Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 + Power Box by V-tech Smerf D4NTEgo


D4NTE

Rekomendowane odpowiedzi

iPhone który mi nie działał po włączeniu siri działa. Nie potrafię uruchomić carplay po wifi, ale może coś robię źle. Zauważyłem, że jak jeden telefon jest podpięty po kablu jako carplay, to przerywa połączenie BT z drugim. Jak są oba połączone przez BT to jest ok. Testowo podpiąłem dysk ssd przez usb-c i zadziałał. Miałem tam różne pliki i chciałem sprawdzić filmik z gopro, odtworzyło ale bez obrazu (na postoju)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2020 o 23:36, Michu1996 napisał:

Wejście na karty pamięci to powinien być standard :facepalm:

Masakra jednym słowem. Nie zgodzę się również, że ten dotykowy ekran jest mega wygodny. Jeździłem najnowszą A6 w Niemczech i wolę mój touchpad i przyciski obok. Może kwestia przyzwyczajenia .... jak kto woli.?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, vvalery napisał:

Masakra jednym słowem. Nie zgodzę się również, że ten dotykowy ekran jest mega wygodny. Jeździłem najnowszą A6 w Niemczech i wolę mój touchpad i przyciski obok. Może kwestia przyzwyczajenia .... jak kto woli.?

Tez jestem zwolennikiem touchpada niż ekranów dotykowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj ekran dotykowy działa bardzo dobrze i łatwo się można przyzwyczaić. Akurat to uważam za plus.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2020 o 21:34, piteks napisał:

 Dodatkowo w wersji "na bogato" wirtualny kokpit  nie ma stałego wyświetlania temperatury cieczy chodzącej oraz poziomu paliwa.

Mam Virtual cockpit 'plus' i poziom paliwa mi pokazuje, lewym kołeczkiem w kierownicy zmienia się elementy wyświetlania chyba nad pamięcią długookresową jest :eusathink:

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2020 o 00:00, vvalery napisał:

Masakra jednym słowem. Nie zgodzę się również, że ten dotykowy ekran jest mega wygodny. Jeździłem najnowszą A6 w Niemczech i wolę mój touchpad i przyciski obok. Może kwestia przyzwyczajenia .... jak kto woli.?

Jak dla mnie nowy tablet jest o wiele szybszy i czytelny (dobra rozdzielczość). Do tego nie ważne czy w pełnym słońcu, w nocy czy z dużego kąta, czy na wprost z drugiego rzędu siedzeń bardzo dobrze na nim wszystko widać. Ja bym nie zamienił się na gałę  :whistling:

18 godzin temu, piteks napisał:

Tutaj ekran dotykowy działa bardzo dobrze i łatwo się można przyzwyczaić. Akurat to uważam za plus.

True :thumbup1:

 

Edytowane przez D4NTE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, FroS-t napisał:

Kiedy wielkie koło i gleba ?:naughty:

Jak budżet podreperuje :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem małe zegary sport i wskaźnik paliwa mam po prawej gdzie spalanie chwilowe, ale brakuje mi wskaźnika temperatury cieczy chłodzącej, szczególnie teraz na początku jak mam się delikatnie obchodzić z samochodem ;)

 

2 godziny temu, D4NTE napisał:

Jak dla mnie nowy tablet jest o wiele szybszy i czytelny (dobra rozdzielczość). Do tego nie ważne czy w pełnym słońcu, w nocy czy z dużego kąta, czy na wprost z drugiego rzędu siedzeń bardzo dobrze na nim wszystko widać. Ja bym nie zamienił się na gałę  :whistling:

True :thumbup1:

 

To prawda jest szybki, czytelny i responsywny. Tyle, że do końca nie wiem czy bezpieczny. Jeszcze w pełni nie obsługuje go intuicyjnie i za każdym razem kiedy chcę coś zmienić muszę skupić na nim swój wzrok.

Z gałką było tak, że pamiętałem jak coś zmienić bez patrzenia np. który przycisk był od Navi który od Media, jak oddalić i przybliżyć mapę, a nawet dojść do widoku dodawania stacji paliw jako punktu pośredniego. Tyle z bycia malkontentem ;) Muszę pokombinować z ustawieniem fotela, ustawiłem tak jak miałem w przedlifcie i żeby sięgnąć ekranu to muszę odrywać plecy od fotela. Jak uda mi się wyeliminować ten problem to myślę, że do reszty też się przyzwyczaję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, vvv napisał:

Ja wrzuciłem małe zegary sport i wskaźnik paliwa mam po prawej gdzie spalanie chwilowe, ale brakuje mi wskaźnika temperatury cieczy chłodzącej, szczególnie teraz na początku jak mam się delikatnie obchodzić z samochodem ;)

 

To prawda jest szybki, czytelny i responsywny. Tyle, że do końca nie wiem czy bezpieczny. Jeszcze w pełni nie obsługuje go intuicyjnie i za każdym razem kiedy chcę coś zmienić muszę skupić na nim swój wzrok.

