Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Allroad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o 345mm z Macana :D ładnie ładnie 

Opublikowano

Jak zalozysz sprezyny dawaj zdjecia, sam mialem plan H&R zakladac, ale jakos po zalozeniu wiekszych hamulcow i programie powiedzialem sobie stop z modyfikacjami. Zwlaszcza, ze takiego obnizonego allroad'a bedzie trudniej sprzedac. W dodatku przez pernamenta prace z domu (corona virus) malo nim jezdze, przez caly kwiecien/maj zrobilem z 500km,wiec auto glownie stoi w garazu.

Opublikowano

Elegancko, takiego sobie allroad'a wymarzyłem, w kolorze dokładki, gleba i duże koła :D

Opublikowano
5 godzin temu, Malacz330 napisał:

I jeszcze to?

20200515_145627.jpg

Gwinty wyczyść 

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Korton555 napisał:

Jak zalozysz sprezyny dawaj zdjecia, sam mialem plan H&R zakladac, 

To jest gwint?

 

Teraz stoi na sprezynach h&r, będą na handel po montażu gwintu.

Edytowane przez Malacz330

Opublikowano
13 godzin temu, Malacz330 napisał:

To jest gwint?

 

Teraz stoi na sprezynach h&r, będą na handel po montażu gwintu.

No widzisz...cos nisko stal i sie pytalem czy obnizony :) Gwint to jaki ma zakres regulacji wzgledem ori fabrycznego?

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Korton555 napisał:

No widzisz...cos nisko stal i sie pytalem czy obnizony :) Gwint to jaki ma zakres regulacji wzgledem ori 

 -80mm przód i -70mm tył, w h&r mozna tylko tak nisko zejsc przy allroadzie mysle ze ustawie 65P 64T

Edytowane przez Malacz330

Opublikowano

Fajny allroadzik, kolor chyba najlepiej do niego pasuje, ale tych dokładek mogłeś nie lakierować. Czekam aż felgi będą wisiały na aucie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Musiałem coś zrobić z tymi dokladkami bo były w oplakanym stanie, a cena nowych w ASO to kosmos,:doh:

Opublikowano
2 godziny temu, Malacz330 napisał:

Musiałem coś zrobić z tymi dokladkami bo były w oplakanym stanie, a cena nowych w ASO to kosmos,:doh:

Lakierowane dokładki, gleba, dobre koło... mój typ. Mega to będzie wyglądało :kox:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, kamelus_ napisał:

Lakierowane dokładki, gleba, dobre koło... mój typ. Mega to będzie wyglądało :kox:

:hi:

Opublikowano
W dniu 16.05.2020 o 23:54, Malacz330 napisał:

 -80mm przód i -70mm tył, w h&r mozna tylko tak nisko zejsc przy allroadzie mysle ze ustawie 65P 64T

Ale to jest stala wartosc? Czy w regulowanym gwincie mozna obnizyc, lub podniesc (jesli tak to w jakim zakresie)? Czy regulacja steruje sie tylko twardoscia?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 18.05.2020 o 08:41, Korton555 napisał:

Ale to jest stala wartosc? Czy w regulowanym gwincie mozna obnizyc, lub podniesc (jesli tak to w jakim zakresie)? Czy regulacja steruje sie tylko 

.

Edytowane przez Malacz330

Opublikowano
  • Autor

Hej? więc po wielkich bojach i przeżyciach, "projekt" zostal prawie ukonczony, a oto efekty? jeszcze wleci lotka od RS4 i koniec?

20200523_114012.jpg

20200523_113922.jpg

20200523_113933.jpg

Edytowane przez Malacz330

Opublikowano

Super to wygląda :good:

Jedyne co bym jeszcze zrobił to dorzucił dystans bo widać jest jeszcze spory zapas (zwłaszcza przy naciągniętej oponie) i jeszcze go trochę opuścił.

Opublikowano
  • Autor

.

Edytowane przez Malacz330

Opublikowano

Robi robote jednak :D

Opublikowano

wreszcie ładnie zrobiony allroad na forum, ja bym lotkę odpuścił

Opublikowano
  • Autor

Dla porowniania wrzucam fotki na felach 17 i bez gwintu, ale juz po malowaniu nakladek?

Resized_Audi_0130.jpeg

FB_IMG_1589913599417(1).jpg

Resized_Audi_0035.jpeg

Resized_Screenshot_20200518-204957_Instagram.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Mam na handel, sprężyny obniżające HR jakieś 3k km na nich zrobiłem 500zl nowki 1200

Śruby zabezpieczające do felg mcgard 100zl nowe

Zaciski te ze zdjęcia na przod plus klocki i tarcze, dla forumowiczów cena 1800zl?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.