Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Allroad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nawet dobrze to wyszlo, ale zdecydowanie szerzej i nizej :decayed:

Opublikowano

Dystans obowiązek .

Mówiłem Ze bedzie kozak , jest miazga

Opublikowano
  • Autor

 

20200522_090201.jpg

Edytowane przez Malacz330

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jedno takie z dzisiaj ?

Resized_Screenshot_20200523-155211_Gallery.jpeg

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, karolek_ust napisał:

Dystans obowiązek .

Mówiłem Ze bedzie kozak , jest miazga

Dzieki:hi:

Opublikowano

Jest kozak ! Jak dla mnie jedyna opcja dla allroada . Seryjnie to jest mega tandetnie zrobione. Obserwuje temat i czekam na dalsze kroki zmian, a kierunek obrałeś mega dobry :)

Opublikowano

Sam fakt że to allroad wyróżnia to auto. Przy tych poszerzeniach pakiet gleba i felga dodaje jeszcze więcej RSowego wyglądu. Projekt to projekt nie ważne że nie funkcjonalnie ważne że oryginalnie :-D

Opublikowano
  • Autor

Dużych zmian już na pewno nie będzie, raczej wrzucę lotka od RS4, Tylko czekam żeby złapać gdzieś ori,  bo nie chce tych z allegro:facepalm: lotka będzie w Black piano, heble przod musze zalozyc bo te mi nie podeszly pod felge, sa za grube, akebono wejda bez problemu na tarczy 375mm. W tej chwili tył mam od S4 A przód seria więc coś trzeba z tym zrobić jak najszybciej.... 

Na tym się skończy projekt zewnętrzny, trochę pomodze w środku, dekory stal szlachetna lub beaufort i nakładki ori na pedały. 

 

I tu się zakończy chyba przygoda?

 

Edytowane przez Malacz330

Opublikowano
  • Autor

Bohaterowie dzisiejszego zamieszania i efekty.

20200524_160518.jpg

20200524_160527.jpg

20200524_160546.jpg

20200524_160554.jpg

20200524_160608.jpg

20200524_160314.jpg

20200524_160421.jpg

20200524_160447.jpg

20200524_160505.jpg

Opublikowano
  • Autor

A Tu już kosmetyczka:grin:

20200524_171202.jpg

20200524_171145.jpg

20200524_171151.jpg

Opublikowano

Ładna ta kosmetyczka :D 

Opublikowano

Pakiet gleba spoko, a orientowałeś się może jak cenowo wygląda air? Będę u siebie zmieniał zawiechę, i tak rozmyślam nad air ride. (przydaje mi się właśnie wyższe zawieszenie w allroad)  

Opublikowano
4 godziny temu, Malacz330 napisał:

A Tu już kosmetyczka:grin:

20200524_171202.jpg

20200524_171145.jpg

20200524_171151.jpg

Jak u detailera :naughty:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, mlody020 napisał:

Pakiet gleba spoko, a orientowałeś się może jak cenowo wygląda air? Będę u siebie zmieniał zawiechę, i tak rozmyślam nad air ride. (przydaje mi się właśnie wyższe zawieszenie w allroad)  

Taki już w miarę 12 koła trzeba liczyć

 

Chyba że zwykły gwint powiedzmy jakiś ta technix plus poduszki to jakieś 7/8 kola

Opublikowano

zmiesciszsie max 5 koła na sterowanie z pilota nawet 

Opublikowano
  • Autor
57 minut temu, karolek_ust napisał:

zmiesciszsie max 5 koła na sterowanie z pilota nawet 

:eusathink:

Opublikowano

 Widzę kolega z "okolicy":wink: 

Bardzo ładny Allroad chociaż dokładki w kolor do mnie nie przemawiają;)

Edytowane przez Wandej

Opublikowano

 

gwint masz juz tylko reszta :D 

 

a tu masz poglada 

 

Edytowane przez karolek_ust

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Wandej napisał:

 Widzę kolega z "okolicy":wink: 

Bardzo ładny Allroad chociaż dokładki w kolor do mnie nie przemawiają;)

Z okolicy? jakiś czas temu pisaliśmy na msg o tych akebono, ale tych swoich jeszcze nie opędzlowalem ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, karolek_ust napisał:

 

gwint masz juz tylko reszta :D 

 

a tu masz poglada 

 

 

 

To musi poczekać, chyba ze kupię A będziesz mnie utrzymywać przez jakiś czas:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.