Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy te opony są do pilnej WYMIANY ? FOTO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam: 225/40/R18  

Chciałbym jeszcze rok przejezdzic na tym komplecie by za rok kupić cały komplet 235/40 r18 a obecnie moge sobie pozwolic na 2 opony więc jesli teraz wymienie tylko 2 to bedą to musiałybyć 225 by wspólgrać z pozostałymi oponami. Pytanie czy w ten sposób spękane opony nadaja się jeszcze do użytku ?  Czym grozi jazda na nich mogą uszkadzic felge, pęknąc ? 

 

 

 

92089882_215208883077663_401381929514958848_n.jpg

92093070_848874808948896_3429219485330964480_n.jpg

92129540_231531478214148_3099549392101703680_n.jpg

92142791_557335044905666_4597155108977901568_n.jpg

92165114_147729529995323_3735125868108840960_n.jpg

92212290_520842935269637_8111713051859746816_n.jpg

92310464_520257372254733_2730233263216918528_n.jpg

92400931_1523081941202259_5578611254156591104_n.jpg

92421710_208803490567594_6393841101144326144_n.jpg

Opublikowano

TE OPONY TO ŚMIETNIK I STWARZANIE ZAGROŻENIA NA DRODZE, a jeżeli w ogóle przeszło Ci przez myśl by na tym jeździć ze względów ekonomicznych, to kup sobie rower, a nie pchasz się na drogę.

Opublikowano
40 minut temu, lutnik napisał:

Czym grozi jazda na nich mogą uszkadzic felge, pęknąc ? 

Grozi innym i tobie w najgorszym wypadku śmiercią lub kalectwem.

Ewentualnie rozbiciem auta podczas wystrzelenia .

 

Opublikowano

Kamikadze..........................

Opublikowano

Nie stać cię na 18" to wymień na 15".

Ale co tam ważniejszy look, a nie bezpieczeństwo.

Opublikowano

Koszt opon od 200zł za nowe opony, życie jest ważniejsze niż kilka stówek.

Opublikowano
3 godziny temu, JawoR36 napisał:

TE OPONY TO ŚMIETNIK I STWARZANIE ZAGROŻENIA NA DRODZE, a jeżeli w ogóle przeszło Ci przez myśl by na tym jeździć ze względów ekonomicznych, to kup sobie rower, a nie pchasz się na drogę.

Dokładnie. :thumbdown:

Kup chociaż w miarę dobre używki i to z bieżnikiem bo te tutaj gonie mają. :guma:

 

P.S. Tak z ciekawości jaki DOT mają te opony ?

 

 

 

Opublikowano

@lutnik Ty tak poważnie, czy się zgrywasz?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@lutnik wymieniłeś te opony?

Opublikowano
10 godzin temu, the_naturat_com napisał:

@lutnik wymieniłeś te opony?

Pewno jeździ, bo nawet w temacie się nie wypowiedział :polew:

Opublikowano

@JawoR36 tego właśnie się boję.. Ale felgi 18 ma.. :P

Opublikowano
5 godzin temu, JawoR36 napisał:

Pewno jeździ, bo nawet w temacie się nie wypowiedział :polew:

Tu bym  nie był taki pewny bo jego ostatnie logowanie do forum było dzień po wstawieniu posta ....

Więc możliwe że powinieneś wypowiedzieć się w czasie przeszłym...  :kwasny:

Opublikowano
2 godziny temu, Robero321 napisał:

Tu bym  nie był taki pewny bo jego ostatnie logowanie do forum było dzień po wstawieniu posta ....

Więc możliwe że powinieneś wypowiedzieć się w czasie przeszłym...  :kwasny:

Albo pogratulować nagrody Darwina :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie dziękuję, że się martwicie :*  bardzo miło z Waszej strony :)
Kupiłem 2 nowe zeetexy za tamte oponki. 

Opublikowano

Bo 18 musi być:wallbash:.Za te 2 chińskie 18 byłby komplet dobrych 16.Ale co tam zdrowie i życie:facepalm:.Te 2 stare w jakim stanie masz?

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, mirek31071977 napisał:

Bo 18 musi być:wallbash:.Za te 2 chińskie 18 byłby komplet dobrych 16.Ale co tam zdrowie i życie:facepalm:.Te 2 stare w jakim stanie masz?

Fela 18 ma byc i ma błyszczeć <3 jak psu .. :D te drugie nie sa popękane i mięsa maja troche, 2015 albo 2016 rok -  wymienie za rok chyba ze Pisiory sie ogarną nie bedą pajacować i walczyc z grypa sezonową to jeszcze  wtym roku kupie  jak ruszy gospodarka:)

No bar musiałem zamknąc to i kasa nie przybywa. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.