Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest ładna mordka 

Opublikowano

Podnieś do góry bo zakrywając ic

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, peter22 napisał:

Podnieś do góry bo zakrywając ic

nie zakrywa ic, zakrywa tylko belkę ;) jest mniej więcej w tym miejscu co ori 

Opublikowano

Ja miałem tak na starym zderzaku 

70891CB4-6EC4-47C9-B1A5-B60E53113F6F.jpeg

Opublikowano

Ori tez jest wyżej 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, peter22 napisał:

Ori tez jest wyżej 

nie zgodzę się, spójrz na ori grill

reja zajmuje belkę, może minimalnie IC, ale i tak mniej niż oryginalna "belka" na grillu

btw. wydaje mi się że mam mniejszy IC niż Twój w 3.0 tak patrząc na fotkę. 

fz2rdPP.jpgBFSrgaO.jpg

 

Opublikowano

Ja mam przycięta Belkę i duży IC . Zobacz ze w starym grillu masz wystająca blendę rejestracji . Nad rejestracja . Moim zdaniem na zamontowanie rejestracji powinieneś zmierzyć odległość pomiędzy znaczkiem audi a ta blenda a nie od dołu ramki grilla .  załóż  wyżej tak jak na moim aucie było i zobaczysz ze lepiej to wyglada . 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 29.04.2020 o 19:05, psojekk napisał:

przy okazji popełniłem jeszcze dziś jedno druciarstwo.

dorzuciłem sobie w drzwi głośniczki wysokotonowe, w maskownicach wyciąłem dziurki. nie wygladało to za bardzo jakoś, ale jakoś było.

oryginalne maskownice tylko z bang&olufsen, ponad 100 zł/ sztuka...

qvFllPK.jpg

 

no więc majster druciarz wpadł na pomysł jak zrobić to za mniej niż 10 zł komplet :hyhy

po otrzymaniu paczuszki od majfrendów ogarnąłem temat cyk fuch w pół godzinki :)

zt6hGKn.jpg

qbAEFef.jpg

9XTQKrd.jpg

9NKZLrC.jpg

 

jak oceniacie mojego druta?  :lol

 

 

pamiętasz nr tego głośniczka małego który dokładałeś ???

Opublikowano
  • Autor

ja wkładałem głośniczki z tylnich boczków, bo takie miałem i się zmieściły :)

zaś jeśli masz kupować - polecam szukać przednich, to będą prawdopodobnie 8T0 035 399B :)

Opublikowano

Czy samochód obniżyłeś ty czy juz tak kupiłeś? Jak oceniasz twardość sprężyn? Myślałem o eibach pro kit -30/-25 i zastanawiam się czy będzie duża różnica.

dzieki!

Opublikowano

Ramka tablicy wyżej bo średnio tak wygląda .

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, Raf_kk napisał:

Czy samochód obniżyłeś ty czy juz tak kupiłeś? Jak oceniasz twardość sprężyn? Myślałem o eibach pro kit -30/-25 i zastanawiam się czy będzie duża różnica.

dzieki!

sprężyny mam mts -35/-35 i sądzę że nadal jeszcze z 1-2 cm możnaby obniżyć :)

eibach niestety dla tego auta jest za wysoki, za mała różnica

Opublikowano

Jest dużo twardziej? Q5 to raczej nie ponton, ale zastanawia mnie czy jest duża różnica w komforcie?

myslalem tez o HR  -40/-40 ale tam piszą ze juz dużo twardsze

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.07.2020 o 20:00, Raf_kk napisał:

Jest dużo twardziej? Q5 to raczej nie ponton, ale zastanawia mnie czy jest duża różnica w komforcie?

myslalem tez o HR  -40/-40 ale tam piszą ze juz dużo twardsze

nie, różnica nie jest duża.

mój tato stwierdził że nie czuje, ja zaś po passacie na betonie wyczuwam różnicę, ale niedużą. zaś bardzo dużą na plus w kwestii prowadzenia.

acz do passata to w kwestii prowadzenia jeszcze mu trochę brakuje :D

Opublikowano
  • Autor

 

chińskie nakładki po 2 miesiącach oczekiwania przyszły wreszcie do manuala :hyhy

polecam, fajnie wyglądają 

zmxy8P7.jpg

 

zaczęło mi nieco oleju ubywać wobec czego najpierw sprawdzona została turbina - jest okej, uszczelniona wyważona i wróciła do auta.

tak więc dalej - odma - do zmiany poszła pokrywa zaworów nowa, z ASO. dodatkowo miałem do zmiany termostat i też wziąłem orginał ;)

zobaczymy czy efekt będzie pożądany.

 

IMG_20200714_204225.jpg

FaM5dp5.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, psojekk napisał:

 

chińskie nakładki po 2 miesiącach oczekiwania przyszły wreszcie do manuala :hyhy

polecam, fajnie wyglądają 

zmxy8P7.jpg

 

zaczęło mi nieco oleju ubywać wobec czego najpierw sprawdzona została turbina - jest okej, uszczelniona wyważona i wróciła do auta.

tak więc dalej - odma - do zmiany poszła pokrywa zaworów nowa, z ASO. dodatkowo miałem do zmiany termostat i też wziąłem orginał ;)

zobaczymy czy efekt będzie pożądany.

 

IMG_20200714_204225.jpg

FaM5dp5.jpg

u mojego ojca też w q5 2.0 tdi wymieniałem odmę bo olej szedł do rur IC . po wymianie wszystko wróciło do normy. 

Szkoda tylko , że nie można wymienić samej odmy tylko trzeba kupować całą pokrywę . Co za tym idzie koszta dużo wyższe 

Wyczyść sobie od razu kolektor i egr i załóż blokadę - ogranicznik  na dźwigienkę . 

Edytowane przez peter22

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Dzieje, się coś czy bez modów dalej

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Jak ci się sprawują te sprężyny do klapy bagażnika ? Skąd je zamówić ten konkretny model ? 

  • 2 lata później...
Opublikowano
W dniu 8.05.2020 o 22:37, psojekk napisał(a):

widać że fachowiec, na oko dystanse dobrane i jak poziomicę przykładam do koła to są idealnie na równo 

jaka grubość dystansów?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.