2000zł bedzie problem ze znalezieniem warsztatu tym bardziej że mówisz o zmianie koloru.

Koszt samej bazy (perły) to około 200zł za 1l, a trzeba około 3l, plus lakier bezbarwny około 80zł za 1l też trzeba około 3,5l ,

klaru idzie zawsze więcej.Mowa o lakierach RM. A gdzie reszta materiałów podkład,szpachel,podkład itp.Nie wierze że masz igłe auto,matujesz lakierujesz.Wolałbym dołorzyć i zrobić to dobrze.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta :decayed:

Ile by kosztowało pomalowanie na ten sam kolor avanta w Warszawie?

Znacie jakieś warsztaty które możecie polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...