Z gałką było tak, że pamiętałem jak coś zmienić bez patrzenia np. który przycisk był od Navi który od Media, jak oddalić i przybliżyć mapę, a nawet dojść do widoku dodawania stacji paliw jako punktu pośredniego. Tyle z bycia malkontentem ;) Muszę pokombinować z ustawieniem fotela, ustawiłem tak jak miałem w przedlifcie i żeby sięgnąć ekranu to muszę odrywać plecy od fotela. Jak uda mi się wyeliminować ten problem to myślę, że do reszty też się przyzwyczaję

Myślę że obsługa bez patrzenia będzie nie możliwa ale z czasem zapamiętasz co gdzie jest i obsługa stanie się prostsza. Zabawa w grzebanie w funkcjach tylko w korku na światłach albo parkingu, bo tak to za bardzo skupia się człowiek nad czytaniem informacji, którą nam komputer pokazuje. Co do zasięgu dłoni do tabletu, nie mam problemu ale kawał chłopa ze mnie :wink: Sporo rzeczy można ustawiać z kierownicy bez odrywania rąk od niej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła dziś paczka od stryja z Ameryki ?? @MaciekPL allahy za fatygę ?

Będzie niebawem rezanko ?

 

20200806_121008.jpg

20200806_104330.jpg

 

Edytowane przez D4NTE
  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, D4NTE napisał:

Przyszła dziś paczka od stryja z Ameryki ?? @MaciekPL allahy za fatygę ?

Nie ma co @MaciekPL to jest gość :good:

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kamelus_ napisał:

Nie ma co @MaciekPL to jest gość :good:

Potwierdzam. Do mnie też dzisiaj przyszła paczka od Maćka :-) A na zdjęciu Maćka poniżej to Krystian jakby ktoś nie wiedział. ?

Edytowane przez vvalery
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stryj , święty Mikołaj i inne :naughty: 

Fajnie jak ktoś się cieszy z takich rzeczy, z "wspólnego" rezania ,pasji itd. Większe wartości od pieniędzy, może nie dla wszystkich ale dla mnie tak. Nie ma za co dziękować itd. Zwykle sprawy :)

 

 

Nie mam swojego tematu i raczej juz nie będę zakładał.. chyba ze kupie jakas b5ka mocniejsza do modzenia.. jakiś czas temu dostałem takie foty od chłopaków , od tego czasu tez inaczej do pewnych spraw podchodzę, nie tylko na forum ale tez poza w codziennym życiu. Pasja łączy, szacunek , zabawa , i wiele innych. Jak mogę komuś w jakis sposób pomóc to zawsze chętnie pomogę ! ;)

received_1426445200889634.jpeg

  • Pomoc techniczna 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kamelus_ napisał:

Nie ma co @MaciekPL to jest gość :good:

Zgadzam się również z przedmówcami:thumbup1:oby więcej takich ludzi, szacunek Maciek

Edytowane przez instruktor83
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, vvalery napisał:

A na zdjęciu Maćka poniżej to Krystian jakby ktoś nie wiedział. ?

Ten po lewej czy po prawej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4NTE jak sobie przypomniałem że miałem Ci sprawdzić tą jedną szynę to mi Maciek napisał że już masz ? Sorki za moją sklerozę ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, krystian3769 napisał:

D4NTE jak sobie przypomniałem że miałem Ci sprawdzić tą jedną szynę to mi Maciek napisał że już masz ? Sorki za moją sklerozę ?

Spoczko, udało się szybko kupić komplet z jednego auta. Jakbym nie miał zapewne bym napierał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż ringów wykonany bez strat ? do tego wpadły projektory w drzwi oraz szyny ✌️

20200807_184437.jpg

20200807_184429.jpg

20200807_181725.jpg

20200807_173136.jpg

20200807_184619.jpg

20200807_184544.jpg

Edytowane przez D4NTE
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...