Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2014 Audi S5 moja biała perła

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ponownie klubowiczów.

 

Jednak zdecydowałem przesiąść się z mojej A4 b7 i wybór padł na A4 w coupe czyli A5 :), a dokładniej S5.

Rok: 2014

Silnik: v6 3.0Tfsi 333KM

Przebieg: 71kkm

90748783_827968364352206_2955355112203091968_n (1).jpg

IMG_3035.jpg

IMG_3161.jpg

IMG_3095.jpg

IMG_3083.jpg

IMG_3076.jpg

IMG_3073.jpg

 

Koła: 245/35 r20 dystanse przód +10 tył +20

Lusterka, dolot, wnętrze i dyfuzor carbon.

 

89938370_663759921101097_4912270292480425984_n.jpg89609962_319175342376116_11701608333180928_n.jpg

89872636_645773499326003_6621314376005582848_n.jpg

 

 

IMG_3145.jpg

IMG_3156.jpg

Edytowane przez graal15

Opublikowano
  • Autor

Tym razem postaram się częściej wrzucać posty :decayed:.

Trochę modów wleci, na pewno na najbliższe zloty się wybiorę.

Opublikowano

Elegancka S ka gratulacje :good: Pewnie banan na twarzy non stop :decayed:

Jedynie nie przemawia do mnie tylny dyfuzor i wystającey za bardzo wydech ale może na żywo robi lepsze wrażenie. 

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jak :D

Wydech custom na klapy, przełączam sobie z pilocika. Dyfuzor na żywo zwala z nóg.

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
12 minut temu, graal15 napisał:

Jeszcze jak :D

Wydech custom na klapy, przełączam sobie z pilocika. Dyfuzor na żywo zwala z nóg.

Co tu dużo gadać nie ma jak V- ka...

Pięknie gada

Opublikowano

Fajna sztuka, ja bym przerobił przód na c+ i zmienił oklepany wzór felg RS4 na coś innego :thumbup1:

Poza tym auto :notworthy: 

 

Opublikowano
Godzinę temu, liquid8p napisał:

oklepany wzór felg RS4 

Wzór może i oklepany przez Italiańskie podróbki których lełno ale ori felga z niskim ET jak w tym przypadku to całkiem inna bajka i moim zdaniem dalej robi świetną robotę. To jedno z najładniejszych OEM kół Audi.

Opublikowano
21 minut temu, kamelus_ napisał:

Wzór może i oklepany przez Italiańskie podróbki których lełno ale ori felga z niskim ET jak w tym przypadku to całkiem inna bajka i moim zdaniem dalej robi świetną robotę. To jedno z najładniejszych OEM kół Audi.

dokładnie

ładna esa :D 

Opublikowano
39 minut temu, kamelus_ napisał:

Wzór może i oklepany przez Italiańskie podróbki których lełno ale ori felga z niskim ET jak w tym przypadku to całkiem inna bajka i moim zdaniem dalej robi świetną robotę. To jedno z najładniejszych OEM kół Audi.

Mi jakoś nie podchodzi ta felga w polifcie, przedlift jeszcze spoko. W każdym razie ważne, że właścicielowi się podoba :thumbup1:

Opublikowano

Piękna:kox: Big brake z przodu jakiś by się przydał:kox:

Opublikowano
  • Autor

Mi się takie felgi widzą, ale jeszcze to dobrze przemyśle. Te które mam na żywo robią robotę i też mi się podobają. Ważne że nie rotor, ani pompei bo te są dopiero oklepane :p

6ea8f01ad958c2ab73ec64f92bac562c.jpg

Opublikowano

Fajna S5, rolka klasyczna ale pasuje idealnie, dźwięk miażdży, poza dokładką zderzaka tylnego ideał

Opublikowano

Przy tym silniku zdecydowanie wolałbym dłubać pod maską niż w pierdzącym wydechu. Kto słyszał ten motor przy stage 3+, albo miał RS ten wie o co chodzi.

Auto ładne ale start mega słaby.

Opublikowano
13 godzin temu, liquid8p napisał:

Mi jakoś nie podchodzi ta felga w polifcie, przedlift jeszcze spoko.

Felgi nie pasują do nowego grilla ? ?

 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, marcin4x4 napisał:

Przy tym silniku zdecydowanie wolałbym dłubać pod maską niż w pierdzącym wydechu. Kto słyszał ten motor przy stage 3+, albo miał RS ten wie o co chodzi.

Auto ładne ale start mega słaby.

Na początek myślę koło na kompresorze i mapa. 

Opublikowano
  • Autor

Kwestia gustu myślę. Ważne że mi się podoba ;)VideoCapture_20200404-182128.jpg

VideoCapture_20200404-182142.jpg

VideoCapture_20200404-182158.jpg

VideoCapture_20200404-182210.jpg

Opublikowano

Fajna ska, co do kół to mssz rację. Ładnie leżą i nie są oklepane jak te które wymieniłeś. Widziałbym tutaj listwy progowe w czarnym połysku ,czy tam nawet w carbonie. Plus jakis spoiler na klapę tylna wrzucić :naughty: 

Opublikowano
21 godzin temu, graal15 napisał:

Na początek myślę koło na kompresorze i mapa. 

przy tym pakiecie warto wymienić koło pasowe, różnica w wadze jest kolosalna i jeszcze bardziej zmieniasz przełożenie napędu, przy dobrym sofcie ładnie urwiesz ze spalania.

z softem uważaj bo mało kto potrafi dobrze zrobić te silniki, zwłaszcza że u nas nie dostaniesz świec dedykowanych pod ten motor.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, marcin4x4 napisał:

przy tym pakiecie warto wymienić koło pasowe, różnica w wadze jest kolosalna i jeszcze bardziej zmieniasz przełożenie napędu, przy dobrym sofcie ładnie urwiesz ze spalania.

z softem uważaj bo mało kto potrafi dobrze zrobić te silniki, zwłaszcza że u nas nie dostaniesz świec dedykowanych pod ten motor.

Tylko Gregor :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.